Jump to content


Photo

EMA


  • Please log in to reply
1831 replies to this topic

#1801 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 February 2022 - 09:06 PM

Yes, mi smo že vsi štirje na kavču. Ampak smo prevrteli nazaj in ravno gledamo 1. nastop.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1802 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 February 2022 - 09:25 PM

👍

Luma mi je se vedno najbolj kul. Ravno dovolj drugacna in weird, da se ne izgubi v poplavi balad. Pa se na nek nacin je referenca na Gasperja in Zalo, bi lahko bil plus za fane ESC.
  • 0

#1803 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2022 - 09:38 PM

Jaa, kot Z&G sta. Meni so sicer vsec tudi uni mladici (Disko), ampak ne za Emo, Gusti in Hauptman.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1804 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 February 2022 - 09:42 PM

Meni tud sta Gusti & Hauptman vsec. Ampak jih ne bi poslala na ESC.
  • 0

#1805 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 February 2022 - 10:01 PM

Battista Cadillac vodi strokovnih glasovih. Hm?

No ja, saj je tud catchy in se v slovenscini, ampak ne bi rekla, da se bo tako dobro odrezala.
  • 0

#1806 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2022 - 10:09 PM

Ane. Dobr, v redu rezultat. Itak je vseeno. Ne bom pa napisala kdo je zmagal, ker Anouk se gleda :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1807 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 February 2022 - 10:10 PM

.
Zanimiva izbira. Ne bi nikoli uganila, da bo to zmagovalna. A se koga spominja na lansko Islandsko?
  • 0

#1808 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 February 2022 - 10:10 PM

Nam je tudi Batista Cadillac všeč.

Ampak kakšen nastop od Bojana in Maje, wow!
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1809 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 February 2022 - 10:26 PM

Ok, kako? :D
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1810 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 19 February 2022 - 10:29 PM

Juheeej, LPS! <3
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1811 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 19 February 2022 - 10:32 PM

Super koncept glasovanja, pa kolikor sem gledala sta res lepo odvodila, Bojan je pa totalni talent&showman :) simpaticen decko.

Za LPS sem res vesela, sem navijala zanje od prvega ogleda/poslusanja njihove pesmi. Batista Cadillac bi bili tud cist fajn zmagovalci. Letosnja Ema se je dobro posrecila, v vseh pogledih. Zelim jim fajn nastop in se boljso uvrstitev na Euroviziji. :)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1812 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 February 2022 - 10:59 PM

Lušten komad :)
  • 0

#1813 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2022 - 01:21 AM

Zanimiva zmagovalna izbira. Ne morem rečti, da si niso zaslužili dečki, simpatičen komad, ampak morda ne za ESC. Dvomim, da se bodo prebili v finale.
Jaz sem tudi navijala za Luma.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1814 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 February 2022 - 09:15 AM

Ma ta punca od LUME je "Ines z ipsilonom"??? Hahahana :)
  • 0

#1815 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2022 - 09:24 AM

?

Haha, sem poguglala. :D
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1816 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 February 2022 - 09:34 AM

V eni oddaji je imela neke video posnetke, kao influencerka Ines z ipsilonom, sem se ji kar nasmejala, ja.
  • 0

#1817 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 February 2022 - 09:43 AM

Nam je tudi Batista Cadillac všeč.

Ampak kakšen nastop od Bojana in Maje, wow!


Uuu, jaa, jaz gledam zdaj za nazaj, ful dobro oboje, se podpišem!!!
  • 0

#1818 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 February 2022 - 12:18 PM

A sta sploh v zivo pela? Meni se je takoj zazdelo, da je playback. Pa ful je bilo cudno zmontirano, lahko bi kdorkoli izvajal akrobacije 🤷

Je bil playback. Ful je smesno, k pravjo, da sta bols od originala. Ja, dej, napista tak hud komad pa da vidmo :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1819 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 February 2022 - 03:34 PM

Haha, saj je bil kar impresiven nastop, ampak komentarji vzhičenosti, da sta boljša od originala so pa tud meni pretirani. 

 

LPS so bili ful luštno šokirani, da so zmagali. :) Jim privoščim, pa čeprav mi pesem ni ravno taka, da bi jo sama poslala na ESC. Glede na to kako mladi in neizkušeni so, edino upam, da jih ne bo ves evrovizijski cirkus in ogromen oder prestrašil. Ampak vseeno držim pesti za uvrstitev v finale. 

 

Drugače pa se mi zdi, da je bila letos kar solidna EMA. Je bilo precej poslušljivih komadov. Ajd, voditelja sta imela na trenutke scenarij tak kot da bi ga napisal 10-letnik za šolsko predstavo, ampak če to odmislim, je bil pa kar zabaven show. 


  • 0

#1820 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 20 February 2022 - 05:09 PM

Če je bilo vnaprej posneto, me čudi, da niso tistih nekaj napakic v besedilu posneli na novo... drugače sta mi bila zelo dobra. Maja ima res hud vokal, škoda, da sicer ful forsira t.i. drhtando.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users