Jump to content


Photo

Maska - GARNIER Pure Self-heating Sauna Mask


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (9 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (5 votes [55.56%])

    Percentage of vote: 55.56%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [44.44%])

    Percentage of vote: 44.44%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 07:32 PM

Maska vsebuje glino, salicilno kislino, nekatere naravne zeliščne ekstrate, ki naj bi čistili kožo in po uporabi res čutiš nek toploten občutek kot ga navaja proizvajalec. Maska se lepo nanaša,vendar jo je treba po uporabi dobro sprati obraza za popoln svež čist občutek. Maska ne izsuši kože.

Ocena: 4 (dobijo se boljše)

IPB Image
  • 0

#2 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2006 - 05:37 PM


To masko sem tudi jaz sprobala in sem zadovoljna. Maska kožo lepo navlaži, očisti odvečno maščobo in lepo diši. Za mastno do mešano kožo fajn.

Ocena: 4 (na trgu je ogromno prav tako dobrih oz. še boljših mask)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 01 September 2006 - 11:37 PM

Uf, ne...to je pa meni ena od najbolsih mask. Impresjonirala me je pa na predelu ogrcev, ker mi jih dobrsedno porine ven.
Dam ji oceno 5.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 September 2006 - 06:59 PM

Tole masko sem pravkra probala in imam same pohvale zanjo. Imam normalno kožo, ampak mi sploh ni izsušila kože, ker vsebuje ogromno vlažilcev.
Morda je za mastno kožo pretežka zaradi vseh vlažilcev. Ampak meni popolnoma ustreza.
Všeč mi je občutek toplote, ko jo dam na obraz. Ogrci pa res grejo takoj ven. smile.gif
Super in še enkrat super.
Embalaža je smotana, ker je maska v vrečki. Cena okoli 350 SIT.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 inči_ka

inči_ka

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts
  • Location:okolica lj.
  • Interests:rolanje, odbojka, tek, poslušanje muske, ples,..

Posted 10 September 2006 - 12:07 PM

to masko uporabljam ker imam mastno kožo in moram reči da je super biggrin.gif

se pravi ocena 5/5 tongue.gif
  • 0

#6 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2006 - 12:22 PM

Po tej maski je moja koža tako mehka in očiščena. Ne zamenjam za nič na svetu. Se strinjam glede embalaže, lahko bi bila v tubi ali kaj podobnega. Ne glede na to, pa maska dobro opravi svojo nalogo.

ocena:5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#7 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 September 2006 - 10:56 AM

To maska je zame number 1, kar se tiče čistlinih mask seveda. Pri njej res dobiš občutek da globinsko očisti pore in vse nečistoče. Obraz je po tem res mehek, zareč. Vonj me je na začetku malce motil, ampak se da navadit tudi na to, pač ..kumarice, cink in glina biggrin.gif ni ravno nek parfum..
Kot druge, tudi mene malo moti edino embalaža, ker je res malce neprijetno stiskat masko ven iz vrečke s pacastimi prsti. Maska zadostuje za 2-kratno uporabo (tudi vrečka je razdeljena na 2 dela)

Ocena 4, zaradi ne-ravno-dišečega-vonja ..pa embalaže, svojo nalogo, torej čiščenje, pa maska dobro opravi
  • 0

#8 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 23 September 2006 - 11:51 AM

Mene je ta maska ful presenetila, sicer je tudi prva ki jo uporabljam biggrin.gif
Koža je po tem zelo mehka, glede ogercov je pa super! Dobesedno porine jih ven thumbup.gif

ocena: 5/5
  • 0

#9 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2007 - 11:27 PM

Tole je tudi ena izmed mojih najljubših mask.
Vonj sicer ni prijeten moti me pa tudi ne, je pa res toplotni učinek na obrazu kot piše in maska je lepo mazljiva.
Po uporabi imaš res čist občutek na obrazu, koža tudi ni razdražena in je prijetno mehka.
Sicer mi embalaža ni precej všeč, vrečka razpolovljena na 2 zavitka za dvojno uporabo, sicer imam en zavitek za 2x.
Cena je ugodna.

Ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#10 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16114 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 December 2007 - 12:59 PM

Super maska. Lepo očisti kožo, obenem pa je ne izsuši. Po uporabi pa je koža sijoča in mehka.
Vonj me niti ne moti, zlo pa mi je všeč topel občutek ko jo naneseš na kožo.
Kot so že druge omenile je embalaža malo nepraktična, drugače pa imam jaz masko nekje za 4x.
Ena izmed mojih redkih stalnic. thumbup.gif

5/5
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#11 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2008 - 10:27 PM

Maska je meni polom, kožo lepo očisti in je res mehka, vendar je moja koža kakšno uro po uporabi vsa sijoča in mastna. Fuj!

1/5
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#12 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 18 February 2008 - 09:12 AM

To je moja najljubša maska. Navdušil me je predvsem ta toplotni učinek, ki ti da tak fajni feeling. Kožo še kar lepo očisti (sicer je pr meni to težko, ker mam res težave z ogrci itn.), se lepo nanaša, je hecne modre barve (se mi moj vedno smeji smile.gif) ...

Moti me nekoliko embalaža, se mi zdi skrajno nepraktična in je z rokami nikoli ne uspem odpret, moram potem naknadno s škarjami.

Masko bi lahko pakirali v tubi ali kaj podobnega v nekoliko večji količino (potem bi bila tudi cenovno ugodnejša).

Dam ji oceno 4/5.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#13 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 28 March 2008 - 11:50 PM

Tudi jaz redno (1-2 x na teden) uporabljam to masko, ker imam veliko razširjenih por, zelo nagnjenih k mašenju in zaenkrat je to edina maska, ki ima kaj haska (evo,m pa še rima se). Vonj mi je kul, toplotni učinek tudi, najbolj mi je pa všeč, ker je 3- minutna in ni treba ko ena spaka čakat 15, 20 minut, da se jo spere.
Ogrci se po uporabi maske lažje stiskajo.
Moti me edino embalaža.

5/5
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users