Jump to content


Photo

Kreme proti celulitu


  • Please log in to reply
414 replies to this topic

#401 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 06:06 AM

V bistvu ma danes že vsaka ženska celulit. To pa je zaradi načina pridelave hrane, ki jo uživamo. Vse je preveč obdelano s kemikalijami... FUJ!

Kot primer - moja teta je velika 180cm in ima 63 kg. Ful suhcena. Ampak celulit ima vseeno.
  • 0

#402 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 September 2006 - 10:11 PM

QUOTE(laska)
Rea, ti si pa res pridna...kako zdrzis??? Skratka, jaz shujsala ravno nebi (163, 52 kil), se mi zdi to kr ok, pa se zarad prsi, k jih nebi rada zgubila. Rada bi samo celulit dala stran...sam se ne morem upret sladkarijam pa tud telovadt se mi ne da....ampak to je pa najbolj pomembno, tko da bom mogla zacet ja. A pa nc ne pogresas sladkarij, pa kaksnih dobrot....jst enostavno ne morem se jim upret, lohk mal zmanjsam, ampak me vedno premam mad.gif

Ma itak ,da se ne morm upret, vsak dan pojem kej čokolade, pa učer sm lih gulfala pa sm pojedla 2 kosa kruha z nutelo ob 1 pomoč pa že 4 dni jem neko bonbonjero sred noči, sj pride tud to ... pač k se ti zalušta jej, jz pravm, sam drgač pa pač treba dt prste stran, da ne ješ iz dolgčasa, ne.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#403 miška06

miška06

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:gorenjska
  • Interests:vse kar zadeva lepoto in zdravje

Posted 11 September 2006 - 06:27 PM

Mene pa zanima, ker mi je ena prijateljica povedala, da so na aerobiki dobili testerje od Afrodite proti celulitu in so jim svetovali, da naj se s temi kremicami namažejo pred aerobiko?!!!
Jaz mam od Nivee Bye Bye Celulite, pa me zanima, a je kera slišala, da se moraš namazat pred telovadbo?? Na embalaži sicer piše, da krema maščobo pretvarja v energijo....pol bi blo logično to energijo porabit.....al pa tko neki???
V glavnem, telovadba, veliko tekočine - najboljša je seveda voda, pa rezultati ne bodo izostali....
cmok s sončne Gorenjske
  • 0
le beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi!

SHAKESPEARE

#404 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 11 September 2006 - 08:40 PM

mmm vseeno je kdaj se namažeš ker itak ne hasni-dobro jutro!!!da bi krema pretvarjala maščobo v energija??ne brat raje tega to poneumlja-moraš lastno pamet porabit. Pa brez zamere.
  • 0

#405 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 08:57 PM

Jah... po moje se hitreje / bolje vidijo rezultati.

Pač itak je treba migat pa velik vode pit. Če se pa pred vadbo še namažeš s kremo, se potem zaradi povečanega krvnega obtoka poveča tudi odvajanje maščobe iz celic, katero naj bi proticelulitne kremice topile.
  • 0

#406 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 11 September 2006 - 09:04 PM

samo vidi se da pomaga ker se koža napne in celulit ni viden,drugače pa ne more prodret krema tako globoko da vplivala na maščobo ali pa tako zelo na obtok-malo pa že ampak minimalno.
  • 0

#407 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 12 September 2006 - 01:58 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka)
Jah... po moje se hitreje / bolje vidijo rezultati.

Pač itak je treba migat pa velik vode pit. Če se pa pred vadbo še namažeš s kremo, se potem zaradi povečanega krvnega obtoka poveča tudi odvajanje maščobe iz celic, katero naj bi proticelulitne kremice topile.


ancka (anca pomaranca), se ti točno vidi kaj studiras wink.gif
  • 0

#408 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 12 September 2006 - 03:11 PM

Hehe bom vzela kot kompliment ;)
  • 0

#409 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 12 September 2006 - 04:45 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka)
Hehe bom vzela kot kompliment ;)


Pa veš da je wink.gif
  • 0

#410 miška06

miška06

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:gorenjska
  • Interests:vse kar zadeva lepoto in zdravje

Posted 13 September 2006 - 07:26 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka)
Hehe bom vzela kot kompliment ;)


hvala za odgovor, Ančka, saj je kar malo logično......bi se lohk spomnila sama, a ne rolleyes.gif
  • 0
le beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi!

SHAKESPEARE

#411 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 June 2008 - 02:34 AM

Okej, prb. 2 leti nazaj konc avgusta vidm da sm pisala par strani nazaj, da se mi celulit manj pozna! ( Ker sm telovadla itd) potem je pa zima vmes prišla, celulit se je najbrž vrnu (še dobr da nimam uzadi oči haha, se začnem gledat v rit bl k pridejo topli mesci in sm lani spomlad vidla celulit in spet pač bl telovadla itd, letos je ista zgodba.
Haha, samo nekaj mi ni več smešno! Vedno bl trdovratn je twisted.gif 2 let nazaj sm rabla za rezultate prb. 5 mescou, (od zač. maja do konca sep. sm migala res vsak dan, mogoče na prste ene roke da nism) letos pa sicer bl inetnzivno telovadm šele od začetka aprila ampak sem pa tud med hladnimi mesci hodla na šmarno vsak vikend, pa tekla med vikendi, da se mi celulit manj pozna, oz., da sem na istem kot 2 leti nazaj.
Skratka, celulit nas jebe v glavo.
A mislte, da se z izgubo kil pozna tud na izgubi celulita? Ker tkrt sm shujšala, mogoče sm zato celulit zgubila, lani oz. letos pa nism nč zgublala, in se je celulit medtem nazaj nabrou (dokler ga seveda nism začela zatirat, haha).

Eli, dans me je mogu fnt 'zmasirat' s kremo proti celulitu. Trajal je točno 3 minute laugh.gif No, sj, jz takoj čist nabuhle roke dobim če se masiram pa mi je bolš da me fnt pa tud če sam tok namaže da se sam vpije, jbg smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#412 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 01 June 2008 - 09:14 AM

Rea, kot si rekla. Še dobro, da nimamo oči na riti rolleyes.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#413 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 07 June 2008 - 07:26 PM

Meni se pa vidi drugače pod določeno svetlobo, drugače pa ne biggrin.gif (kar se mi itak zdi fenomenalno, ker ga drugače niti nima toliko).
Izgubila sem ga pa ko sem se eno leto redno športala, zdej mam pa vlk obveznosti(klavir petje)in se je začelo poznati(god damn it!! rolleyes.gif )ampak ne celulit, špeh.Pač mal na trebuhu se ga je nabralo.Če nebi blo tisga trebuha bi zgledala postava zelo lepa ampak...kaj naj.

Me pa zanima če kakšne določene masaže pomagajo?(Proti maščobi).
Uporabljam pa tud Alverde celulitno olje in Nivea Goodbye Cellulite in oboje dvoje ima vidne rezultate-->napeto kožo biggrin.gif kar se mi zdi seveda super.
  • 0

#414 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 June 2008 - 08:37 PM

Men da rezultate za točno kako uro no ko se namažem zvečer in laufam okrog v gatah in tkrt lahko prevrm. No napet je sam tkrt pol pa počas ko krema zgine, tud napetost zgine.
Se mažem zdaj s tisto amai kremo kak mesc vsak dan in edini rezultat, ki je, je ta, da je kako uro bl napeta koža.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#415 Pokica

Pokica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts

Posted 11 June 2008 - 11:55 AM

ja ko shujšaš je malenksoto manj viden tudi celulit, baje zaradi vode. Samo to je povrhnica.sad.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users