Jump to content


Photo

fitnes


  • Please log in to reply
477 replies to this topic

#1 Minerva

Minerva

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 12 September 2006 - 01:46 PM

Pozdravljene in pozdravljeni!
V oktobru se nameravam vpisat v fitnes, pa me zanima kam se "splača" hodit (v Ljubljani). Mislim glede na opremljenost prostora, osebje, naprave itd.
  • 0

#2 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 12 September 2006 - 01:58 PM

Ne v Tivoli.



Tam sem že eno leto, počasi sedaj sicer nekaj dajejo nove kvihte itd., ampak je baje med najslabšimi. Baje. Kaj pa vem, meni je fajn, poznam se s precej folka že tam, navajen sem ... bom tam tudi ostal. biggrin.gif
Če ti je opremljenost in imidž glavno, je Tivoli gotovo slaba izbira, ampak sicer so pa sami plusi, osebje je super, face tako na zunanji kot na notranji recepciji, ni problem dobit pomoči če se znajdeš brez partnerja (to pri ženskah sicer ni problem ker ne delate vaj za moč z velikimi masami). Naprave ... saj ne da kaj manjka, manjka v bistvu nič, so pa naprave malo stare že. Ampak jih zamenjujejo. Resni minus je edino prostor, dostikrat je zatolhlo. Jebiga.
  • 0

#3 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 12 September 2006 - 03:01 PM

U ja ja, js sm tut zacela hodt, tmle u fitnes etaline pod merkatorjevimi staubami za bezigradom, luskan plac, 10% popust za studente, naprave majo use ka si jih js loh zmislm, uglavnm studentje hodjo k je tm bliz faxou, men je usec. 8)
  • 0

#4

  • Guests

Posted 12 September 2006 - 03:02 PM

Kolk pa je mesečna karta (s popustom)?
  • 0

#5 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 12 September 2006 - 03:42 PM

Studentska celodnevna je 9k, do 5h popoudne pa 7200.
http://www.etaline.si/
  • 0

#6 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 September 2006 - 09:41 PM

Tivoli ne. Poleg tega, kar je Sajk napisal, pol kardio naprav ne dela, luftanje ne obstaja, poleti je vroče in zatohlo, pozimi pa samo zatohlo. Nazadnje ko sem bila tam se je konstantno vrtela plata od Eminema na replayju in ko mi je počil film, so mi rekli da ni drugega CDja... ko da smo v kameni dobi, ljudje božji.
Omarice so slabe in razpadajo, garderobe nikakve.

Sokol Vič je kot wunderland v primerjavi s Tivolijem.
10.500 na mesec.
  • 0

#7

  • Guests

Posted 15 September 2006 - 12:17 PM

QUOTE(powerpuff)
Studentska celodnevna je 9k, do 5h popoudne pa 7200. http://www.etaline.si/


Hvala!
  • 0

#8 Minerva

Minerva

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 19 September 2006 - 09:40 AM

Hvala Sajk, Powerpuff in Katrin. smile.gif Tivoli mi je tako in tako preveč od rok, Bežigrad pa žal tudi. Mogoče kdo pozna fitnes u sklopu športnega društva Tabor? Baje majo super, se pa še nisem nič bolj natanko pozanimala. ermm.gif
  • 0

#9 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 September 2006 - 04:51 PM

Mi mamo tam telovadbo biggrin.gif (naša SŠ ne premore telovadnice).
Pa mi vse bolj na hojladri izgleda. ermm.gif biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#10 Minerva

Minerva

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 21 September 2006 - 01:52 PM

aha?
  • 0

#11 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 September 2006 - 03:46 PM

QUOTE(Minerva)
Mogoče kdo pozna fitnes u sklopu športnega društva Tabor? Baje majo super, se pa še nisem nič bolj natanko pozanimala. ermm.gif

Hodil tja pred leti. Opremo so imeli tisti čas bolj skromno, precej dotrajano in manj je je bilo. Ampak ni nikogar preveč motilo ... Velik plus tega fitnessa je (bil?) trener Zdravc ... model je car. Ne vem če so opremo kaj posodobili, niti ne vem če je ta človek še tam, če je, zgrabi. Se spozna in je faca. Sem pa tja hodil ene pet let nazaj ...
Najprej sem hodil v Panterja, ko je bil še na stari lokaciji, potem Tabor in čez nekaj let - sedaj - Tivoli že dobro leto.
  • 0

#12 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 October 2006 - 07:19 PM

Danes sem imel prvič trening v Sokol Vič. Včeraj je prišlo nekaj vmes ... vtisi so mešani, polno plusov in minusov, s tem da je prvih pravzaprav precej več. Malo priokusa sicer ostane, ker je tale varjanta na Viču - oprostite izrazu - bolj pi*kasta. Klientela je povsem drugačna, kakih resnih "builderjev" tam ni. Je bilo kar malo hecno bit tam med redkimi ki so sploh imeli kolikor toliko izoblikovano telo; razen parih izjem so sami "softyji", ki verjetno enkrat tedensko pridejo malo pogledat, če objekt še stoji ...
No, tega ve tako ali tako ne morete šteti med minuse, prej velik plus. To je pač moje opažanje, ta "softy" scena pa ni naključje - precej je poudarka na trenažerjih, ki so sicer izvrstni, klop za bench press je pa ena sama, kar je precej zgovoren podatek ... čeprav je res, da je Sokol Vič precej manjši od Tivolija.

