Jump to content


Photo

Šampon - TIGI Bed Head Brunette Goddess Shampoo


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2007 - 07:24 PM

Zagotavlja edinstven sijaj in nego ter hkrati obogati rjave tone las, pa naj bodo lasje naravno rjavi ali pobarvani. Vsebuje zaščitne sestavine, ki so pridobljene iz sončnic, in ščitijo pred bledenjem barve ter uničujočimi UV žarki. Multivitaminska formula prepoji lase z bistvenimi negovalnimi sestavinami, ki poskrbijo za zdrav sijoč las.

Tole je še eden od Tigijevih šamponov, ki ga odlikuje nadpovprečna kvaliteta, zato mu oprostim tudi nekoliko višjo ceno (za sicer velikodušno količino 400ml boste odštele 12,50 € ali 2.995,50 sit). Šampon se dobi v zelo lepi plastenki z doziranjem na pumpico, kar je še dodaten plus. Kar se tiče učinka, je torej šampon eden izmed boljših, po učinku je dobro primerljiv z Oatmeal&Honey, torej lase temeljito umije in jih ob tem niti malo ne izsuši, ampak delujejo zelo gladki, mehki in voljni, dajejo občutek navlaženosti in negovanosti. Tale je sicer vseeno nekoliko bolj lahek kot O&H, saj ne vsebuje olj, je pa vseeno poln pšeničnih amonokislin in pantenola, zato bi bil po mojem mnenju primeren tako za mastne, kot tudi za suhe/poškodovane lase. Šampon je drugače svetlo rjavkaste barve, vonj ima izrazito prehramben, ampak v pozitivnem smislu in diši močno in pristno po karameli z dodatkom mandljev in smetane. Vonj je meni naravnost slasten, vendar tudi zelo sladek, kar bo mogoče koga odbilo. Na laseh se nekako vnese in je bolj nežen, vendar še vedno čudovit in dobro zaznaven. Šampona se porabi malo, saj že ob minimalni količini tvori gosto in zelo kremasto peno, zato je umivanje pravi užitek. S spiranjem v nasprotju s pričakovanji ni nobenega problema, zato ni potrebe po tem, da bi si na glavo zlivali cele hektolitre vode. Če zaključim, gre za zelo kvaliteten šampon, ki je vreden svoje cene, sploh pa v primeru, da vam vonj ustreza tako zelo, kot meni.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 21 June 2008 - 08:14 AM

Končno sem si tudi sama kupila ta šampon in me seveda ni razočaral. Šampon je take nežno rjave barve, srednje gost. Za moje lase se ga porabi dokaj malo, se hitro speni. Najbolj mi je pa všeč vonj, ki je naravnost božanski. Šampon bi kar pojedla. Diši pa mlečno karamelno, ful dobro, res. Sicer me malo moti, ker se vonj na laseh hitro razdiši.
Dobro umije in očisti lase, jih navlaži, ampak, kar je meni zelo pomembno, jih ne zmasti. Po uporabi so lasje mehki, negovani.
Flaška mi je zelo lepa, tipična za Tigi. Cene se mi ne zdi tako visoka, definitvno je vreden denarja.
Ko ga porabim (kar bo vrjetno ravno čez kako leto), ga zagotovo še kdaj kupim.

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#3 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 30 July 2008 - 01:59 PM

Meni ni ustrezal. Motilo me je, da se je lasišče zmastilo po dveh dneh, kar mi je pa najbolj pomembno. Vonj je božanski. Balzam iz iste linije je mnogo boljši.
Šampon sem ponucala za tuširanje, kjer se je super obnesel tongue.gif

Ocena:2, višja zaradi vonja.
  • 0

#4 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 August 2008 - 03:18 PM

Božanskost.Meni je tale šampon eden najboljših.
Uporabljam ga nekje 1-2x na 2 tedna(izmenično z ostalimi šamponi, sicer si lase umivam vsake tri dni)..porabi se ga kot ostalih Tigi šamponov izredno malo,vonj je karamelnokokosevabožanskst :Dpa še kakavova.
Všeč mi je da je šampon malo pigmentiran in ima notri zelo mini shimer ki predvidevam da je notri zato da bi se lasje kao svetii.S tem nimam problemov zato nevem če se mi ravno kaj bolj svetijo.
Lase lepo umije, jih navlaži in ODIŠAVI.Vsebuje aminokisline, olja(to je pa vse kar se iz glave spomnim).

Cena se mi zdi za količino 400ml fajna in glede na to da se šampona porabi malo.Embalaža je Tigijevska, meni izredno všečna, na pumpico.Šampon pa je drugače primeren za Malenkost suhe, normalne, malenkost mastne lase, najbolj bi pomoje ustrezal normalnim.

Večjega poudarka na barvi nisem opazila..

Dam mu 5/5

  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:29 PM


Pri dvojčku Brunette Goddess je balzam šel k meni, šampon pa k mami. A sem seveda morala sprobati tudi šampon, najbrž ga bom občasno uporabila. Glede vonja šampona si lahko preberete pri moji oceni Brunette Goddes balzama, saj stvar doživljam enako. No, drugače je pa šampon kvaliteten, z amino kislinami in panthenolom… glede čistilca na drugem mestu sestavin, ne vem, kako je. Nekateri ga prištevajo med agresivnejše čistilce, spet drugi med nežnejše. Jaz na to ne polagam neke opasne pažnje, ker meni čistilci ne povzročajo kakšnih nevšečnosti na lasišču. Šampon je temnejši, kot balzam, prozorno rjavkasti (zato bi bila jaz oprezna pri uporabi, če bi bila blond). Je gostejši (kot npr. šampon Dumb Blonde), se dobro zapeni. Ni hranljiv, kar se že pozna pri spiranju, saj lasje rahlo ''škripajo'', kar je pa meni všeč. Šampon pustim okoli 3 minute na lasišču, nato temeljito sperem. Ko pred nanosom balzama povoham lase, se vonja šampon, a ne pretirano. Sumim, da se bi razdišal. Šampon je vsekakor kvalitetnejši od povprečja, a ga sama več ne bi kupila, spet seveda zaradi vonja… pa dvomim, da ga bo mama hotela po porabi. Ji je Oatmeal/Honey bolj všeč. V prodaji ni šokantno drag, okoli 13eur za 400ml. Tokrat sta embalaži enaki, na pumpico, tale v akciji je zgolj povečana verzija originalne.

Ocena: 3

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users