Jump to content


Photo

Senčilo - ESSENCE Highshine Eyeshadow Creme


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

Poll: Essence Highshine Eyeshadow Creme (7 member(s) have cast votes)

Splošna ocena izdelka:

  1. 5 (odlično) (4 votes [57.14%])

    Percentage of vote: 57.14%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [28.57%])

    Percentage of vote: 28.57%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 04 January 2007 - 06:15 PM

Tale senčka v obliki barvne, kremaste tekočine me je popolnoma presenetila. Pri Essence sem vajena poceni izdelkov, zadovoljive kvalitete - tale pa je naravnost fantastičen.
Preizkusila sem senčko v barvi ''teddy'', ki na vekah izpade čudovito (rjavo, bronasto, zlato...kakorkoli pač pogledaš), sploh pa zelo dolgo časa obstoji na mestu. Glede na ceno, je tole prvovrsten izdelek.

IPB Image

5/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#2 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 04 January 2007 - 08:38 PM

tudi jaz imam rjav odtenek, sicer obstajajo 4-bel, roza, svetlo in temno rjav

ko ga namažeš se posuši in ne gre NIKAMOR!
edini minus je da ga preveč pride iz pumpice
  • 0

#3 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 January 2007 - 04:12 PM

Tudi sama imam Teddy odtenek (slika). Ko sem senčko najprej doma poskusila dati na roko, mi ni bila tako všeč, zdela se mi je nekam čudne teksture, skoraj nekako suha in težko mazljiva. Ko pa sem jo naslednji dan uporabla na očeh, je bil učinek čisto drugačen. Lepo je mazljiva, tako da se lahko z njo lepo natančno namažeš. Barva mi je tudi zelo všeč, na očeh, poleg rjave, povleče malo bolj na zlatkasto bronasto, čeprav v embalaži izgleda totalno rjava.
Obstojnost me je presenetila, mislila sem da se mi bo hitro nabrala v gubo, kot se rado zgodi pri kremnih senčilih, pri tej pa ni tako, ostala je na svojem mestu. Pri njej dobiš prau občutek da se fiksira na veko.
Embalaža je izredno posrečena, kakršne drugače nismo vajeni pri senčkah, pa tudi količina se mi zdi precej velikodušna. Cena pa, itak, nizka - 2,50 €.

Ocena: 5
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2007 - 11:18 PM

Superb! =) Tudi sama sem lastnica dotičnega senčila v naravnost prečudovitem odtenku Teddy, ki me je očaral v trenutku. Odtenek je čudovit, nekako bronasto toplo rjav, na vekah pride fenomenalno. Je v obliki take kremice, dozira se na pumpico, razmaže se brez problema in senčilo se skoraj v sekundi fiksira na veko in tam ostane presenetljivo dolgo, ne uporabljam base-a, pa mi vseeno zdrži cel dan brez nabiranja v gubo. Tudi odstrani se zlahka, uglavnem ... nimam niti ene same pripobne, embalaža je simpatična za pogledat in cena je naravnost smešno ugodna za takšno kvaliteto. Toplo priporočam, čeprav je izbira odtenkov na žalost slaba, senčka se dobi poleg temno rjavega Teddy odtenka še v svetlo rjavem, nežno rožnatem in belem odtenku ... bi si silno želela večjo paleto.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2007 - 11:36 AM

za nakup tega senčila so me prepričale dobre ocene in predvsem cena (čeprav je bil del mojih novoletnih obljub tudi, da ne kupim nobene senčke več, dokler jih imam par milijonov, ki so bile uporabljene enkrat). imam odtenek teddy, ki je odtenek, ki ne sme manjkati nobeni uporabnici ličil.
kvaliteta je super, dobesedno se zabetonira na veko. v kombinaciji z essence baseom za večji sijaj, da dramatično hladno topel efekt.
z eno besedo super, ob naslednji potrebi po zapravljanju denarja grem še po kakšen odtenek!
ocena 5/5
  • 0

#6 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 25 February 2007 - 11:35 PM

Tudi sama sem ponosna lastnica tele prečudovite senčke, ki je naravnost fantastična in smešno poceni. Je super razmazljiva, prekrasno se sveti in je res obstojna. Ne spravlja se v gube in zdrži cel dan. Ampak kot je že omenila Dilema, blo bi super, če bi se paleta barv mal raširila, 4 barve so absolutno premalo! Podarjam ji petico!

