Jump to content


Photo

Alverde Aloe Vera Fluid Za Normalno & Mešano Kožo


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 August 2006 - 07:13 PM

Vlažilni fluid za normalno in mešano kožo z aloe vero. Fluid z oljem iz grozdnih pečk, rastline sheabutter in rakitovca zadovoljuje potrebam po vlagi pri normalni ali mešani koži. Koža postane elastična in prožna.

AQUA, GLYCERIN, VITIS VINIFERA, ALOE BARBADENSIS, GLYCINE SOJA, ALCOHOL, CERA FLAVA, GLYCERYL STEARATE CITRATE, SORBITAN STEARATE, SIMMONDSIA CHINENSIS, PARFUM (FROM NATURAL ESSENTIAL OILS), BUTYROSPERMUM PARKII, MYRICA CERIFERA, CHAMOMILLA RECUTITA, HIPPOPHAE RHAMNODIES, PRUNUS ARMENIACA, JASMINUM SAMBAC, PYRUS CYDONIA, SUCROSE COCOATE, XANTHAN GUM, SODIUM LACTATE, SODIUM HYALURONATE, BISABOLOL, TOCOPHEROL, LIMONENE.

IPB Image

Skrajno desno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 August 2006 - 08:48 PM

Tole sem jaz imela, ker je mama prinesla napačno, in lahko povem da tudi moji mastni koži odgovarja ker se hitro vpije pa ful lep ten da, sicer je kar mastna po sestavi, naravna ampak ni slutiti da bi bila mastna na obrazu.
Ma tudi veliko oak, super je.
  • 0

#3 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 August 2006 - 09:03 PM

škoda, da je alkoholno ermm.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 August 2006 - 09:49 PM

Tale fluid je nabito poln AOK, je tudi dokaj masten (in bi ga jaz prej priporočila za normalno/suho kožo) in na žalost vsebuje tudi alkohol, vendar sama tle ne bi zganjala panike, ker je na 6. mestu in ni tako usodno, sploh zato, ker je fluid sicer enkraten.

Ga še nisem sprobala, sem ga pa kupila danes in se bom jutri namazala z njim ... zdej, ko imam kožo nekoliko izsušeno od Differina, bo verjetno kar pravšnji.

Ima pa zadeva tak zelo specifičen naraven vonj in marsikomu bo verjetno zelo smrdela, fant je rekel, da zaudarja. biggrin.gif Meni osebno se vonj sploh ne zdi napačen in me ne moti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 August 2006 - 06:27 AM

Edino alkohol moti, sicer je stvar odlična. Pa tudi za alkohol se lahko zamiži na eno oko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6

  • Guests

Posted 18 August 2006 - 11:38 AM

Mogoce tole ni najbolj primerna stran da dam tole gor, ampak.. dva clanka o kozmetiki iz Planeta Lepote, v drugem pise tudi o alkoholu in sicer da ce je kasneje od cetrtega mesta ze nima vec vpliva na kozo.. js se sicer ne spoznam, tk da presodite same smile.gif

http://www.planet-lepote.com/14.html

http://www.planet-lepote.com/15.html
  • 0

#7 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 18 August 2006 - 11:41 AM

Kolk je pa ta zadeva mastna? Je ful manj kot krema z jojobo? Tista z jojobo mi namreč malo maši pore in iščem nadomestek zanjo, za hladnejše dni, da ne bom spet vsa obupno luskasta. Tudi ta z aloe vero ima veliko naravnih sestavin ter ni komedogena. Cena pa je verjetno zelo ugodna.
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 August 2006 - 11:52 AM

Zadeva je občutno manj mastna kot Jojoba, govorim po občutku na koži, ker sem se zjutraj namazala in se mi je krema zelo lepo vsrkala v kožo, medtem ko mi Jojoba nekak obsedi na koži. Moram reči, da je koža po uporabi te kreme tudi zelo mehka in gladka.

Preberi si tudi zgornjo opombo od Bluberry.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 August 2006 - 12:23 PM

Koliko pa stane?
  • 0
Memento mori.

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 August 2006 - 12:31 PM

Ne vem točne cene, verjetno je okol jurja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2006 - 04:42 PM

Jo bom gotovo nabavla v prihodnosti smile.gif Ko mi zmanjka Garnier TF.
  • 0

#12 Dominika

Dominika

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Kozmetika, branje, izdelava nakita in še kaj....

Posted 19 August 2006 - 07:00 PM

Kaj pa vonj DiLeMa, a je zelo močan? Jaz sem enkrat imela tako miceno tubico, morda je bil tester in je tako hudo smrdel, da ga nisem mogla niti blizu obraza prinesti. Saj mogoče je bil celo pokvarjen.
  • 0

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 August 2006 - 07:21 PM

Dominika, vonj je precej močen, ampak se tudi zelo hitro razdiši.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Dominika

Dominika

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Kozmetika, branje, izdelava nakita in še kaj....

Posted 20 August 2006 - 12:08 PM

Hvala DiLeMa.
  • 0

#15 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 20 August 2006 - 02:15 PM

Ce sodim po jojobi ki ima zame izrazito motec, neprijeten vonj in poleg tega lepljivo mastno strukturo... am, bi rekla da mora bit ta v osnovi podobna, ze ker je alverde ane. Ne vem, meni ne odgovarja. Jojoba, in sem zato nezaupljiva do celotne zbirke. smile.gif
Krema mora disat, pa grozen obcutek je, ce se ne vpije in se ti ves dan lepi po obrazu, jak.
Embalaza pa 30ml za tisocaka in cez... ermm.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#16 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2006 - 03:00 PM

Sej je napisala DiLeMa, da je ta krema z Aloe vero manj mastna kot Jojoba. Sploh pa ne stanejo te kremce čez tisočaka. Jaz se spomnim, da sem dala za Jojobino kremo okol 900 sit, tako da sklepam, da tudi ta stane nekaj podobnega.
  • 0

#17 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 20 August 2006 - 06:21 PM

Jaz mam ful mastno koža pa se mi je čudežno vpila, ni nič podobno kot jojoba.
  • 0

#18 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 02 September 2006 - 04:04 PM

Tocno, tvoja cena je resda bolj eksaktna. Kakorkoli pa je zame se vedno prevec zasoljena za tako embalazo. tongue.gif
Sem prebrala tudi Dilemo... in..ostajam pri svojem. Ta Alverde mi pac ne potegne. tongue.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#19 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 23 November 2006 - 05:58 PM

ne vem kaj naj nabavim afroditin fluid(mam testrčke od antikuperoznega in mi je ok)ali pa tole od Alverde.imam mešano kožo...
HELP.in kako ga naj uporabljam?(zjutraj uporabljam TF in zvečer).+ tonik TF zeleni.
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2006 - 07:38 PM

Ta je manj masten od Afroditinega. Če imaš mešano kožo, je ta bolj primeren. Fluid se nanese pod kremo (ali pa ga uporabiš samega, če te potem ne zateguje).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users