Jump to content


Photo

Mnenja o trgovini H&M v Lj?


  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 13 April 2005 - 06:57 PM

Meni razen spodnjega perila ni vsec nic drugega...Ce primerjam H&M v celovcu s tem v LJ,je ta katastrofalen.Kaj pravite?
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 13 April 2005 - 07:09 PM

Jaz še tud v H&M nisem našla nič pametnega za sebe ermm.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 April 2005 - 07:52 PM

Jaz sem pa že našla nekaj stvari. Najprej sem mislila, da ni nič, potem pa sem malo bolj pogledala in našla. Je pa tisti v Celovcu boljši.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 April 2005 - 08:42 PM

pa rute pa torbe pa sponke za lase majo zlo pocen pa ok, drgač pa tko če gledam majce men se zdi to tak pocen material,sj zihr se najde kje pamtnga sam se pa kr vid na kšni stvari,da je cheep.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#5 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 13 April 2005 - 08:56 PM

vsakic do sedaj ko sem sla v H&M sem si kupila samo spodnje preilo...nic mi tm not ne potegne...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 April 2005 - 09:45 PM

meni pa ravno spodnje perilo tam ni nikakor všeč ... sm pa že našla par žametnih hlač, ki jim nič ne fali. za prihajajoče poletje se pa nadejam kakih fajnih 3/4 ali kapri hlač ... bomo vidl. v celovcu pa še nism bla, tko, da ne vem primerjat ...
  • 0

#7 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 14 April 2005 - 07:30 AM

men tud ta u lj. ni kaj preveč ušeč,...sicer grem večkrat pogledat,ker sm nazadne k sm bla u avstrij ful nabavla ,....in zgleda, da še kar upam, da bom tle tud kej dobila rolleyes.gif cry.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#8 CEBELCA

CEBELCA

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 14 April 2005 - 07:53 AM

Jaz za sebe še nisem našla nič pametnega, sva pa z mojim kupila ene kavbolje, pa 2 žametne hlače (nad katerimi sem bila totalno razočarana, saj so se po 1 mesecu na sprednji strani že čisto znucale!!!). sad.gif
Ne vem, kaj bi rekla za to trgovino - po moje je bolj slaba roba. Ne vem!!
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 April 2005 - 07:56 AM

Fant je pred kratkim kupil 2 kratki majčki, 1 polo majčko in eno z dolgimi rokavi, za vse skupaj je pa plačal pod 5 tisočakov. In je navdušen nad H&M. smile.gif Prej ni in ni mogel razumeti, zakaj sem sama tako navdušena nad to trgovino. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 April 2005 - 10:54 AM

Jaz jo tu pa tam mahnem v nakupovalno središče v Sierzberg in je tam tudi H&M in ni kaj prida. V tega v Lj pa sem šla samo enkrat in nikoli več... furjastih in podivjanih babur noter sem se čist splašila.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 tanjaa

tanjaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Location:Bled

Posted 14 April 2005 - 11:36 AM

se čist strinjam, da v H&M v Sloveniji ni ne vem kaj prida. :pottytrain2: Kar se tiče perila je v Avstriji veliko več izbire. :walk: Se kr ne morem spravt iz tistega kotička.... thumbup.gif
  • 0

#12 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 26 April 2005 - 12:18 AM

Meni ni vsec. Kupovala sem le dodatke; ene rokavice, nekaj gumic za lase, spange in nekaj tangic. Kaj konkretnega za oblect, pa ni.

Sem bila pa tudi v HM v Parizu, kjer sem si veliko nakupila ( nekaj let nazaj), pa tudi v Beljaku imajo vec robe...
  • 0

#13 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 26 April 2005 - 09:48 AM

jaz se zase še nisem kaj dosti poglabljala. Sem pa tam precej nabavila za dojenčka (v Celovcu namreč), v Cityju sem bila pa do sedaj 2x ampak zelo na hitro, tako da si niti nisem uspela ogledat vsega, sem šla le na otroški oddelek. Zdajle pred poletjem me čaka spet poletna kolekcija za otročke. Sicer sem pa z vsem zadovoljna, kar sem kupila. Otroška roba se veliko pere in če to prenese, je kvalitetna. Sem zadovoljna, tudi relativno poceni je, glede na to, da rabiš precej tega, pa majčk pa hlačk tako da se izplača.
  • 0

