Jump to content


Photo

METAL


  • Please log in to reply
183 replies to this topic

#41 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 07:24 AM

QUOTE(Jenna @ 9. 11. 2006 - 5:12) View Post

Jaz lahko rečem samo to, da je dandanes izjemno malo še res ta pravih metalcev, ki poslušajo kvaliteten metal s srcem, hodijo na koncerte zaradi bendov in posledično muzike, itd. Vse več je metalcev, ki na koncertih koma pijani doživljajo svojih 5 minut, poslušajo kruleže (beri: dretje v mikrofon in razmazano igranje do nerazpoznavnosti - in potem folk to preslika na celotno vejo "metal" in vse meče v isti koš), muzika jim pomeni manj kot lanski sneg, ne znajo ločit zrno od plevela in nasploh se v črno oblečejo in mislijo, da so tr00. Jaz ne vem ali bi se jokala ali smejala, ko vidim po koncertih kokoši in peteline, wannabe jezne metalce, ki najbrž ne bi znali našteti ene kvalitetne metal skupine (mtv "metal" skupine in kruleži ne štejejo) - ampak glavno, da se bejbe namažejo v čarovnice in jezno gledajo s kriglom piva v roki, fantje pa si dajo eno bodečo ketno okoli roke, pa je.
Sem mogla povedat.


ooo Jenna..zdaj si me pa ful presenetila... wink.gif
kiss3.gif

  • 0

#42 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 November 2006 - 07:28 AM

QUOTE(bluberry @ 9. 11. 2006 - 7:19) View Post
"pravi" metalci bodo rekli da Nightwish sploh ni pravi metal ampak pomehkužena varjanta metala ki še sicer spada v te vode ampak je bolj za punce-take komentarje sem slišala že miljonkrat.

Ja, to pa so tiste sorte metalci, o katerih sem že prej pisala... ki poslušajo kruleže (pa še to tiste ta slabe) in žaganje do nerazpoznavnosti. U yeah, kvaliteta in talentiranost na vrhuncu.
Nightwishi so bli v svoji veji čisto solidni. Nekoč, seveda.
Sicer pa tole predalčkanje, kaj je metal (in še poleg heavy, progresive, speed, black, death in po novem žnj novih podvej) in kaj ni... hm, o tem bi pa spet dalo marsikaj povedat.

Lucien,
kdo ve, s čim bi te še lahko presenetila. tongue.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#43 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 07:31 AM

QUOTE(nihrida @ 8. 11. 2006 - 16:56) View Post

You must like me then!!! biggrin.gif Men tud nikakor ne potegne ''death metal stil'' (vojaške cote, uni debeli skejterski copati, po možnosti z rdečimi vezalkami). EH!! Vsak ma svoje veselje. In moje je oblačenje v usnje in čipke. twisted.gif



Veš meni je ta stil(no če se temu sploh lahko tako izraziš) prav glup, ej. Meni ta stil vleče bolj na Grind sceno, ki je v Sloveniji zadnje čase kar popularna. Pravi Death Metal stil je še vedno in vedno bo: bulerji, črnina, okovani pasi, zbrušena leder jakna(po možnosti z bedžami), kaki prstani, pa v nosu uhan. Seveda dolge črne lase ne smemo pozabit. To je standard že od nekdaj ampak kot sem že omenil...ta imidž je skoraj že izumrl..

punce kaj je narobe z Nightwishami...meni so kar fajn..tak v avtu, ko se pelješ ni boljše glasbe... smile.gif
  • 0

#44 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 09 November 2006 - 07:33 AM

Ravno zaradi tega sem to omenila,ker kruleži so posebna vrsta-oni so top of the top metal scena,vse kar je "pod" to je za mehkužneže..kak mi to gre na živce in ne samo pri metalcih ampak pri vseh ki strastno obožujejo svojo muziko in pod to je ni-no tukaj se metalci še posebej izkažejo evil.gif evil.gif evil.gif . Toliko o dojemnaju sveta na realen način.Izživljanje in nič drugega. Da o kurah in drugih živalih ne govorim na kak nizko primitivno raven se spustijo.

