Jump to content


Photo

Iščem parfum - pomoč!


  • Please log in to reply
383 replies to this topic

#61 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 24 December 2007 - 01:54 AM

Glih iščem kakega ki ima veliko jasmina woot.gif
A to imajo pri nas ali v Avstriji?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#62 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 December 2007 - 10:18 AM

Pri nas se da dobit preko spletne trgovine. Tle:

http://www.lepotnibu...=...1&Itemid=57

V drogerijah pa ga še nisem zasledila, zato pa sprašujem, kje se ga dobi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#63 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 24 December 2007 - 11:18 AM

Parfuma na slepo ne bi glih kupovala, bom malo pogledala v avstriji pa ti sporočim če ga vidim
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#64 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 March 2008 - 10:29 PM

Jasmin ima baj Bvlgari Jasmine Essentielle.
(upam da se zadela pravo ime, uglavnem ime ima po jasminu)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#65 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 26 March 2008 - 08:31 PM

JS pa iščem en parfim k je bl po limoncah, tak svež, lahko mal na citruse potegne, čist poletn. Blue Light je zadetek v polno, ampak rabim tut kaj drucga, k tega sm se že naveličala. Help?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#66 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 March 2008 - 09:30 PM

Moschino I love love. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#67 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2008 - 10:05 PM

QUOTE(uršolinkica @ 26. 3. 2008 - 20:31) View Post

JS pa iščem en parfim k je bl po limoncah, tak svež, lahko mal na citruse potegne, čist poletn. Blue Light je zadetek v polno, ampak rabim tut kaj drucga, k tega sm se že naveličala. Help?


Čisto po limonah ima toaletna vodica Elizabeth Arden Green Tea Revitalize. Sicer ima v imenu zeleni čaj, a jaz ga takorekoč nič ne voham, ampak je vonjati skoraj izključno limone. Je zelo, zelo svež vonj.

IPB Image

Energized by the natural benefits of antioxidant Green Tea and uplifted by the effervescence of zesty fruits this fresh, sparkling fragrance imparts a feeling of well-being, revitalizing both body and spirit.

Top Notes: Juicy Mandarin, Sweet Blood Orange, Lemongrass, Watermint
Middle Notes: Crisp Bamboo, Green Tea, Lotus Flowers, Kyoto Magnolia
Base Notes: Fluid Musk, White Birch, White Moss
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#68 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2008 - 10:14 PM



QUOTE(crna @ 1. 3. 2008 - 22:29) View Post
Jasmin ima baj Bvlgari Jasmine Essentielle.
(upam da se zadela pravo ime, uglavnem ime ima po jasminu)


Ja, samo žal je en k. kaj vonja po jasminu. ;-)
Jaz že sto let iščem kaj jasminastega, pa še nisem našla.
Sem pač obsojena očitno na tišanje nosa v naš jasminov grm. ;-)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#69 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 March 2008 - 10:24 PM

To bo verjetno res. Jaz teh treh Bvlgarijevih ki naj bi imeli vonjave po različnih rožah komaj ločim med sabo, tistega rožnega še, druga dva pa zelo težko.

Kaj pa TBS? Nisi nič vohala?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#70 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 27 March 2008 - 07:03 AM

Ja,TBS ali pa Loccitane mislim da ima enega jasminovega.
  • 0

#71 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 27 March 2008 - 11:01 AM

Hvala punce, grem drug teden v akcijo biggrin.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#72 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2008 - 02:06 PM



Vohala TBS - daleč od prijetnega jasmina. ;-(
V bistvu, ako me spomin ne vara, je bla poleg jasmina še druga dišava (torej dve v eni) in se je precej tisto vohalo.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#73 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 28 March 2008 - 03:12 PM

po jasminu meni najbolj diši Poeme od Lancoma


  • 0

#74 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 April 2008 - 11:04 AM

Iščem kakšen parfumček...rada imam nežne vonje, a obstojne. Predvsem sadne ali vonj kakšne nežne rožice.
Ne maram pa sladkih vonjev. Kakšna ideja? Všeč mi je bil Loccitanov -pomarančni cvetovi, ampak ga ne delajo več.
  • 0

#75 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 April 2008 - 10:55 PM

Poskusi L'Ociitanejeve sadno-cvetne vonje (vrtnice, magnolije, pa še kaj).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#76 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 April 2008 - 10:28 AM

Meni je od tega opisa L'occitanov češnjev ful všeč.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#77 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 May 2008 - 12:11 PM

Ve katera še za kakšen parfum z vonjem zelenega čaja razen L'Occitanovega in E. Arden?
  • 0

#78 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 May 2008 - 04:59 PM

Meni ima Escada-escada podoben vonj.
  • 0

#79 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2008 - 09:39 AM

Meni je zmanjkalo mojega preljubega Loccitane Vanilija in ne prodajajo ga več sad.gif Zdej pa iščem nekaj s čimbolj podobnim vonjem, Loccitane kjer ga še majo al pa prijazno dečvo ki ga ma in ga ne rabi in bi mi ga velikodušno prodala. sad.gif Ko voham prazno flaško me boli srce. cry2.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#80 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 June 2008 - 09:48 AM

Jaz sicer tega ne poznam, oz ga nisem nikoli natančno vohala, ampak pomoje ga boš ful težko dobila. Probaj dat v male oglase. Če ne pa.. išči kakega drugega vailijastega, istega ziher ne boš dobila, kej podobnega pa. Kenzo Amour je meni ful všečna vanilija, npr.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users