Jump to content


Photo

Regenerator - L'OCCITANE Lavender Detangling Conditioner


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 04:28 PM

Kremast balzam za lase vsebuje eterično olje prave sivke AOC (nadzorovan izvor) in alpske mete, jojobino olje in izvleček provitamina B5. Lase hrani in jih naredi mehke in sijoče. Lahka sestava ne obteži las, pač pa jih sprosti in naredi lahke in ubogljive. Odišavljen je s pomirjajočo dišavo prave sivke.

IPB Image



Tako kot pravijo balzam za dušo...je tole balzam za lase =) Pred uporabo tega balzama in šampona mi sivka ni pretirano dišala, a sem mnenje kmalu spremenila. Že majhna količina zadostuje tudi za dolge lase. Občutek je res enkraten, še posebej ko so lasje suhi in bi jih kar skos vohala. Dodeljujem mu najvišjo oceno, saj me je kljub visoki ceni (se žal ne spomnim več) pozitivno presenetil in osvežil lase kot še noben drug balzam poprej.

količina: 250ml


5/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 August 2007 - 06:35 PM

prekrasne, napol tekoče, a še vedno kompaktne konsistence, me je prepričal na prvi poizkus, ko sem ga miniaturno pakungo pred leti dobila kot darilo ob nakupu, kasneje pa še kupovala, bodisi v full size ali potovalni različici.

balzam, ki me ne razočara, še manj mojih nezahtevnih las, ki jih zavidljivo navlaži, omehča in napravi neverjetno lahke in sijoče.

embalaža priročna in meni silno všečna, cena verjetno med višjimi, ampak pri meni vredna rahlega stiskanja zobkov.

vse, kar si želim .... od balzama za lase. ostaja klasika, ki jo bom še kupovala.

skupna ocena: 5

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 August 2007 - 06:41 PM

Balzam sem dobila kot darilo oz. za pokušino v manjši količini, ko sem kupila še sivkin šampon in me tako kot šampon ni razočaral. Lase naredi mehke in lepe. Je lepo mazljiv, kar mi je všeč in diši precej lepo, čeprav je ta sivkin vonj kar precej močan.
Embalaža ni nič posebnega, cene ne vem, sem pa prepričana, da je tipična za L'occitane, torej tam okoli 15€.
Balzam mi je všeč, vendar obstajajo boljši in mislim, da ga ne bom kupila.

4
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 September 2008 - 11:46 AM

Balzam imam v potovalni različici, pa se po stanovanjuu valja že par mesecev.

Sicer je sestavinsko dober, primeren tudi za mastne in fine lase, saj las po umivanju ne obteži, niti jih ne nahrani, lasje pa so sijoči, voljni in se lepo razčešejo.
Glavni problem pri uporabi je nadvse oduren in rezek vonj po sivki. Ker sem izdelek kupila prek foruma, ga pred nakupom nisem povohala. Sicer mi vonj sivke nikdar ni bil pretirano všeč, kljub temu pa si nisem mislila da me bo pri uporabi tako zelo motil, namreč vonj je izredno trdoživ in se na laseh obdrži vsaj še kak dan.
Najhuje je, da ob vsakokratnem nanosu balzama dobim napad kašlja, oči se mi zasolzijo, hkrati pa me začnejo ščemet dihalne poti, od nosa pa vse do pljuč ermm.gif . Razlog za to, je lahko edino v preveliki koncentraciji parfuma v izdelku, pa sicer nisem med občutljivimi porabnicami, ki ne tolerirajo parfumov. Tole je pa očitno višek.

Izdelka torej ne bom kupila zgolj zaradi razdraženosti, ki jo sproža, pa tudi sicer je, kot velika večina L'Occitanovih reči, precenjen. 2/5 (dober efekt na laseh, ogaben vonj, razdraženost, visoka cena)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users