Jump to content


Photo

Trajno odstranjevanje dlačic - izkušnje


  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#1 Jenny P.

Jenny P.

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 12 September 2006 - 09:52 AM

Pozdravljene

Že na nekj forumih se postavila sledeče vprašanje pa nikjer nobenega pametnega odgovora.
Upam, da mi boste ve lahko kaj pomagale.

Gre pa za to, da se odločam o trajni odstranitvi dlak. Vendar ima vsak salon drugačen laser oz postopek.
Morda katera ve kakšne so razlike med sledečimi laserji, postopki:
- Diodni laser
- aparat L 600, ki deluje na sistem pulzirajoče svetlobe
- Nd:YAG laser
- GREEN FLASH aparat

Predvsem pa me zanimajo tudi vaše izkušnje z zgoraj opisanimi metotdami in saloni, kjer ste postopek opravile.


Hvala za odgovore že vnaprej
Lep dan
J.
  • 0

#2 leea

leea

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 04 October 2006 - 07:27 PM

Čao!

Ne poznam vseh sistemov, ki si jih naštela, vem le, da Green flash ni učinkovit down.gif , ker je bila moja prijateljica v Ljubljani v enem salonu in se ni po 14 tretmajih zgodilo nič. Za diodni laser baje ful boli, rezultati pa lahko so , lahko niso. Jaz poznam edino , ne vem kako se original reče, ampak rečejo IPL, k je kot nek najnovejši laser. Moja prjatlca je hodla v Ljubljani pol na to in je po 6 tretmajih ful razlika. Zdej sm šla še jst in že po prvem tretmaju so rable dlake 3 mesece da so zrastle, noro!! celo poletje sm mela mir:) No, verjetno jih je več, jst zdej hodim u salon CAT, k ga je odprla una vizažistka da nadaljujem tretmaje. Ne vem, meni in moji frendici je ful dobr učinkoval thumbup.gif , tko da za to vem, za druge pa žal ne. Edin pazi, da predn uplačaš tretmaje za kak močen diodni laser, naj ti pokažejo kako to boli, ker je baje huuuudo cry.gif ! Upam, da sm ti malo pomagala. Lep pozdrav Lea
  • 0

#3 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 October 2006 - 12:37 PM

jst tega nisem še preiskusila, je pa šla moja mat in prijateljica (ne me vprašat ker postopek) v salon Hera v Ljubljani (Bežigrajski dvor)... ne vem če imajo to skoz, ker je baje en Italijan jima to delal in se mi zdi, da samo naročajo folk, pol so pa tretmaji ko un pride... jst ne bi verjela rezultatom, če ne bi vidla... mat si je dala bikini in pod pazduho (torej za temne dlake) in je neverjetna razlika, pa prav, da so ji pol en cajt dlake kar same ven padale (kot da bi ratval plešast) biggrin.gif
to sta si dale enkrat marca, sam sem pozabla vprašat, kako je kej zdej... bom poročala... za mat vem da je dala ene 60k, odvisno kolkrat greš

  • 0
Posted Image

#4 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 07 October 2006 - 08:06 PM

Men je to brezveze, ker tud, če se vsak dan pobrijem z britvico mi vse vzame največ 15min smile.gif
  • 0

#5 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 12 October 2006 - 10:38 AM

jst se pa ne maram velik brit, ker to ful škoduje koži, povrhnici... pa tud koža zato pol ni več tolk mehka kot bi bila sicer

sama tud razmišlam, da ko bo mal več dnarja, da bi šla na to trajno odstranitev, pa maš pol res mir biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#6 moonlight

moonlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 02 December 2006 - 01:27 PM

QUOTE(Tanjci @ 12. 10. 2006 - 10:38) View Post

jst se pa ne maram velik brit, ker to ful škoduje koži, povrhnici... pa tud koža zato pol ni več tolk mehka kot bi bila sicer

sama tud razmišlam, da ko bo mal več dnarja, da bi šla na to trajno odstranitev, pa maš pol res mir biggrin.gif


[font=Comic Sans Ms] ta green flash je QL! moja mama je šla najprej potem pa še jas pod pazduho pa je res da so dlake že po 1. tratnaju bolj redke pa se ne vraščajo več če maš s tem probleme.. po 3. pa jih zdaj že par mesecev ni
  • 0

#7 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 02 December 2006 - 05:57 PM

