Jump to content


Photo

Regenerator - TIGI Moisture Maniac Moisturizing Conditioner


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 October 2008 - 10:34 PM

IPB Image

Kot pri prejšnji oceni za Moisture Maniac šampon, bom tudi tale regenerator primerjala z drugimi TIGI regeneratorji za lase, saj tako najlažje zajamem nekatere bistvene karakteristike.

Je gost in kremen, veliko bolj kot sicer sestavinsko podobno lahek Self Absorbed regenerator. Nima nobenih silikonov (poseben plus zame in tudi glavni razlog, zakaj sem ga vzela) in sestavinsko ni nič strašno posebnega (vlažilci, nekaj malega svilenih aminokislin), daje pa naravnost prečudovite rezultate. Kljub gostoti je krasno 'svilenkast' in se zato čudovito nanaša, kljub temu pa je potrebnega malo več razporejanja kot pri Self Absorbed regeneratorju, saj je slednji redkejši in predvsem silikonski. Manijaka pustim delovati 15 minut in lasje so kasneje zelo gladki in mehki, ampak vsekakor ne cotasti, pač pa krepki, volumnasti in zračni. Všeč mi je občutek, da res naredi nekaj dobrega za moje lase, jih resnično poneguje in jih naredi na dotik bolj čvrste, medtem ko se mi je pri Self Absorbed regeneratorju ob vsaki kasnejši uporabi dozdevalo, da doda zgolj silikonasto gladkost, ne pa tudi neko konkretno nego in navlažitev (in je zato tudi vandral v druge roke). Naj omenim, da MM zagotovo ni tako hranljiv kot Oatmeal & Honey regenerator (kar nam je jasno že ob primerjanju sestavin obeh), je pa vseeno zelo vlažilen in kvaliteten ter bo zadostil tudi potrebam suhih las.

Je nežno marelične barve in ima lep tropski vonj, podoben kot pri Dumb Blonde regeneratorju, le da je tukaj milejši, bolj kremen in vsekakor manj osladen. Kupila sem ga v akciji, kjer sem dobila 750ml šampona in regeneratorja. Sicer se regenerator dobi v 250ml plastenki na pumpico, cena pa se verjetno giblje okoli desetih evrov, kar ni poceni, je pa primerno za zelo učinkovit regenerator, ki se ga povrh vsega še malo porabi. Zagotovo ga bom še kupila, saj je poleg Oatmeal & Honey edini TIGI regenerator brez silikonov.

Eno točko mu odbijem zaradi dokaj povprečnih sestavin.

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users