Jump to content


Photo

Krema / lotion / mleko za telo


  • Please log in to reply
555 replies to this topic

#81 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 12 June 2005 - 08:08 AM

res ma en tak specifičen vonj-men je tud zlo ušeč,pa še učinkovita je,čeprou kreme za obraz od afrodite mi pa nikakor ne sedejo rolleyes.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#82 Darci

Darci

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 June 2005 - 02:16 PM

Že dolgo časa za telo uporabljam samo Bübcher Milk. Mleko za telo za dojenčke. Full se hitr vpije, navlaži kožo in jo nardi mehko. Pa še fajn diši.
  • 0

#83 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 June 2005 - 04:26 PM

danes sem malo špegala po niveini novi pogruntavščini, kremnem losjonu za telo. po sestavinah sodeč, kolikor jih že poznam, se mi ni zdel slab, v primerjavi z njihovim losjonom/mlekom za telo, ki mislim, da oba vsebujeta tudi alcohol denat.. sm zdele mal v google tipkala za tale novi kremni losjon, pa mi ga ne rata najt ... cry.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#84 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22338 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2005 - 12:01 PM

Ve mogoče kdo na pamet za kak losjon za telo, ki ni komedogen. Ful ste hvalile unga od Afrodite-zeleni čaj+kamilica, pa sm potem videla, da je komedogen.

Tnx smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#85 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 October 2005 - 04:46 PM

.

Jaz pa sem trenutno čisto mahnjena na Avonovo kremco z olivnim oljem in olivnimi granulami..... pa z Avonovim losjonom z vanilijo in sojinim mlekom (ful ima obstojen vonj). Zdaj pa komaj čakam, da pridem domov, kjer me čaka velik paket z Avonovimi izdelki in kjer je noter tudi SSS body souffle s cvetličnim vonjem. Njami, mora dišat.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#86 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 29 October 2005 - 11:36 PM

Punce a ste že poskusile z otroškim oljem?
Jaz sem uporabljala Johnson's baby oil že pred nekaj leti, koža je bila res mehka, ampak sem se malo bala, da ne bi imela potem preveč suhe ermm.gif .

No, zdaj sem si spet kupila tole IPB Image ful lepo diši. Kaj mislite, je pametno uporabljat tole?
  • 0

#87 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 October 2005 - 09:20 AM

Otroško olje je fajn, ampak preveč mastno. Potem povsod puščam fleke.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#88 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 October 2005 - 11:53 AM

QUOTE(sonchika)
Otroško olje je fajn, ampak preveč mastno. Potem povsod puščam fleke.

a tud,če si ga daš na mokro kožo???ker meni se ne zdi
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#89 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 30 October 2005 - 12:09 PM

Jaz dam olje na mokro kožo, malo počakam, potem pa obrišem z brisačo. In nimam potem mastnih madežev na obleki oz. pižami.
  • 0

#90 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22338 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2005 - 07:28 PM

Jst sm od Johnsona vidla zdej samo nek oljni gel... A to olje je komedogeno? Če se prav spomnim sestavin mislim, da ni... Al pa se motim ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#91 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 31 October 2005 - 12:34 AM

QUOTE(rea)
QUOTE(sonchika)
Otroško olje je fajn, ampak preveč mastno. Potem povsod puščam fleke.

a tud,če si ga daš na mokro kožo???ker meni se ne zdi


Jaz si ga dam na vlažno kožo, počakam par minut in potem se oblečem in ni nikjer nobenih flekov.
  • 0

#92 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 October 2005 - 07:45 AM

Kaj vem... jaz nisem najbolj zadovoljna z oljem. Imam raje kreme. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#93 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 October 2005 - 06:14 PM

.

O, jaz tudi ne maram olja. Se mi zdi, da se nikoli čisto do konca ne vpije kožo. Da ne omenjam muk ob mazanju ... ko sem mastna kot tunka.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#94 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2005 - 11:18 AM

jst pa uporabljam od fruttinija kokos & banana pa mi fajn kožo nardi wink.gif
  • 0

#95 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 29 November 2005 - 11:30 AM

Sm kupila olje za po tuširanju od niveje in sm na predelih, kjer se telo upogiba (zadnja stran kolena,...) se eno uro po tem čist mastna al pa še več.
Ta olja so res shit.
  • 0

#96 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22338 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2005 - 06:12 PM

Jaz mam od Nivee baby olje. Mi je všeč, k je brez barvil in konzervansov, pa tudi vpije se mi v redu, me ne moti, če je nekaj časa koža še malo mastna. Se pa na mokro kožo namažem.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#97 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 November 2005 - 08:48 PM

Jaz imam pa rada olja. Če vam ne paše mastnost, kupite taka, ki so bolj redka in se hitreje vpijejo in z lahkoto mažejo...
  • 0

#98 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 29 November 2005 - 09:09 PM

A je katera že poskusla te izdelke za telo Aqualina?Mislim, da so zdaj na novo v limoniju.Evo link: http://www.selectiva.../body_line.html

Meni so božanski, sploh okusi: kokos, caramel, čokolada (sploh gel za tuširanje ker ne veš ali bi ga pojedo al ne - pa še zgleda identično čokoladni kremi biggrin.gif ), bela čokolada,...
In po mleku in po tuširanju dišiš še ful dolgo.Sicer je Sonchika te izdelke ocenla za povprečne, samo mene so direktno obsedli oops.gif
  • 0

#99 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 November 2005 - 09:21 PM

joj, blondi .... biggrin.gif mela bi: honey and cream in vanilla body mousse, honey body scrub, milk and mint bath milk .... mmmmmmm morm it mal za cene prašat v limonija .... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#100 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 November 2005 - 11:39 PM

.

Mene je sošolka s temi izdelki seznanila (uporablja gel in mleko - bela čokolada..... pravi, da je vonj mleka za telo ful obstojen..... da se zjutraj namaže in da se še zvečer voha). Mislim, da niso ravno na novo, so še kar nekaj časa. Bela čokolada res odlično diši. Sem jih že šla šnofat, kajpada. biggrin.gif Ampak cene so mi previsoke, pa sodeč po sestavinah niso kaj ekstra, res je. No ja, imela bi jih sicer vseeno, če bi mi jih kdo podaril..... biggrin.gif - bela čokolada res diši noro.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users