Jump to content


Photo

Botoks


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#21 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 September 2023 - 10:42 AM

V čelo samo, ja. 


  • 0

#22 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 26 September 2023 - 10:45 AM

Meni je fascinantno kako dobro ti sede tebi to 🙂 pa se mi je vedno zdelo to malo tako... varianta sprijazni se raje ampak pri tebi je ta razlika ful dobra in vidim smisel v tem 🙂.
  • 0

#23 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 September 2023 - 10:53 AM

Ja, hitro je preveč, sploh ko začnejo ene s temi polnili, se mi zdi, da izgubijo občutek. Men je itak že to preveč denarja, ampak ok, toliko še dam. Več pa nikakor ne bi. Pa pri meni res nihče ne opazi. 

 

Vidim žensko, ki je na recepciji tam, Điz, vsakič je bolj groteskna. :o pa taka lepa ženska sicer, brez vsega.  


  • 0

#24 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 26 September 2023 - 11:21 AM

Mene je zdanjic sodelavka presenetila na bazenu. Bila je lepotica kot mlajsa, zahaklala je enega starejsega premoznega gospoda s katerim sta veliko potovala,potem pa je enih 6let nazaj hudo zbolel in hitro umrl,ona pa je podedovala njegovo premozenje. Sicer je ne poznam,da bi karkoli sodila, je bilo pa veliko zlobnih jezikov. No naj povem,da je nisem spoznala, dokler me ni ogovorila ima pa definitivno popravljena prsa,ustnice in botoks,ampak ni vredu,ne zgleda ok,pa se kadilka je in se ful vidi tudi popravljena koza. Na bazenu je bila brez vsega mu,ker pride plavat,ampak je res zanimivo videt,ker je koza poskodovana od sonca in kajenja,potem pa kot bi skusal nekdo z radirko to popravit (predvidevam da laser), meje melazm so zabrisane, celo je gubasto ampak se tezje "premika" pomojem sem jo ful bulila 🤣
  • 0

#25 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15067 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 September 2023 - 11:39 AM

Jaz sem zdaj ze toliko popravljenih zensk videla, da sfejkan obraz vidim na 1 km. In v resnici mi je vedno manj do tega, ker se mi zdi da bomo naravno postarane zenske nase generacije redkost.
Pa me mogoce se ne, 10 let mlajse pa sigurno.
Takoj vidim filerje v licih, povecane znable, botoks....in vedno izgleda 'narejeno".
Lahk sem cudna ma vedno bolj me navdihujejo starejse zenske, ki v sebe niso dale nic.
Pa sem ne apradas ti, Barbarina, govorim o teh modelkah ki vse zgledajo isto s tistimi racjimi znabli, ustnicami, umetnimi nohti, obrvmi in trepalnicami, cez pa se kila mejkapa.
  • 0
 

#26 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 September 2023 - 12:50 PM

Hja ampak naravno postarane, kaj to zares pomeni? Botoks ne, retinol ja? Pa kreme, prehranski dodatki, profhilo, laserji, threadsi? Obstaja miljon različnih načinov za izboljšanje videza kože poleg zgolj filerjev. Je pa res, da so filerji najbolj pogosti, najbolj opazni in največkrat botched in potem folk meče vse v isti koš. Večina žensk s filerji sicer ima tut botoks, ampak ogromen procent bejb ma pa samo botoks in si upam trdit, da tega praktično ne vidiš, če nisi res v tem. Ogromno žensk je tudi tako lepo popravljenih, da tega ne veš in samo misliš, kako se graciozno starajo.

 

Jaz ga mam že 3 leta skos (na 3-4 mesece) pa sem ful transparentna glede tega, vsi frendi vejo, mami tudi. Ampak opazil pa noben ne bi. Prvič tut E. nisem povedala in mi je po 3 tednih komentiral, da zgledam nekam luškana in mlajša. :lol: Ko je zvedel se je najbolj usajal, kako tega NITI SLUČAJNO ne rabim in da bom cela umetna itd., pač klasični predsodki. Ampak enako kot Barbarina mam izjemno močne mišice čela pa ful ekspresiven obraz (pa solarij v mladosti verjetno ni pomagal) in je razlika ogromna - zame. Za ostale zgledam pa samo bolj prijazna in sveža.


  • 0

After all this time?

Always.


#27 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 September 2023 - 12:52 PM

Kam pa ti daješ, Nincha in koliko plačaš? :) 


  • 0

#28 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 September 2023 - 12:54 PM

Čelo in obrvi pa občasno vranje nožice. Te me ne motijo, ampak če slučajno ostane kaj. Dela mi bf, tko da ji plačam samo material. :) Sem pa prvič bila v Skin dermatologiji, majo neke botoks dneve in so super. Cena je bla takrat malo pod 200 msz.


  • 0

After all this time?

Always.


#29 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 September 2023 - 12:55 PM

O, zakon. :)

Mi smo v prejšnji službi tudi imeli kdaj viške, ampak nisem upala, da bi mi okulist dal :D


  • 0

#30 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2023 - 01:04 PM

Jaz priznam, da me je začelo malo zanimat. :lol: Motita me gubi ob ustih, ker se mi puder useda noter. Ne zdaj toliko, da se ne bi mogla sprijaznit s tem, ampak me firbec matra, kako bi izgledal ta bolj osvežen videz. :D Bi pa bil zame res pogoj, da je tako narejeno, da nihče ne bi opazil.

