Jump to content


Photo

Mini krila


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#1 larisa

larisa

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:ljubljana
  • Interests:..............

Posted 25 February 2005 - 12:34 PM

mene pa zanima kok vam zgledajo dekleta ki majo mal močnejše noge oops.gif pa minike?a morš za miniko nujno imet čist "perfect" noge?
  • 0
uživaj zdaj, ko si mlad,
kajti to so tisti lepi časi,
ki se jih boš spominjal,
ko boš star!!!!!

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 February 2005 - 02:18 PM

Ni ravno lepo. Jaz mam take noge in ne odstopam od hlač. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 25 February 2005 - 02:53 PM

glasuje za hlače......ampak priznajte...presuhe ženske so tko nikakršne v miniki k me z mal bl takim nogam twisted.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#4 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 February 2005 - 04:52 PM

tukaj bom pa se jaz mal dodala....namrec sem bolj pri suhicah pa tud minice nosim poleti,(nismo ravno nikakrsne v minici-a ne?suhice oglasite se)ne kritiziram nobenih ne suhic ne bolj mocnih vsak oblece tisto kar mu pase!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#5 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 25 February 2005 - 06:40 PM

Jaz imam tudi malce močnejše noge (zaradi treningov) in če že nosim krila, nosim srednje dolga, malo manj kot do kolen... višje že izgleda preveč robustno al kako naj se izrazim...
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#6 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 25 February 2005 - 06:41 PM

ah dej marjetka sprijaznva se...če si suha in maš lepo postavo verjamem da si v minikrilcu prou fejst zapogledat smile.gif
medtem ko, če daš mene v minikrilo z mojo težo in mojimi nogami, k so v zgornjem delu debela, kolena prešita nevem kokrat, spodnji del nč povprečnega...tko jst, kakor une podhranjena dekleta k majo "lukno" med stegni, ko dajo noge skupi..... bodiva realne....grauž..bljah rolleyes.gif



kimKiSeZavedaDaJiMinikeNepašejo

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#7 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 26 February 2005 - 12:33 AM

moja dolžina je vsekakor okoli kolen. Boljše da si ne delam utvar rolleyes.gif
Drugače se mi pa zdi, da se pri močnejših nogah ful lažje prenese tak bol casual stil, kot pa kakšno nakrancljano dondo.
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 February 2005 - 09:00 AM

Jaz če že nosim krilo, potem je do kolen. In tisto pa ne izpade grdo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 26 February 2005 - 10:41 AM

Jst najraje nosim take do kolen,čeprov furam tudi minice...poleti recimo. Lansko leto sem pa tud pozimi nosila žametne minice s takimi ful debelimi žabami pa gamašami :mrgreen: Aja...sem pa bolj pr ta suhih oops.gif
  • 0
user posted image

#10 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 27 February 2005 - 12:04 PM

kim vsak ima svoj okus. jst sm bol pr suhih in včasih oblečem tut kako minico. in kaj j e stem n arobe? to da se vid da sem suha in da nej bi zgledalo grdo?? enim je to grdo drugim spet ne. sej kakšn svet pa bi biu če bi bli usi enaki in imeli enak ukus? mislm da majo lahko tut močnejše ženske "oblačila ki so kao namenjena suhim" ampak mora to znat tut nost. tko kakor je to pri vseh oblekah wink.gif
  • 0

#11 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 27 February 2005 - 01:06 PM

QUOTE(JAGODA)
kim vsak ima svoj okus. jst sm bol pr suhih in včasih oblečem tut kako minico. in kaj j e stem n arobe? to da se vid da sem suha in da nej bi zgledalo grdo?? enim je to grdo drugim spet ne. sej kakšn svet pa bi biu če bi bli usi enaki in imeli enak ukus? mislm da majo lahko tut močnejše ženske \"oblačila ki so kao namenjena suhim\" ampak mora to znat tut nost. tko kakor je to pri vseh oblekah wink.gif


Amen to that! smile.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#12 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 27 February 2005 - 02:33 PM

jagoda prebereš tisto, kar hočeš prebrat...c c c c....seveda moreš znat nosit oblačilo...glede suhic...če bi prebrala cev prispevk...bi razumela...sm točno povdarla kakšnbe suhice...drugač pa verjamem da imaš lepo postavo in da ti minikrila pristojijo...dejstvo je da moreš brat cele stavke...
hvala za razumevanje

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#13 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2005 - 07:17 PM

QUOTE(_Mayckica_)
Jaz imam tudi malce močnejše noge (zaradi treningov) in če že nosim krila, nosim srednje dolga, malo manj kot do kolen... višje že izgleda preveč robustno al kako naj se izrazim...


S katerim športom se pa ukvarjaš? Jaz imam tudi zaradi treningov močnejše noge (mislim bolj mišice), ampak iskreno povedano oblečem tako minike, krila do kolen pa tudi oblekce biggrin.gif oops.gif
  • 0

#14 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 27 February 2005 - 07:47 PM

Ukvarjam se drgač z odbojko, pa tudi nasplošno sem zelo športen tip človeka, rada laufam, celo poletje kolesarim, plavam... živim zdravo življenje biggrin.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#15 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 03 March 2005 - 11:58 PM

[quote=Kim]jagoda prebereš tisto, kar hočeš prebrat...c c c c....seveda moreš znat nosit oblačilo...glede suhic...če bi prebrala cev prispevk...bi razumela...sm točno povdarla kakšnbe suhice...drugač pa verjamem da imaš lepo postavo in da ti minikrila pristojijo...dejstvo je da moreš brat cele stavke...
hvala za razumevanje


ne sej sem prebrala cel odstavek in cel post ampak potem pač enostavno zanemarš dtugo oops.gif sorry moja napakca wink.gif sej ne zamerš? :angel4:
  • 0

#16 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 04 March 2005 - 11:52 AM

Bom kar tuki dodala par slikic,minic in oblekic od Sebastian Pons SPRING/SUMMER 2005

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Letos bo velik zvoncastih oblik in zivih barv. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#17 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 17 March 2005 - 04:31 PM

Jaz sem pa edino z mojimi nogami resnicno zadovoljna, zato jih nosim. Nimam ful suhih, nimam pa debelih, misice so na pravih mestih, lih prav. . Pretiravam pa ne, tako, da zelo kratkih kril ne nosim, dolge pa sovrazim.

Glede suhic....na prevec suhe noge res minike ne pasejo ( za moj okus), na mocne ( ne mocnejse!!!) pa tudi ne.
Samo vsak naj dela kar hoce, ce jim pase, naj nosijo.
  • 0

#18 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 17 March 2005 - 04:33 PM

Ta krila, ki so kopirana zgoraj, mi niso vsec.
  • 0

#19 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 17 March 2005 - 05:16 PM

[quote=larisa]

zakaj pa ne ?? kdo pa je rekel da morejo samo suhice nosit minike wink.gif drugač pa bi blo fajn kakšno tričetrt krilo .. ne lih minika.. ne ? wink.gif
  • 0

#20 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 March 2005 - 05:35 PM

Kje pa drugače kupujete minike??
Mogoče katera ve kje imajo trenutne kakšne pametne??
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users