Ampak plusi, ... teh je precej. To da so naprave nove je še najmanj, ker se resnici na ljubo da delati na vseh (razen na onih čist ta sf* v študentski telovadnici v Rožni dolini smile.gif), garderobe so čiste, omarice bolj prostorne, klop je tam za odložit kramo ali vsest se ... WCji so čisti, taki so zgledali tudi tuši, tako da bi se tam morda celo tuširal po treningu namesto tuša doma. V Tivoliju ni teorije da bi se tega lotil, tam se mi takorekoč gražva še vodo nalit v bidon pri umivalniku v WCjih ...
Garderobe imajo fene (!), poleg tega so na Viču tudi savne, ampak jih še nisem sprobal, plačajo se pa seveda posebej.

* Pozabil napisat - v Sokol Vič je na voljo trener, ki se sprehaja naokoli in pomaga, če ti kaj ni jasno ... česa takega v Tivoliju ni, samo prvič ob vpisu imaš sprehod po fitnessu s trenerjem.
  • 0

#13 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 October 2006 - 09:20 PM

Sej ne rabiš bilderjev poleg, da treniraš smile.gif jaz grem tudi naslednji teden, ampak bom še en softy, ki bo sicer hodil 3x na teden smile.gif

Men je že to velik plus, da se ti ne gravža, kot si rekel, nalit vode v bidon...
  • 0

#14 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 October 2006 - 10:11 PM

Seveda jih ne potrebuješ, ... no, tam res ne. Ampak kot sem napisal, obstaja razlog za to, ni takega poudarka na ročkah, ker je klopi za uporabo le-teh manj, tudi samih uteži je manj - onih za na štango zložit. No saj, zame in za sodelavca ni problem, kaka gorila iz Tivolija bi pa verjetno imela problem, ker bi zmanjkalo kvihtov. biggrin.gif

Problem seveda ni v količini uteži, ampak kak trenažer pa vseeno zmanjka ... določenih vaj se na Viču ne da delat. So podobne, ampak program po katerem trenirava je malo bolj temeljit in te "podobne" reči razlikuje. Ampak, saj bo ... biggrin.gif
  • 0

#15 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 October 2006 - 09:08 PM

Saj res, baje manjkajo ročke do 10kg smile.gif Upam, da so do sedaj že dopolnili zbirko.
  • 0

#16 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 October 2006 - 11:07 AM

To je, ampak nad 40kg nimajo nič ... saj jaz jih ne potrebujem, une omare pa smile.gif
  • 0

#17 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 October 2006 - 10:19 PM

biggrin.gif verjetno je ceneje dokupit tiste do 10kg kot tiste nad 40kg...
  • 0

#18 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 14 October 2006 - 07:34 AM

Živjo!

Jaz imam pa eno vprašanje.Si je dala katera narediti plan vadbe in jedilnik pri inštruktorju fitnesa? Pri kateremu in koliko to stane? Hvala
  • 0

#19 july

july

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 02 November 2006 - 07:27 PM

js ti loh priporočam fitnes sunny v dravljah,zraven kluba 300, je vse novo,ful lepo oremljeno,poleg fitnesa maš uključeno tud savno,odprt je skos tud med prazniki,res je pa lepo in moderno opremljen (npr. steza za laufanje ma usaka svoj tv..) je pa tud temu primerna cena, za študente je 15% popust, za 1 mes je okol 13700 (brez popusta), za 3 mesce al pa 6..je pa cenejš.

sicer pa upiš se tja,kamor boš mela čim bližje, da te nebo slabo vreme in gužva na cesti odvračalo:))
  • 0

#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 November 2006 - 01:16 PM

QUOTE(sajk @ 12. 9. 2006 - 15:58) View Post

(to pri ženskah sicer ni problem ker ne delate vaj za moč z velikimi masami).



Te morem da te tepem do gola kosta. Kaj te misliš ti, jas samo za mišice delam vaje, zato sem pa tak nabildana. Skoraj tak ko ti.. samo jas sem brez proteinov. hohooh. tongue.gif tongue.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users