A pa boli? Se da primerjat z depilatorjem ali še bolj boli?...huh če je kaj slično bi js tud šla nujno bikini in pazduho...za noge mi pa ni tak problem.
  • 0
IPB Image

#8 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 02 December 2006 - 07:07 PM

ko bom mela denar, bom šla tud jz verjetno na tole za bikini predel in podpazduhe smile.gif

no ja, še kr neki let do tega me čaka ..
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 December 2006 - 07:38 PM

Tanjci, jaz se že kakšni 2 leti brijem z brivnikom (ne z britvico). In nimam sploh ne ranjene kože, niti se mi ne vnema, dlačice se ne vraščajo (kot pri depilatorju). Same pozitivne strani lahko naštejem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 02 December 2006 - 10:26 PM

QUOTE(sonchika @ 2. 12. 2006 - 19:38) View Post

Tanjci, jaz se že kakšni 2 leti brijem z brivnikom (ne z britvico). In nimam sploh ne ranjene kože, niti se mi ne vnema, dlačice se ne vraščajo (kot pri depilatorju). Same pozitivne strani lahko naštejem.

brivnik pa res ne pošskoduje kože... BRITVICE so slabe za kožo - vsaj zame.
  • 0
Posted Image

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 December 2006 - 08:59 AM

Britvice pa res. Jaz sem imela čisto ranjeno kožo z njimi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 December 2006 - 11:48 AM

Lahko katera priporoči kak dober brivnik? Je sploh kaka razlika v kvaliteti? wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 December 2006 - 12:19 PM

So razlike, seveda. Manj kot plačaš zanj, slabše je. (Ponavadi). Jaz uporabljam kar enega Philipsa s tremi glavami, ki niso statične.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 moonlight

moonlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 08 December 2006 - 06:06 PM

QUOTE(Anja88 @ 2. 12. 2006 - 17:57) View Post

A pa boli? Se da primerjat z depilatorjem ali še bolj boli?...huh če je kaj slično bi js tud šla nujno bikini in pazduho...za noge mi pa ni tak problem.

ja pod pazduho z totim gren flashom nena nevem kak boli.. malo speče mogoče samo to je sekunda pol pa je vredi za bikini pa nevem.. samo sei to ni vlka površina tak da je po moje nekaj podobnega odvisno kak si občutliva ne
  • 0

#15

  • Guests

Posted 08 December 2006 - 07:27 PM

Jaz bi pa šla enkrat na brazilsko depilacijo. Upam, da bom našla kje v Mb kak salon kjer to opravljajo.
  • 0

#16 moonlight

moonlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 10 December 2006 - 08:12 PM

kaj pa je šla že kira na odstranjevanje mozolov z tem green flešom? jih pol res nimaš več pa greš pol samo vsake tolko na kaki tretma? hmm.gif kr sem se čisto navdušla za to biggrin.gif pol pa upam da bo samo božiček dal kaj zraven smile.gif
  • 0

#17 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 10 December 2006 - 10:05 PM

Jazst. Fajn stvar!
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#18 moonlight

moonlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 13 December 2006 - 07:03 PM

kak pa je? meni je kolegica rekla da so se ji mozolji fajn posušili - zdaj jih več nima prej pa jih je mela kao ful! kolkokrat pa moreš it to?
  • 0

#19 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 13 December 2006 - 10:43 PM

Ja, stvar res deluje!
Jazst se nimam cisto ciste koze, ker se se kar praskam rolleyes.gif sem pa mela vmes ze res lepo kozo...ju3 grem spet na laser...do zej sm bla mensezdi da 3x +zacetno...prvic je mensezdi 16.000, pol je pa zmer polovicno, tam okoli 9.000.
Jazst hodim v Kranj, studio MA, res prijazno osebje.

  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#20 moonlight

moonlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 21 December 2006 - 06:58 PM

jaz sem šla zdaj tu na anubis v mariboru pogledat tam pri brucu pa se morš prej naročit za ta green flash.. drugače pa so mi rekli da je pač za mojo kožo vredu da grem najprej enih parkrat na flash pol pa na čiščenje..kr mam ful ogrcev pa tega down.gif ... bom vidla zai rezultate.. zaj sem bla 1. pa se mi zdi da mam malo manj mastno kožo pa ti vneti mozolji so se mi povečini kr posušili tongue.gif cool.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users