Jump to content


Photo

Regenerator - LUSH Coolaulin


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2008 - 09:51 AM

IPB Image

Coolaulin sem kupila predvsem zato, ker sem pričakovala super lep in naraven kokosov vonj, a na žalost sem se uštela. Meni je najprej iz polne plastenke dišal po kokosu in fasadi, hja, resnično po fasadi, kar se mi je zdelo naravnost neverjetno. Zdej, ko ga že pol manjka in sem ga lahko bolj pretresla pred uporabo, se mi zdi pa vonj drugačen - kokosovo mleko, fasada in čokolada, taka malo bolj grenka, ne mlečna. Vonj je izredno zanimiv, ampak tudi ful specifičen in enostavno 'čuden' ter me ni ravno prevzel. Če iščete regenerator z mlečno/kremastim in sladkastim vonjem kokosa, ki povleče na Rafaello, potem tole vsekakor ne bo prava izbira.

Balzam je srednje gost, pikico manj, kot meni zelo ljub American Cream. Nekateri pravijo, da so v Coolaulinu mleti koščki kokosa, no pri mojem tega absolutno ni, niti pikico. Nanaša se lepo, čeprav mi je tudi tle American Cream ljubši, ker je malenkost bolj kremast. Porabi se ga ne veliko in nekoliko se tudi vpije v lase, efekt ob spiranju pa je razred zase. Lase zgladi in tudi nekoliko omehča, a se mi kljub temu ne zdi nič negovalen - lasje po njegovi uporabi 'cvilijo' kot po kakšnem Logoninem šamponu - kljub temu, da so gladki in mehki, delujejo izsušeni - to mi je res svojevrsten fenomen, ki si ga ne znam razložit.

Jaz ga zagotovo ne bom več kupila in absolutno gre za meni najmanj ljubi Lushev balzam za lase, ki se niti slučajno ne more primerjat z Retreadom (ki je zame že bolj maska), pa tudi z American Creamom ne. Še redkejši Veganese ga po efektu gladko povozi. Seveda ga bom porabila do konca, a ga mešam z bogatejšimi oz. efektivnejšimi regeneratorji, kot sta Tigi Oatmeal & Honey ter Harologi Hair Balsam.

Pakunga mi je simpatična, kot vse Lusheve nasploh (še posebej pa njihovi črni lončki). Cena ni upravičena, a to Lushu nekako oprostim, ker ima drugače res posebne in čudovite izdelke.

3/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users