Jump to content


Photo

zobna krema in ščetka


  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#61 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 08 February 2006 - 09:26 PM

Kje ste kupile Weledino zobno pasto? Nekje sem jo videla, vendar se ne spomnim.
  • 0

#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2006 - 09:31 PM

.
V Mullerju se jih dobi (saj jih je več vrst, a si upam trditi, da je ta najboljša - vsaj nedvomno po okusu).

To je ta:
IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 February 2006 - 11:04 AM

Jaz imam zobno ščetko Dr. Best - trdo, in zobno pasto Colgate vedno drugačno... pa nitko Jordan.
  • 0

#64 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 21 February 2006 - 10:31 PM

oral b..na štrom biggrin.gif pa sensodyn ta rdeč
  • 0

#65 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 February 2006 - 10:46 PM

QUOTE(Verja)
Jaz imam zobno ščetko Dr. Best - trdo, in zobno pasto Colgate vedno drugačno... pa nitko Jordan.


Jaz sem prebrala --> pa ritko Jordan. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#66 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 22 February 2006 - 09:29 PM

Jaz imam pa zobno ščetko Oral-B, zobno pasto Elmex sensitive in pa zobno nitko Johnson&Johnson.
  • 0

#67 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 23 February 2006 - 02:38 PM

Jaz uporabljam spodnjo pasto, krtačko pa se trenutno ne spomnem katero imam, vem pa da mi je fajna, ker si ne kupim nekega poceni trdega crapa...

IPB Image
  • 0

#68 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 February 2006 - 04:37 PM

A kera ve za kako ful mehko ščetko? Sem mela dans zobarja in je rekla da bi si morala zobe prat s kako mehkejšo, ker mi krvavijo (zobni kamen). Any advices???
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#69 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 23 February 2006 - 05:57 PM

crna je napisal/a:

QUOTE
A kera ve za kako ful mehko ščetko?


Aha, zobozdravniki odsvetujejo uporabo (pre)trdih scetk, posebej v tvojem primeru ti svetujem, da si nabavis kako SOFT, so pa nekatere se extra soft itd...bodi pozorna mal na te napise pri nakupu.

[u]Aquafresh
  • 0

#70 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 February 2006 - 08:38 PM

Jah, sam tle je dostkrat una fora - what you see ain't what you get... Dobar bom šla pogledat za Svežo vodo (Aquafresh).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#71 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 23 February 2006 - 09:39 PM

Hja, ne bit ze kr skepticna, sprobaj najprej pa pol.... biggrin.gif Sicer je pa ogrooomnooo raznoraznih znamk, tole bil sam predlog, pa men pac ta sede.

Si me pa spomnila s to svezo vodo heh, da bi morda za zascito svojih obcutljivih zobk smile.gif si pomagala se s kako ustno vodo ala Sensodyne
Učinkuje tudi proti zobnemu kamnu!
  • 0

#72 sandrine

sandrine

    sramežljivec

  • Člani
  • 48 posts

Posted 16 March 2006 - 08:20 PM

Odlocla sem se,da se js nekaj napisem,ker sem lani pri stomatologu izvedla par zanimivih stvari...
1.pri zobnih nitkah moras biti predvsem pozoren,da izberes taksne nitaste(ne vem kak se naj izrazim,a upam da boste razumele ktero mislim)-tko ena nitka se lahko racepi na vec tanjsih nitk,ker mnda tiste ploscate niso neki vredu
2.za zobno scetko mi je pa svetovala CURAPROX super soft 3960ali pa soft,a sm vzela prvo in sem res super zadovoljna.Zgleda tko cist navadn sam ma res super scetine.Kupi se pa v lekarnah in stane samo kaksnih 800sit.Tko da js sm res zadovoljna
:wav:
  • 0

#73 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 March 2006 - 08:23 PM

Zakaj pa je ta ščetka posebej dobra?
Meni je namreč svetovala kakšno z daljšimi zadnjimi ščetinami zaradi lažjega čiščenja in dosega modrostnih zob..
  • 0

#74 sandrine

sandrine

    sramežljivec

  • Člani
  • 48 posts

Posted 16 March 2006 - 08:34 PM

To ti ne bi znala recit.Vem pa samo tole glede trdote scetke,da je rekla da trde niso priporocljive,ker lahko povzrocijo krvavenje dlesni...ker nas vecina premocno scetka.Tale ma pa res goste in nezne scetine,ne vem men je res super!!!Pa tud lubija sm navdusla smile.gif

Sm sla pa zdle se pogledat mal na njihovo stran-tole je copy-paste:
Ne premehko ne pretrdo.

Pri ščetkanju zob je dobro vedeti, da ima vsak človek drugačne dlesni in zobe. Zato smo razvili prilagodljive zobne ščetke CURAPROX Sensitive.

Ščetine so narejene iz vlaken CUREN® in tudi v mokrem stanju še vedno ohranijo svojo izjemno čvrstost. Zaradi tega so lahko vlakna precej tanjša in ščetkanje postane nežno, a temeljito. Majhna, kompaktna glava ščetke CURAPROX Sensitive omogoča intenzivnejše in nežnejše čiščenje. Če za čiščenje zob uporabite CURAPROX CS, boste z jezikom v trenutku zaznali razliko: zobje bodo gladki in čisti, po čisto naravnem postopku pa bodo postali tudi bolj beli.

CS 3960 “supersoft” (Curen 0,12 mm Ø):
3960 aktivnih ščetin iz Curena, ekstra specialna ščetka iz CURAPROX-a: izjemno mehka in nežna.
  • 0

#75 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 March 2006 - 08:36 PM

Zanimivo, mislim, da bo naslednja ščetka kar tale.
Všeč mi je, če ima res majhno glavo.
  • 0

#76 sandrine

sandrine

    sramežljivec

  • Člani
  • 48 posts

Posted 16 March 2006 - 08:40 PM

upam,da bos zadovoljna tko kot js:lol:
  • 0

#77 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 25 March 2006 - 10:55 AM

moja zobna pasta je sensodyne in ščetka prav tako.najboljše do zdaj preizkušenega 8)
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#78 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 March 2006 - 01:34 PM

Sensodyne je res fajn. Sploh če imate probleme s sklenino.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#79 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 April 2006 - 09:25 AM

Trenutno imam oboje, tako ščetko, kot zobno pasto od Colgatea.
  • 0

#80 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 21 April 2006 - 09:42 AM

včeri sm bla na rutinskem pregledu pri zobarju in mi je ugotovila erozijo ene 3 zob, rekla pa je, da je to zarad whitening zobnih past, ki vsebujejo trde delce. se je kr mal razburla, je rekla da stroka nikakor ne priporoča teh zobnih past in da ne ve zakaj jih sploh prodajajo, ker poškodujejo sklenino.
priporočila mi je zobne paste v gelu in pa mehko zobno ščetko. to naj bi sklenino najmanj poškodval.

js mam mehko krtačko dr. best in mi je najboljša. do zdaj sm mela colgate sensitive whitening, ampak očitno bom mogla zamenjat. uporabljam tudi zobno nitko pierrot (nitkasta).
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users