Jump to content


Photo

Vasa kozmeticna torbica!


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#41 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 18 January 2006 - 01:50 PM

jaz tud ne nosim poleg kozmetične torbice.. za korektor in glos je res ne rabim wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#42 Sweet-baby

Sweet-baby

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts
  • Location:mb
  • Interests:wse

Posted 19 January 2006 - 07:16 PM

Mene pa zanima kaj mora imet vsaka vedno sabo v kozmetični torbici??Pa če ki lahko poveste kje se dajo kupit po dokaj ugodnic cenah pa če mate kake slikce... wink.gif
  • 0
love is in the air!

#43 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 19 January 2006 - 10:34 PM

js mam 2 sminke,liquid eyeliner,mascara,parfum,deodorant,saj 3 razlicne lipglosse (zakaj sploh ne vem...).
  • 0

#44 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 11 March 2006 - 09:32 AM

obujam temo...

s sabo nosim: denarnico, mobitel, elastiko, žvečilne, robčke, mazilo za ustnce

včasih pa še (če grem nekam za dalj časa, tko mislem v dnevu) : barvico

to je pa to
  • 0

#45 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 March 2006 - 09:39 AM

No, da vidimo. Še vedno imam ene 2 šminki in cel kup glosov, 2 labelli (ali tri). In to je zaenkrat to. (od kozmetike v torbici)
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#46 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28982 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 March 2006 - 11:02 AM

še vedno samo vazelin (no, včeraj sem mela s sabo tut moj prvi in edini gloss, ker sem bla malo bolj namazana). če grem kam, da me ni po par ur skupaj doma (faks, se kam učit, bluzit ... ) vzamem še kako malo pakungo kreme za roke.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#47 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 01 May 2006 - 07:57 PM

QUOTE(_M_)
Doma imam pa največ stvari kar v velikem kozmetičnem kovčku in še eni plastični prozorno-zeleni Avonovi torbici, ki je fajn ravno zaradi materiala, da ni hudega, če se v kopalnici tudi zmoči.


podobno, vecino stvar imam doma zlozene v nekaj teh torbic ali pa kar po policah v kopalnici...s sabo pa ponavadi od tovrstnih "pripomockov" nosim deodorant (predvsem v dneh, ki prihajajo), osvezilne robcke, spangice, in lip gloss, to je vse....

in v primeru potovanja ali podobno, je seveda OBVEZNA zobna scetka pa kremca za obraz :!:
  • 0

#48

  • Guests

Posted 01 May 2006 - 10:05 PM

Js pa nosim s sabo samo labelo pa vcasih gloss, pa zelo si zelim s sabo nosit robcke, ampak jih vedno pzabim doma in mi pol tece iz nosa. biggrin.gif

Zanima me, kk si organizirate stvari v kozmeticno torbico/torbo za potovanje? Js mam s tem vedno problem. Kadar grem na potovanje za mesec dni ali vec, se poskusam izognit vsemu odvecnemu in res vzamem minimum vsega, da je rukzok cim lazji. V ta namen mam eno malo kozmeticno torbico, v kero spravim sampon, gel za tusiranje, zobno scetko, kremo in to je pol ze to. Kozmetike naceloma ne jemljem, ker bi mogla pol jemat s sabo se odstranjevalec mejkapa, pa tut ne nesem zravn nic za obraz umivat in pridem vedno domov s cisto cudno kozo.. Ampak da bi pa vse nosla zravn pa...ne vem no.. Poleg teze je problem tut to, da se cloveku na potovanju ne da neki blazno ukvarjat s svojim telesom, ko prides do postle in sam pades not in spis, drugo jjutro se pa mal oplaknes in spet hajdi v nov dan.. biggrin.gif
  • 0

#49 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28982 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 May 2006 - 10:19 PM

QUOTE(izabela)
Zanima me, kk si organizirate stvari v kozmeticno torbico/torbo za potovanje?


