Jump to content


Photo

Maska - LOGONA Color Plus


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 July 2008 - 04:39 PM

IPB Image

Čistilna maska optimalno pripravi lase na barvanje z rastlinsko barvo (kano) za lase Logona in izboljša učinkovitost barve. Edinstvena kombinacija zelene mineralne gline in ekstrakta brezovih listov nežno odstranjujeta vse sledi nečistoč. S tem se močno poveča možnost vezave med lasmi in barvno mešanico.


Tale zadeva je naravnost super. Jaz zdej uporabljam že drugo tubo in sem navdušena. V osnovi je namenjena pripravi las na barvanje s kano, saj lase globinsko očisti vseh ostankov styling izdelkov, silikonov, odvečne maščobe in podobnega, da se potem barvni pigmenti bolje vežejo na površino las. Jaz sicer las ne barvam, ampak vseeno uporabljam tole čistilno masko, ker se mi zdi krasna. Imam mastno in izredno občutljivo lasišče, nagnjeno k prhljaju in srbečici, zato masko po pranju vmasiram v lasišče in pustim učinkovat kakšno uro. Nanos je zelo enostaven, ker je maska ravno prav gosta, ob masiranju se tudi minimalno speni. Ne smrdi, ni agresivna, nič ne kaplja. Spere se presenetljivo zlahka, lasišče pa je po uporabi zelo pomirjeno in se kak dan kasneje zmasti. Kljub temu da gre za glino, resnično ni agresivna in ni tistega prekomernega izsuševanja, ampak tko ravno prav, da imam res občutek, da je lasišče dobro razmaščeno in lasni mešički očiščeni. Kot že rečeno je občutek na lasišču krasen in kar je zame najpomembnejše - do naslednjega pranja se mi ni več treba praskat po glavi, ker res učinkovito ublaži oz. odpravi nadležno srbenje. Tudi ob nanosu na lase se dobro obnese, čeprav jaz tega ponavadi ne prakticiram (do zdej sem 2x) ker večinoma ne uporabljam silikonskih izdelkov, styling zadev pa tudi ne. Povem lahko samo to, da imajo lasje potem malo več volumna, najbolj pa me je presenetilo, da lasje po spiranju ne delujejo žimasti ali izsušeni, ampak so čisto OK. Pričakovala sem namreč, da bodo po spiranju na otip zelo suhi in grobi, a niso.

Masko se dobi v priročni 150ml tubi s pokrovčkom na poklop, ki dobro tesni, luknjica za doziranje pa je ravno pravšnja. Maska je super za uporabo, ker je v obliki zelo kompaktne in ravno prav goste zeleno/sive paste, ki se lepo razmazuje in se jo da tudi brez problema sprat - po spiranju maske nego zaključim z balzamom, nikakor ni potrebe po še enem šamponiranju. Stane natanko 9.22€, kar glede na količino ni ravno poceni, sploh glede na to, da meni ena tuba zadošča za približno 5 nanosov na lasišče, če pa nanašam še na lase, pa za kakšne 3 nanose. Je pa res, da jaz pri takih zadevah nisem šparovna, če bi bila, bi mi zihr tuba zadoščala še za dodatna dva nanosa. All in all, zame je tole vredno vsakega centa.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users