  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 November 2006 - 07:40 AM


Tole, kar si ti opisala, nima s kvalitetnim metalom in res ta pravimi pristaži metala kot GLASBE popolnoma nič za opraviti.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 09 November 2006 - 07:49 AM

Ravno to sem hotela povedati da je to izživljanje in ne več glasba.In da nimam rada takih ki govorijo da je pravi metal kot svinje v hlevu-kruleč,ker zame to ni.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 November 2006 - 07:51 AM


Ja saj. Samo večina folka je neumnega =) in pol to prenese na celoten metal in celotno populacijo, ki ga posluša. In mislijo, da smo vsi sami satanistični kruleži, ki smo 24/7 zadeti in pijani ter v prostem času mačkam petarde rivamo v riti.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 07:51 AM

Meni je pri Metal glasbi npr. na prvem mestu izvirnost in niti malo ne kruljenje. Tudi performans oz. show mi dosti pomeni. Kaj mi pomenijo tam na odru neki trenirkaši, po možnosti z flekom senfa pa z obutimi DC-jkami, ki krulijo do amena. Za mene je to navaden šajs. In pravtaki nastopi kot sem navedel se na žalost pri nas kar vrstijo.
  • 0

#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 November 2006 - 07:53 AM


In nažalost imajo tudi največ publike. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 07:57 AM

Točno tako Jenna.smile.gif


..emm..samo veste kaj..jaz sem enkrat skoraj mački petardo v rit dal... oops.gif
  • 0

#51 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 09 November 2006 - 07:59 AM

Ne izzivaj ker drugače boš mel strelovod v riti , ne petarde.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#52 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 08:02 AM

QUOTE(bluberry @ 9. 11. 2006 - 7:59) View Post

Ne izzivaj ker drugače boš mel strelovod v riti , ne petarde.


..hehe....sorry

smile.gif
  • 0

#53 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 08:33 AM

QUOTE(nihrida @ 8. 11. 2006 - 17:07) View Post

Še mal cotk, ki se mi dopadejo:

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image


Tista prva majčka se mi dopade..uh..pa spodaj fajn skompletiraš z tistimi nogavičkami, ki imajo tiste priveze zgoraj(nevem kako se jim reče)..njaam...pa spodaj take črne pete...huaaahahaa....meni se že meša...
Potem pa fajn kakšen dens npr. ob kakšnih Mőtley Crüe..še najbolj pašejo takrat...
oops.gif smile.gif
  • 0

#54 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 09 November 2006 - 08:40 AM

Saj komot lahko kakšno punčaro prosiš za kakšen nepozaben dens:sanje lahko tudi uresničiš ne pa da sanjariš o njih na forumu. tongue.gif laugh.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#55 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 08:52 AM

Punčaro rajši ne. Sem imel že zadosti slabih izkušenj z njimi...rajši pravo zrelo žensko za spremembo... wink.gif

Hej..navsezadnje pa..Jenna je rekla, da me še lahko marsikje preseneti, torej...hmmmm...

woot.gif


  • 0

#56 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 09 November 2006 - 08:54 AM

Tako je,samo zrela ženska zahteva zrelega moškega wink.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#57 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 09:02 AM

slap.gif

offtopic.gif
  • 0

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 November 2006 - 11:17 AM

Kok ste posrečeni. laugh.gif laugh.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 09 November 2006 - 11:17 AM

Evo..malo pravih metalk....

yahoo.gif

biggrin.gif

Attached Files


  • 0

#60 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 November 2006 - 11:25 AM

Joj Lucien ... apetit za danes si mi čist zjeb**. laugh.gif laugh.gif

Jaz sicer nimam blage veze o metalu, misli, res nič od nič, priznam. Mi je pa hecno, da ima večina metal bendov (no vsaj tistih, za katere sm js slišala) ful taka dark poimenovanja - neki v zvezi s smrtjo pa grobovi in mučeniki in križi in krneki. laugh.gif laugh.gif Bi rada enkrat dočakala, da se en metal bend kliče Colorful Flowers al pa kej podobnega. laugh.gif laugh.gif Samo imam en filing, da tega ne bom dočakala - ker kaj je sploh fora metala? Bolj kot ne peti same dark pesmi, pesimistične in morbidne in sploh ful trpeče. Sej ne mislim nič slabega, da ne bo čudno izpadlo. Samo - je bla v metalu kdaj že kakšna vesela pesem? Ali pa vsaj 'normalna' brez death wishes ali trpečega pogleda na ljubezen? tongue.gif Je fora metala ravno ta, da iz besedil sili neko trpljenje?

Sem nepoučena, hvala za razumevanje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users