Jump to content


Photo

Bvlgari - Au Thé Rouge


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 March 2006 - 09:08 PM

Mene je tale parfum do konca očaral, danes sem ga povonjala v reviji Gloss (tisti papirček tester) in sploh se ga ne morem navohat ... fantastičen mi je, poseben, zanimiv, čudovit ... sploh ne najdem besed. Me zanima, če ste ga tudi druge že preizkusile in kakšen se vam zdi. Zanima me tudi cena za 30 in 50 mL.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 zoja

zoja

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 11 March 2006 - 09:18 PM

haj

danes sem ga kupila men je super
cena za 50 ml je 11.000 sit


lp
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 March 2006 - 09:02 AM

Tudi meni je všeč. Tako nežen, malo diši po čaju. Noro.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 March 2006 - 06:36 PM

.
Jaz pa sem ga včeraj povonjala in mi je dobesedno ogaben. Sem bla neverjetno presenečena nad to ugotovitvijo. Zaj pa ne vem..... morda sem mela tak dan, ampak tako ogabnega parfuma nisem že dolgo vonjala. Ga res moram še en drug poduhat. IPB Image




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 08:13 PM

A ti to resno? blink.gif Wau ... smo si pa res različni. Meni je to eden najboljših parfumov nasploh, prav zaljubila sem se vanj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 March 2006 - 08:18 PM

.
Jaz to resno. blink.gif Meni tudi ni najbolj jasno, no. Ne, da mi ne bi vonj pasal pač v tem smislu, ker mi tovrstne vonjave ne bi odgovarjale (recimo, da ne bi bil med slajšimi), ampak prav smrdi mi. Pa sem si pol še celo oni mini kartonček domov nesla, pa ga cel dan vohala in mi smrdi! Res zanimivo.
Saj recimo meni pa L'Occitane Vanilija ful diši, ena moja kolegica se je pa zvijala od bolečin, ko sem ji ga pomolila pred nos - tako ji smrdi. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 12 March 2006 - 11:14 PM

meni Omnia bolj disi! tongue.gif
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users