šampon, balzam, losjon za telo, gel za tuširanje vzamem v potovalnih količinah (max 50 ml), v ta namen šparam flaške l'occitanovih darilc ob nakupu, poleg obezno čistilo za obraz, tonik, kremici za obraz, zobni pribor, glavnik, vazelin. brez tega pri meni enostavno ne gre (glavnik bi lahko pogrešila, drugo težko). vse to dam v torbico iz blaga, ki jo zavežem s štrikci. kozmetične torbice itak nimam. biggrin.gif tut, če mam za spat v avtu, grem zjutraj in zvečer kjerkoli nanese na wc in se tam umijem. celo na vlaku se pocam s kremo za obraz. biggrin.gif obvezni na potovanju so tut osvežilni/čistilni robčki. če bi morala narest orng selekcijo, bi vzela samo čistilne robčke, kremo za obraz, gel za tuširanje, šampon in vazelin.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#50 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 01 May 2006 - 10:35 PM

pa js pa vedn nesem vse sabo..vec kot polovice sevda ne uporabim..ce grem pa na kam, ker sem res omejena pa vedno vzamem: zobno scetko, zobno pasto, tekocino za lece, kako zascitno kremo (odvisno od letnega casa), labelo, maskaro pa OBVEZNO cistilne robcke.. (no, brez maskare bi seveda slo) biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#51 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 02 May 2006 - 07:22 AM

kremo, šampon, balzam, letos bom tudi garnier kuro za lase ko samo noter vtreš in ni treba nič izpirat in bo to dobro ko se pride s plaže ko maš vse čudne lase, zobna ščetka, zobna pasta, krema za roke krema za sončenje, krema za po sončenju oz. gel, deo, vazelin....to pa je to!
moram pa toliko krem vzet s sabo ker na morju koža postane dost hitro suha zaradi soli.... 8)
  • 0

#52 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30745 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 May 2006 - 10:21 AM

Jah, jst sm ponavadi "potovala" vedno le z avtom (sej kam sm pa šla - le poleti na morje biggrin.gif ), tako da sm vedno imela s sabo vse, ker ni bilo treba pazit na količino. twisted.gif
Imela sem pa kar plastični kozmetični kovček, pa ponavad ni šlo vse notr, tk da je bla potrebna še kakšna manjša torbica, za bolj drobne izdelke.

Od negovalne sem kar vse jemala s sabo, ker pač morm imet določene stvari, ki mi ustrezajo, ali pa morda kakšne testerje, če se mi je že nabrala zaloga...
Dekorativa pa pri meni itak ni nuja, tk da sem ponavadi imela le maskaro pa kakšno barvico ali senčke.
  • 0

#53 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 04 May 2006 - 10:36 AM

Jaz imam eno malo torbico, ki jo imam ponavadi sabo samo za razne nastope prireditve.V njej imam pa maskaro, senčilo, črno in belo barvico, puder v kamnu,rdečilo za lička,labelo in gloss, stik za prekrivanje mozoljčove in pa pilico (včasih še zobno ščetko in pasto).

Če pa grem kam kjer prespim imam pa poleg zgoraj omenjenega še odstranjevalce ličil, vato, kremo za obraz in roke, tonik, šampon ,še par senčk in še kaka malenkost bi se našla.

Sicer pa za vsak dan je edina moja spremljevalka labela (Blistex) in nič drugega, ker se za vsak dan ne mažem prav dosti;samo maskara in kaka bež senčka.
  • 0

#54 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 04 May 2006 - 06:09 PM

jst sm zej dobla za rojstn dan eno tako fletno malo, karirast vzorec... glih tok je velka da vanjo daš vse tist kar nujno rabiš smile.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#55 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 05 May 2006 - 11:44 AM

Jst mam vedno čist preveč stvari k potujem, moram met: gel za tuširanje(obvezno!!), šampon in balzam, zobno krtačko in pasto za zobe, kremo za obraz, puder, maskaro in eyeliner aja pa še rdečilo sm pozabla- no evo ena torba je že skor pouna oops.gif da o cunjah ne govorim oops.gif

Drgač mam pa tko vsak dan s sabo v torbici od kozmetike sam labello in lip gloss, včasih tut barvico če sm ful namazana!
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users