kokoška, če se ti zdi izstis iz pumpice prevelik, pumpice ne stisni do konca, ampak čisto malo, le toliko kot jo potrebuješ, sej ti je ni treba stiskat do konca wink.gif
  • 0

#7 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 07 April 2007 - 06:20 PM

Tale senčka je pa res neki boljšga. Čeprov rjavih senčk ne uporablam zlo velik, mimo tele vseen nism mogla (zavoljo dobrih ocen se razume biggrin.gif). Najprej sm mela čudn občutk, ker je tekoča in sm mislna de se ne bo posušila, pa se je ekstremno hitro, da kakšni večji popravki niso več možni. Drugače jo je enostavno nanašat, mal moraš edin pazit pr pumpici de ne potisneš preveč in jo moraš nekaj stran vržt. Obstojnost je z ad eyeshadow base odlična, rajš pač ne tvegam brez sam očitno ne bi bla slaba brez podlage. Pa vidm de nism edina, k bi rada mela večjo izbiro odtenkov na voljo, čeprov mam trenutno sam teddy-ja , ker me je prepriču z res lepo barvo, k je lahk različna pod drugačnimi koti oz svetlobo. Sigurno bom še kkšno nabavla, ker so res dobre. 5/5 tud z moje strani.
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 May 2007 - 05:42 PM

kupila sem jo, takorekoč v stanju zamaknjenosti, ker si senčil niti ne omišljam, ampak me je premamil moment preizkušanja in nizka cena v smislu tudi, če jo takoj vržem stran, ne bo velike škode.

no, stran je še nisem vrgla, mi pa po dveh uporabah stoji v torbici z ličili in dela gnečo, kajti močno dvomim, da jo bom še kdaj uporabila.

grajam nedodelano pumpico (čist zmeraj je gre ven preveč, ni važno, kako pazljivo stiskam), ki se poleg vsega še zapacka, prehitro sušenje senčila (že na prstu se malo posuši, ko pa je enkrat nanešena, gre tudi tisto, kar nanesem mimo (pač nimam tako tankih prstov kot aplikatorji za nanos senčila), z veliko muko proč. kar zalima se na kožo, no - to priča o obstojnosti, ki pa tudi ne tako briljantna, vsaj ne tam, kjer bi morala niti, torej na veki. po nanosu imam momentalni občutek hlajenja - pozitivno.

imam odtenek pssssst, ki mi je zelo všeč, vendar to ne odtehta nevšečnosti, ki mi jih senčka sicer povzroča. morda se namesto v smeteh znajde med malimi oglasi - se še odločam.

ocena: 2 (še tako nizka cena ne u/opraviči nezadovoljstva)

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 August 2007 - 11:33 AM

tole senčko imam v odtenku pssst!. na začetku mi je močno pila živce, ker iz pumpice nikakor ni prišla želena količina senčila, vedno se je iztisnilo preveč. zdaj sm zadrego rešila tako, da stisnem senčilo na podlago in nanesem s prsti toliko, kolikor je potrebujem. je bo pač hitreje konec.
obstojnost je dobra, ne nabira se mi v gubo kljub mojim precej mastnim vekam. tudi odstrani se jo zelo lahko, dovolj je samo voda. na veki se zelo hitro posuši, popravke brez težav delam z navlaženo vatirano palčko.
če senčk ne bi umaknili iz prodaje, bi si najbrž kupila še kak odtenek.

zaradi pumpice 4/5
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#10 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 16 February 2008 - 11:29 AM

tole senčilo je kar se tiče nanašanja, barve in obstojnosti čudovito. imam odtenek teddy, pa roza in belega tudi. nanos je res enostaven, senčilo je tekoče, na veki pa se hitrio posuši in tam ostane cel dan brez težav.

žal je odtenkov res minimalno, če se ne motim so štirje, kar vse skupaj ni nič. pumpice so se mi vse po vrsti pokvarile, tako da je uporaba zdaj zelo otežena, poeg tega pa se mi zdi, da so jih sploh umaknili iz prodaje. zakaj nevem, saj so bile te senčke definitivno najboljši Essence izdelek

zaradi čudovitih barv, obstojnosti in nizke cene si senčke zaslužijo 4, kljub temu, da sem imela kar nekaj težav z njimi in da med barvami ni izbire
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users