Sem brala, da je kao idealno, da se začne hodit že bolj zgodaj, ker ko se gube vidijo tudi takrat, ko je obraz sproščen, si zamudil idealen čas. Ker deluje tudi preventivno. Ampak meni se zdi vseeno to prezgodaj, da hodijo 20-letnice na botoks, ne vem.

 

Jaz vidim veliko predvsem povečanih ustnic. Polnila sem opazila samo pri tistih, ki jih imajo preveč. :) Pri lepo narejenih pa dvomim, da bi opazila, ker pač nisem v tem. Se strinjam s Fiono, da pa ene pretiravajo. Meni je to preveč, da ženske, ki jim nič ne manjka, hodijo na popravke, kot da bi šle v trgovino. Danes nos, jutri ustnice, prsi, botoks, ni da ni.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#31 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15067 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 September 2023 - 01:35 PM

Nincha, pac, zame je umetno filerji/botoks.
Laser, prehranaki dodatki, retinol mi ni. Odvisno od posameznika kaj mu je in kaj ne.
Jaz sem zakljucila, da me je tega da me kdo zajebe bolj strah kot gub, zato se nisem odlocila in se tudi ne bom. Uporabljam pa dvakrat na dan SPF kremo in eno leto redno retinoid (ki ga nimam plana kdaj prenehat).
Pudra ali BB kreme ne rabim, ker imam kozo za moje pojme perfektno, tako glede barve kot glede ostalih nepravilnosti. Nimam rdecice, mozoljev ali zamasenih por. Koza sije. Uporabljam svincnik za obrvi, maskaro in vpadljivo sminko (mocno vijola ali rdeco).
Barvam se tudi prakticno ne. Tista respect barva je bolj za en drek, tako da se je hitro sprala. Ne vem koliko se bom kaj se barvala v prihodnosti. Zame so to vse izdatki, za katere mi je skoda denarja. Nohti, botoks, barvanje las.
Kozmetiko in make up imam minimalen - tko res 5 izdelkov za nego obraza in 5 za mejkap.
Vedno sem urejena, je pa tudi to kaj je urejenost spet zelo osebna stvar. Hodim pa redno na pedikuro, pa spet, brez lakiranja (to naredim doma sama, z nekim komaj vidnim lakom, ker se mi barvasti zaradi stoj okrusijo - ja tudi shellak in je potem grdo) in urejat obrvi.
  • 0
 

#32 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 September 2023 - 01:56 PM

Jaz priznam, da me je začelo malo zanimat. :lol: Motita me gubi ob ustih, ker se mi puder useda noter. 

 

Če misliš smejalne gube, to ne vem, če se da z botoxom, ker težko da bi lahko imela negibna usta  :lol:  po moje bolj polnila... 


  • 0

#33 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2023 - 02:05 PM

Jaz tudi razmišljam malo o botoxu, ko neham dojit. Mi gre zelo na živce guba med obrvmi, ker se mi zdi, da potem ves čas izgledam nadrkano. Se mi pa bolj opazi zvečer in med šolskim letom hahaha
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#34 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 September 2023 - 02:47 PM

Fiona, saj te noben v nič ne sili. :) 

 

Haha Barbarina, okulisti in zobarji baje VSI to delajo. :D


  • 0

After all this time?

Always.


#35 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2023 - 03:58 PM

Če misliš smejalne gube, to ne vem, če se da z botoxom, ker težko da bi lahko imela negibna usta  :lol:  po moje bolj polnila...

Nazolabialne gube mislim. Verjetno so za to polnila ja. Kolikor vem, je botoks za zgornji del obraza, polnila pa za spodnji del.

Zdaj res že marsikje ponujajo te storitve, ampak jaz si k okulistu ali zobozdravniku ne bi upala it, bi šla k estetskemu kirurgu. Pa še to ne h kakemu takemu, ki je sam tako predelan, da se vidi na kilometer. :)
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#36 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2024 - 07:04 PM

https://www.unilad.c...122180-20240119
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#37 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15067 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 20 January 2024 - 07:50 PM

Ne stekam, a to je kej novega da je ob uporabi botoksa manj gub?
Or what am I missing here?
  • 0
 

#38 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 January 2024 - 08:08 PM

Za ta bolan denar kot ga je ona zmetala v vseh teh letih (vec 10.000), razlika sploh ni sokantna. Meni tudi nezbotoksirana prav dobra baba zgleda 🤷
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#39 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2024 - 08:10 PM

Pac prikaz na dveh identicnih na dolgi rok. Meni je zanimivo in se mi zdi vredno. Meni ta zbotoksirana deluje 10 let mlajsa.
Jaz bi mogoce sla, ce mi ne bi bil to brezvezen strosek. Se bo pa meni pomoje bolj povesal kot pa gubal obraz, po mami. Zaenkrat se mi proti koncu dneva samo med obrvmi vidi ena linija in me cedalje bolj moti. Imam pa tako mimiko, da dveh (11ke) verjetno ne bom imela.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#40 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 January 2024 - 08:32 PM

Meni sicer ne zgleda 10 let mlajsa. Te okoli ust jo izdajo. V bistvu mi nihce ne izgleda mlajsi, kot je. Je pa pomojem tu problem (ki ni omenjen, nisem sicer brala), da ima tista brez botoksa ful, ful vec melazme (in posoncena koza zelo postara na prvi pogled). Kar pomeni vec sonca/manj soncne kreme. Pa je tu se dodatno njej v minus. Ni samo botoks.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users