#14 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 April 2005 - 10:40 AM

Kaj pa u Maribou je katera že bla k tm je ful večji H&M pa majo baje več stvari biggrin.gif
  • 0

#15 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 26 April 2005 - 05:18 PM

Jst ponavadi v H&M hodm sam gledat, redkokdaj kej najdem zase, razn kake tangice al pa špangice si kupm.
Ko sm si pa nazadne kupla eno majčko, mi je blo pa takoj nasledn dan žov ker je mel tako majčko pol žensk na šol (plus prfoxa)... twisted.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#16 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 26 April 2005 - 05:24 PM

No ja..sama tudi nisem kaj preveč navdušena nad H&M. Če je že kakšen dober kos, ga pol itak ima pol Maribora... Ene jopice so bile popularne...Pa vse je tako natrpano, pa nič zloženo, pa kr gabi se mi it noter. Do zdaj sem si kupila majčko in eno jopico... Pa če imajo take čudne kroje...Sama sem višje postave, in v tej trgovini, nič ne najdem. pa tud zelo velike razlike so med dvema številkama. Pa v petek popoldne, ko je največja gneča, se spravijo vso novo kolekcijo pospravljat! V mariboru ni nič kaj večji H&M, morda je razporeditev malo boljša, bolj pregledna, kaj več pa ne...men se je pa ravno zdelo obratno, da je v LJ večji... Zmeda, pa je povsod enaka smile.gif LP
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2005 - 11:58 PM

Sem danes bila v H&Mu (Lj). Če odmislim podivjane babure, ki so se resnično obnašale kot kure (to nobenega ne vidi, to samo gre kot tank in pred sabo vse podira) in ojej, najbolj počasno in nesposobno blagajničarko, kar sem jih videla... vsi smo se samo križali... no, če odmislim to 'vzdušje', moram kar malo pohvalit njihovo robo. Veliko meni všečnih zadevic sem opazila... od super poletnih oblekc, do pisanih majčk, kar fletnih kopalk, bogato so bili tudi obloženi z nakitom. Nisem sicer nič od tega kupila, ampak so cene kar ugodne. Se splača sčekirat.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 May 2005 - 07:49 AM

Poletnih oblekc bo zdej še velik novih, ker imajo poletno kampanijo. Samo me je pa kar groza, ker vem koliko stvari se vsak dan zlozi na police in ljudje vse to takoj pograbijo in nakupijo. Že pri nas na faxu me je groza gledat, k ma full folka na isti dan enak modej jopic iz H&M-a.

TejaF: Med številkami je res kar velika razlika, svetujem ti, pa da tudi iste številke primerjas med sabo, saj so tud med njimi gromozanske razlike.
Kar se pa tiče prenatrpanosti in tega da ni zlozeno: Sploh med vikendi je ful velik problem vse sproti zlagat, saj je vedno too much folka notri, ki se vede kot kaksna zivina. Ti prodajalke in prodajalci delajo v kar tezkih pogojih, saj se ti zmesa od gnece, pa se zrak je vedno tako slab, da ni za zivet. Tako da mislim, da jih je treba mal razumet. wink.gif
  • 0

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 May 2005 - 01:02 PM

Prejšn mesc sm si kupla hlače k jih skoz gulm,so mi čist hude! Pa eno kiklco,fajn material je!
Mi je všeč,ja!Za zdaj wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2005 - 01:10 PM

Jaz sem gledala za hlače, pa prav nič nisem mogla najti (res sem mogla ful hitro bulit vse, ker mi je siten fant dihal za ovratnik). Ene bele sem našla, ampak XXL velikosti. Pa iščem ene poletne hlače, tako za spredaj za zavezat in to, ampak nikjer ne najdem. Sem mislila, da bom v H&Mu kaj staknila, pa nič. Pa črne bi imela... bele so mi preveč zguljene. Ampak čez 5.000 sit pa za njih ne bi dala. Any ideas?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users