Jump to content


Photo

A se kdo sploh vrjame v...


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 20 May 2005 - 07:51 PM

Pozdravljena dekleta! :wave:

Mene pa nekaj prekleto zanima...
A vrjamete v ljubezen...v tisto ljubezen ob kateri nimas potrebe po nicemer
drugem...iskreno,globoko,zareco,...v ljubezen ob kateri se izgubis v oblakih...v ljubezen za katero dobis obcutek,da bi lahko trajala in trajala in trajala...

ali pa bom raje takole vprasal:
v kaj sploh vrjamete?
iz kaksnih razlogov ste s svojim partnerejm?

...vcasih se mi zazdi,da sem se znasel na napacnem planetu :dontknow:

no kakorkoli ze...

Lep pozdrav vsem :salut:
  • 0

#2

  • Guests

Posted 20 May 2005 - 08:58 PM

[quote="Blaz"]...vcasih se mi zazdi,da sem se znasel na napacnem planetu[/quote

Živjo, Blaz!

Utemelji svoj zgornji stavek. V kakšnem smislu si na napačnem planetu?
  • 0

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29040 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 May 2005 - 08:43 AM

zdravo, blaž!

no, evo, o točno temle sem premišljevala danes zjutraj, preden sem se skobacala iz postelje. prišla sem do naslednjega zaključka .... sigurno se ne obremenjujem s popolnostjo in ideali, torej tudi ne s popolno/idealno ljubeznijo, čas in energijo, ki bi ju porabila za takšna in drugačna vlaganja v ideal, raje izkoristim za dogajanje v resničnosti, če me razumeš. zdej, vprašanje o tem, v kaj verjamemo in zakaj smo s partnerjem, ni nujno povezano. ljudje se družimo iz mnogoterih razlogov, tut razmerja še zdaleč ne temeljijo vsa na ljubezni. v eni knjigi sem nekoč prebrala: 'there are two kinds of love in this world: the one where you can see an end in sight and the one where you cannot.' pragmatizem mi narekuje, da pri vsaki vidim konec, pa čeprav v nedoločeni prihodnosti, vmes pa se seveda trudim za tisto, pri kateri konca ne vidim. če poenostavim metaforiziranje: s trenutnim partnerjem sem zato, ker mi paše, našla sva način sobivanja in tolerance, da lahko skupaj funkcionirava. spet pragmatika pred čustvi, ampak to še ne pomeni, da en do drugega ne čutiva ljubezni, privlačnosti in kar je še teh omamnih čustev. predvsem sem z njim, ker mi paše bit z njim, ker sem enostavno rada v njegovi družbi, ker ga mam rada. v glavnem, jaz osebno se ne obremenjujem z nobeno obliko ljubezni, enostavno jo čutim in živim z njo. smile.gif o tem, da si se ob napačnem času znašel na napačnem plantu ..... hm, kaj pa vem. res je tudi, da kdor išče, ta najde, nič nam kar samo ne prileti v naročje.

lepo te pozdravljam, špela.

  • 0

#4 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 21 May 2005 - 09:10 AM

Ja, absolutno verjamem!
  • 0

#5 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 May 2005 - 09:39 AM

Jp, je:wink: Zdej pa kolk dolg to traja je odvisno smile.gif Sama verjamem da je, zato, ker jo doživljam. Ja, vse kar si naštel je prisotno. Seveda imam skrbi, pa še koliko, samo če je on zravn je vse lepše.
Drugače pa, če boš gledal črno na svet...Ne bo nič boljše.
  • 0

#6 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2005 - 04:04 PM

s tem vprašanjem sm se tud jaz velikokrat ubadala in mislm da obstaja neko tako čustvo, zaradi katerega ne mislš več tako trezno- no saj na začetku, potem pa se to razvije v neko trajno čustvo...
že občutek, da si z nekom, ki te ima rad, ki te podpira, te ne obsoja, te ščiti in ti stoji ob strani je nekaj najbolj vrednega...



mene tud zanima kaj si mislil s tem, da si na drugem planetu: a si bil do zdej že tolikokrat razočaran...?

pa če jo iščeš, sem prepričana, da boš našel nekaj podobnega ali pa enakega in še to takrat, ko boš najmanj pričakoval. npr. js si predstavljam, da me bo eno soboto zbudil hišni zvonec in ko bom odprla vrata (vsa skuštrana, z mozoljčki, s smešnimi očalami, v spodnjih hlačah in razvlečeni majci) bo tam stal on in me vprašal, kje živi ta pa ta... scenarij iz filmov... samo, zakaj pa ne bi mal sanjal, saj to je do določene meje normalno...
  • 0

#7 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 21 May 2005 - 04:21 PM

blaž,...js mislem da je to sam tvoje trenutno počutje,da tko pesimistično gledaš na vse skupej,...js mam tud taka obdobja,...sam verjem,da ko te prime,te prime ornk biggrin.gif in tkrt ti ni pomoči,da bi razmišlu o čem takem oops.gif tongue.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#8 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 21 May 2005 - 06:14 PM

ojla dekleta :hello2:

ja kar zanimivo je takole prebrat kaj se kej ljudem mota po glavi in kako gledajo na dolocene stvari... :book:

mogoce sem res vse skupaj napisal mal tko,kot da ves obupan,razocaran in kaj se jaz vem kaj vse,stresam svoj obup na ta forum tle gor...
to ni moj namen...dalec od tega...

samo zanima me,kaj se kaj sprehaja po glavah deklet,ker se mi zadnje case enostavno dogaja,da naletim na vse drugo samo na tisto ne,kar si jaz zelim... :tard:

no ja mogoce samo ni moj trenutek al kaj jaz vem...

pa brez skrbi,nisem pesimist in nikoli ne gledam v dan skozi oblacne oci,tudi takrat ne,kadar lije kot iz skafa in ko mi gre vse narobe :violent1:

...v meni vedno sije soncek in vedno poskusam biti... :toothy7: :headbang: biggrin.gif

lep pozdrav vsem,pa en super sonc vikend :sunny:

pa dekleta hitro izkoristite te soncne zarke in pokazite soncku svoje :bootyshake: ker naslednji teden napovedujejo spet kislo vreme :toothy7:

p.s. Spelca marelca,lepo si to napisala...'there are two kinds of love in this world: the one where you can see an end in sight and the one where you cannot.' wink.gif


lep pozdravcek vsem skupaj...se beremo :wave:
  • 0

#9 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 22 May 2005 - 12:14 PM

Jaz bi tako rada verjela v takšno ljubezen....ampak nevem če res obstaja, lahko nekaj časa, ampak ne večno. Se mi zdi, da zgolj ljubezen ni dovolj....
Mogoče tako razmišljam, ker imava s fantom probleme - ali pa si samo jaz mislim, da jih imava.
Prekleto.......nevem več kaj storiti........
Blaž, tudi sama bi rada vedela, kaj se sprehaja po glavah deklet - in tudi fantov.
  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 May 2005 - 01:36 PM

Moraš verjet... je prav ljubezen, ki je pravo prijateljstvo, zaupanje...mislm pa, da je zato pa je potrebno veliko prilagajanja, odrekanj in zaupanja.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users