Jump to content


Photo

Pantene-glatt und seidig šampon (2v1)


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 05:23 PM

Šampon ma mislim da en agresiven čistilec vendar vsebuje tudi silikone in maščobne alkohole ki poskrbijo da lasje niso izsušeni, se ful peni, mlečno diši,je kremast in se ga ne porabi veliko. Lasje vsaj moji niso bili izsušeni vendar za zelo suhe lase ni. lasje so bili mehki in nekoliko svetleči, brez posebnih efektov. zdi se mi da so bili tudi nekoliko zglajeni venadr ne obteženi.

Ocena: 3 ker ni tako nežen

IPB Image
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2007 - 07:41 PM

Spet se bom tle prištulila v temo in dodala kar splošno oceno Pantene šamponov, ker sem tudi v preteklosti, mislim, da sprobala že (skoraj) vse različice in so si med sabo zelo podobne. Šamponi vsi vsebujejo agresivni čistilec sodium lauryl sulfate, ki naredi na mojem nežnem lasišču pravi masaker - lasišče postane po nekaj pranjih strašno srbeče, izsušeno, pojavi se prhljaj. Drugače naredijo ti šamponi zelo mehke lase kot bi že nanesli malo balzama, lasje se tudi svetijo in krasno dišijo po trademark Pantene vonju, ki je meni strašno všečen, nežen in nekako mlečen. Šampona se ne porabi veliko, saj je gost in kremen, speni se zelo hitro in lase odlično umije.

Jaz teh šamponov sedaj ne bi več kupovala, predvsem zaradi agresivnosti, pa tudi zato, ker so sestavinsko resnično povprečni in se dobi mnogo boljše in lasišču prijaznejše šampone.

3/5 (zadovoljivo)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users