Jump to content


Photo

Tigi Chocolate Head


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Tigi Chocolate Head (4 member(s) have cast votes)

Splošna ocena izdelka:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 September 2006 - 09:23 PM

Izjemna globinska nega las. Izredno učinkovito obnovi lasno strukturo. Globinsko pozdravi suhe, poškodovane in kemično obdelane lase. Lasje bodo ponovno zasijali v njihovi naravni lepoti. Čokoladnemu vonju se ne boste mogli upreti. Za pravi učinek morate uporabiti enkrat tedensko, štiri tedne zapored.

Sestavine: Aqua (Water), Hydroxyethylcelullose, Cetrimonium Bromide, Lactamide MEA, Polysorbate 80, Polysorbate 20, Parfum (Fragrance), Polyquaternium 7, PEG 12 Dimethicone, Hair Keratin Amino Acids, Cetyl Acetate, Avocadamide DEA, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycine, Soja (Soy) Bean Oil, Lavandula Augustifolia (Lavender) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Savia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Tilia Cordata Flower Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Symphytum Officnale Extract, Achillea Millefolium Extract, Acetylated Lanolin Alcohol, Citric Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, CI 14700 (Red 4), CI 19140 (Yellow 5).


Gre za izdelek, ki bi se naj uporabljal enkrat na teden, štiri tedne zaporedoma za intenzivno regeneracijo suhih, kemično obdelanih in poškodovanih las. Je pa stvar v taki precej tekoči, rahlo gelasti obliki, ki se jo z lahkoto nanese po opranih, z brisačo osušenih laseh. Potem je treba lase ovit v brisačo in pustit učinkovat 20 minut, dobro je tudi, če prvih 10 minut lase, zavite v brisačo, grejemo s fenom (ni pa nujno, jaz nisem).

Naravnost nevernetno diši po čokoladi, mene vonj spominja na tiste čokoladno karamelaste bonbončke Toffife, vonj je zelo intenziven. Po uporabi tega treatmenta je treba na lase nujno nanesti še masko ali balzam (nimam pojma zakaj) kar popolnoma nevtralizira čudovit čokoladast vonj, vendar po začetnem filingu, da se je vonj porazgubil, kar naenkrat začne prav zahrbtno spet silit v ospredje, kot da bi se pojavil od nikoder ... na suhih laseh se ga na srečo precej zazna, vonj je res pristno čokoladen in čudovit. Drugače pa so rezultat izredno mehki, popolnoma gladki in zelo svetleči lasje, vidno navlaženi in nahranjeni.

Je pa slaba stran tega treatmenta cena, saj boste za skromnih 100 mL odštele 3.400 tolarjev. Zadeva naj bi se uporabljala enkrat na teden, štiri tedne zapored, pa tudi skromna količina izdelka daljše uporabe, če imate goste in dolge lase, ne bo dopuščala. Izdelek priporočam vsem tistim, katerih lasje potrebujejo intenzivno nego za globinsko navlaženje in poživitev ali pa samo malo razvajanja. Sestavine so več kot perfektne, efekt na laseh pa me tudi ni razočaral.

IPB Image

4/5 (zaradi nenormalno nabite cene, glede na to, da ga je količinsko zgolj za 4 uporabe)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 23 September 2008 - 10:46 AM

Men pa tale tretma sploh ni bil všeč, vsaj ker se tiče uporabe. Ko ga namreč nanašaš na lase imaš občutek, da ga nikakor ni dovolj na laseh. Ko ti končno uspe da ga nekakko razporediš po laseh, pa so lasje trdi in popolnoma zlepljeni skupaj rolleyes.gif Tudi ko sem lase sprala, sem imela še vedno trde lase. Šele naknadna uporaba balzama jih je spravila v red. Nekega opaznega učinka ni bilo, saj je bilo izdelka količinsko tako malo, da je na mojih dolgih in izredno gostih laseh zadoščal le za trikratno uporabo. Mogoče pa je pomagal nekje globoko v lasu huh.gif No, vsaj vonj pa mi je bil všeč wink.gif

2/5
  • 0
Why so serious?

#3 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 28 September 2008 - 09:10 AM

Jaz pa nevem kaj bisi mislila glede tega.Ima keratin namreč šele na (mislim da) 10 mestu in to mi ni ravno v pomoč, če bi imela poškodovane lase.Je tak gelast, količinsko ga je precej malo tudi porabi se ga kar precej ker nimam občutka koliko ga naj dam ker se hitro vpije v lase.

Na laseh ga putim 20-30min potem pa ga sperem dol in kot pri Joicovem rekonstruktorju lasje niso mehki ampak ne nanašam potem čez še balzama/maske ker se mi ne zdi potrebno jo nanašat.
Kar mi je pri temlem resniiiiično všeč je prečudovitobožasnkonepojemljivo dober vonj.Diši po čokoladnem sirupu in toplih piškotkih.Njam love.gif

Embalaža mi je vredu, nekaj posebnega, cena se mi zdi pretirana.

dam mu 3/5 zaradi cene in nič kaj posebnega učinka.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users