Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#21 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 30 August 2005 - 09:14 PM

QUOTE(sonchika)
Izdelke in cene vidite tukaj. Brez nadležnih prodajalcev:
www.lush.hr

Mimogrede - danes ne dela (včeraj je še delalo, tako da potrpljenje).


u, na to pa nisem pomislila! v zagrebu imajo v centru mislim da ene 3 lushe.
  • 0

#22 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2005 - 10:39 PM

kar dosti uporabljam lush izdelke:
ultralight kremo (z spf) za čez dan
celestials kremo za suho kožo za čez noč
tonik za obraz
šampone in balzame za lase
deodorant aromacreme (ki ga trenutno ne uporabljam, ker mi je izsušil kožo, drugače pa sem zadovoljna z njim)
pa masažne ploščice (ful dobre zadeve).
z vsemi stvarmi sem ful zadovoljna. vonj je fenomenalen in vse mi paše na kožo.
kar se pa prodajalcev tiče: prijazni (včasih še preveč), ampak ko poveš, da stvar poznaš in želiš samo to kar si prišel iskat, ti dajo mir. če ne, ti pa zelo dobro predtavijo kozmetiko.
kar se cen tiče: so kakršne so, ampak dolgoročno niso pretirane (balzam za lase imam že skoraj tri mesece- imam suhe lase in ga kar dosti porabim- 500 ml za 3200 sit; ni tako pretirano. če preračunaš).
  • 0

#23 Elise

Elise

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 30 August 2005 - 11:06 PM

Mene večina prodajalcev pozna in mi da kar mir, ker vejo, da sem itak bolj seznanjena z izdelki, kot so sami. biggrin.gif Zoprno je samo takrat, kadar naletim na kakšnega novega-ti so najbolj agresivni, potem se pa sčasom ponavadi malo umirijo.
So imeli pa pred kakšnimi dvemi leti enega zelo v redu tipa-prodajalca, ki mi je enkrat dal še tester žajfice; čisto neuradno seveda, ker uradno testerjev v Lushu ni. Seveda samo pri nas, v tujini je čisto druga pesem in so menda zelo radodarni. evil.gif

Kar se pa izdelkov tiče, uporabljam predvsem tiste za nego telesa-masažne ploščice, gele za tuširanje, mila, losjone za telo (Dream Cream mi je sploh super), za občasno crkljanje pa tudi kakšno penečo kopel ali kroglo za kopanje. Všeč so mi predvsem zato, ker je vonj dejansko čisto naraven (sicer so pa izdelki večinoma mešanica naravnih sestavin in umetnih, vendar naravni sestavin ni samo za en pljunek tako kot pri marsikateri ''kao'' naravni kozmetiki)
  • 0

#24 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 August 2005 - 10:45 AM

js bi si mogoče omislila kremico ultralight ... zanima me, kako je z obstojnostjo/rokom uporabe lushevih izdelkov - glede na to, da ne vsebujejo konzervansov in tega. vsekakor grem danes malo šnofat tja ... wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#25 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2005 - 02:07 PM

Supergirl: kolk pa stane ta Ultralight krema s spf? Pa kolk jo je noter?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 August 2005 - 04:05 PM

QUOTE(Marmelada)
Supergirl: kolk pa stane ta Ultralight krema s spf? Pa kolk jo je noter?


v lončku je je 45 g, stane pa tam okoli 2700 sit. sem danes malo šnofala po lushu. nič me ni posebno pritegnilo (razen mogoče ultralight kremice), prodajalke pa .... kriza! od tega, da so me vse po vrsti tikale (to mi res mal pokrov dvigne!), so ble zelo vsiljive .... ena je strokovno ugotovila, da imam mešano kožo?! ermm.gif jaz ostajam zvesta l'occitane ... wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2005 - 04:13 PM

Baje moraš večino njihovih izdelkov ravno zaradi njihove naravnosti hranit v hladilniku. Ma ne vem no, po vaših izkušnjah me sploh več ne vleče tja - tudi jaz bom raje še vseeno zavila v L'occitane (čeprav mi tudi tam ni kaj posebej prijetno).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 August 2005 - 04:17 PM

aja, so mi dans rekli, da je obstojnost izdelkov 14 mesecev (za kremo za obraz sem vprašala - prav datum je naveden, do katerega naj bi se stvar porablo). razen kakih mask za obraz in tega, kar se hrani v hladilniku.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2005 - 04:20 PM

Ja ja, saj to sem mislila - na kakšne maske in te reči. Krema pa je najbrž res dlje..... saj je ne moreš tak hitro ponucat. Saj se ti slejkoprej tudi v hladilniku pokvari. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2005 - 04:59 PM

Sej si je tudi ne moreš privoščiti ne vem koliko. smile.gif Tako da ni panike, da bi se kaj pokvarilo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#31 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 31 August 2005 - 07:30 PM

kaj so to masažne ploščice?
  • 0

#32 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 31 August 2005 - 07:44 PM

to je nekaj najbolj božanskega na celem svetu,...men so te masažne ploščice adijo-loh tud ful hud erotični pripomoček:=)

delujejo na ta princip da se začnejo topiti takoj ko jih položiš na kožo in fuullllllllllllllllllllllll noro dišijo.men so najboljše,res laugh.gif tongue.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#33 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2005 - 10:24 PM

meni ultralight krema odgovarja. ful je dobra. skoraj nima nobenega vonja, je pa ravno prav mastna za mojo suho kožo. sem že pri drugi. res fina zadeva.
masažne ploščice: najboljše. dišijo, pa koža je po njih mehka. najboljše je pa seveda, če te zmasira najdražji!
  • 0

#34 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2005 - 10:21 AM

Torej ta ultralight krema ni primerna za mešano kožo...
V L`occitanu imajo kako pametno kremo? Me ni še nikoli zanesla pot tja, tako da res ne vem smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#35 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2005 - 11:09 AM

ultralight naj bi bila primerna za vse tipe kože. ampak ne vem! mogoče ti bo premastna. meni trenutno odgovarja, čeprav ugotavljam, da mi bo za hladnejši letni čas verjetno premalo.
  • 0

#36 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 02 September 2005 - 07:10 PM

kakšna je pa kaj cena teh masažnih ploščic
  • 0
lp, Martina

#37 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 03 September 2005 - 01:22 AM

mislem da je ena 1100sit al neki tazga,...kr precej draga zadeva zato si jo privoščim le ob posebnih priložnostih
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#38 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 03 September 2005 - 09:04 AM

v bistvu imajo še nekako najbolj "normalno" ceno kake kreme.
ker te bunke, pa mila s posebnimi učinki se mi zdijo kar precej dragi.
  • 0

#39 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 03 September 2005 - 09:08 AM

A je fajn Dream cream za telo? Pa v katerih vonjih se dobi in približna cena? Druagče sem pa jaz še posebej mahnjena na Lushevo medeno milo (ga v trgovini odrežejo košček) in ga uporabljam bolj kot dišavo v omari kot pa milo... vse tangice po tem dišijo pol... ohmy.gif
  • 0

#40 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 September 2005 - 09:28 AM

mene pa zanima, kako se obnesejo njihove kreme za roke ... če katera ve slučajno.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users