Jump to content


Photo

Maska - REELL'E Repair Aufbau-Kur


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 March 2008 - 11:29 AM

Inovativni negovalni sistem s pšeničnimi in mandljevimi proteini ponuja vsestransko intenzivno nego za posebno obremenjene in poškodovane lase. Globoko prodre v lase ter popravi, utrdi in neguje lasno strukturo. Naravni kompleks olj podari elastičnost in lesk, ter varuje pred izsušitvijo. Po negi bodo lasje vitalni od korena do konic.

Verjetno je že ob hitrem preletu sestavin jasno, da gre za izredno kvaliteten tretma, mene zaradi obilice raznih olj (sojino, marelično, sezamovo, mandljevo, jojobino, avokadovo in olje grozdnih pešk) ter vsebnosti proteinov zelo spominja na Tigi Oatmeal & Honey regenerator, ki je že kar nekaj let na moji listi najboljših.

Najprej naj omenim, da se na prvi pogled tale tretma morda ne zdi drag, a ko pomislimo, da je treba za tri tubice po 15ml (skupaj torej le skromnih 45ml) odšteti kar 4€ in če izračunamo, koliko bi nas potem takem stalo recimo klasičnih 200ml izdelka, vidimo, da je cena zelo zasoljena. Jaz sem ga vseeno kupila, za občasno afnanje in kadar želim lase še posebej razvajat, čeprav tudi sicer vedno uporabljam kvalitetne proizvode.

Všeč mi je, da se tretma dobi zapakiran v tri tubice, vsaka zadošča za eno uporabo. Zaradi tubic je nanos eleganten, samo odtrgamo zgoraj košček plastike in na roko iztisnemo vsebino, tubo pa zavržemo. Krema je srednje gosta, zelo kompaktna in nekako svilena, zato dobesedno zdrsi po laseh kot stopljeno maslo in se krasno razporedi brez truda in razčesavanja. Jaz imam lase dolge kakšnih 10 centimetrov čez ramena, so tudi gosti in zato za vsak nanos porabim veliko maske/regeneratorja, v povprečju sigurno kakšnih 40ml, pri tem tretmaju pa mi je 15ml tuba zaradi res izjemne mazljivosti popolnoma zadoščala. Po slabi uri delovanja sem zadevo temeljito sprala in prva stvar, ki jo je bilo čutit že med spiranjem, je bila tista prava, prav svilenkasta gladkost las, saj so mi kar uhajali izpod prstov, a ob enem niso bili mastni, pa tudi obteženosti ni bilo čutiti nobene. Lasje res delujejo ponegovani, razvajani in krepki, tudi po sušenju s fenom so konice v zavidljivem stanju, niti malo frizzy, ampak prav svilene in zelo svetleče.

Kljub obilici olj ne gre za težko zadevo, saj las niti malo ne obteži ali zmasti, obdržijo tudi naravni volumen. Vonj tretmaja je prijeten, a nežen - posušeni lasje nimajo nobenega specifičnega vonja, bolj tisti prijetni vonj po svežem in čistem. Tretma bi priporočala vsem s suhimi in lomljivimi lasmi, ki potrebujejo kvalitetno in konkretno nego. Je pa res, da morda za tiste res ekstremno presušene lase ne bo, saj tak tip las ponavadi zahteva zelo goste, 'težke' in občutno mastne obloge.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 21 March 2008 - 03:03 PM

Tole masko v tubicah sem kupila zaradi pozitivnih komentarjev predvesm pa zaradi preeečudovitih sestavin.
Makse so v tubicah po 15 ml in tri tubice v škatlici za 4€(tam nekje),kar se mi zdi kar malo pretirano,ampak me je premamilo in sem kupila kar tri škatlice biggrin.gif Tri škatlice sem pa kupila zato ker sem imela že prej priložnost sprobat eno tubo in sem ugotovila da so sijajne.

Skratka konsistenca tube je bolj gosto svilnata in je bele barve.Na laseh se zelo lkepo razporedi.Jaz jo nanesem malce več kot pol tubice na sfrotirane lase in pustim 20-30 minut.Maska se zelo lepo spere iz las ni ni treba porabiti celih hektolitrov vode.
Že med spiranjem se na laseh čuti nekakšna zaščita ki ovija las(v pozitivnem smislu seveda).Lasje so tudi že pri spiranju zelooo mehki,gladki,kar mi je zelo všeč.

Tudi ko so lasje suhi so enaki kot takrat ko so bili mokri.Zeli lepi,gladki,svetleči,nahranjeni.
Jaz bom tole še zagotovo kupila.

Najbolj učinkovito se mi zdi tole takoj po barvanju ker res neguje lase.Škoda da ne obstaja v lončku.
  • 0

#3 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 18 June 2008 - 11:45 AM

Meni pa ta stvar ni preveč všeč. Ne pravim, da je slaba, ampak lasje so veliko lepši, svetleči, nahranjeni in bolj ponegovani po drugih balzamih (recimo Tigi, Keune). Po tej maski lasje izgledajo rahlo slamnati. Oziroma so še nekak takoj po pranju, drugi dan pa so že suhi in nikakvi. Nanaša se pa lepo, čeprav meni ni všeč, da je stvar kar redka in mi malenkost kaplja. Sem navajena bolj gostih mask. Jaz tega več ne bom kupila.

3/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users