Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#1421 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17718 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 06 July 2020 - 08:07 PM

Denar pokvari ljudi :)
  • 0

#1422 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 06 July 2020 - 10:17 PM

Koliko časa ga zdaj uporabljata, Barbarina in Emily?
Jaz bom tudi podlegla in bom naročila malo embalažo, ko porabim trenutne serum, da probam še sama.

Za CeraVe se pa strinjam, tudi meni je res super in čeprav je lahka, se mi zdi res dobro vlažilna. Imam že drugo embalažo zdaj doma in bom sigurno še kupila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1423 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 06 July 2020 - 11:15 PM

DECIEM bo imel cel mesec 23 % popust.


Se kaj ve, kdaj bi se dalo pričakovati novo akcijo? :D
Mi zmanjkuje prednovoletnih zalog.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1424 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 07 July 2020 - 01:35 AM

Marmelada jaz 3 tedne.

Planet, ce ne prej pa 100% na Black Friday.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1425 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14922 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 07 July 2020 - 05:38 AM

Meni je TF tudi bv. Ne vem zakaj tak hype okrog njega. Mesec in pol ga uporabljam, ne vidim nobene razlike na kozi.
Tudi ko sem ga lani, je nisem.
Jaz ga ne bom vec vzela. Kupila bom pa avene triacneal, kot "podlago" za tretinoin.
  • 0
 

#1426 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17718 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 07 July 2020 - 07:03 AM

Jaz tudi nekje 3 tedne. V tem času sem kar nekaj mozoljev imela na mestih, kjer jih sicer ni. Kupila sem ga samo zaradi hiperpigmentacij pa do sedaj še ne kaže, da bi bledele. Bom videla. Koža je pa drugače enaka kot ob moji siceršni redni negi, ki je sestavljena iz veliko cenejših proizvodov.


  • 0

#1427 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 07 July 2020 - 07:10 AM

Za hiperpigmentacije traja mesece. Tretinoin npr. tudi vidis sele cez mesece. Vsaj 8 pri meni, da ima ucinek na gube. Mozolje pa tudi meni dela, zato ga uporabljam samo za nekaj ur.
Hitrejsi bi bil hidrokinon mogoce, ampak je prepovedan.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1428 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 July 2020 - 08:57 AM

Jaz ne opazam ucinka na hiperpigmentacije, ker jih nimam, gub tudi nimam vidnih, razen tiste enke med obrvmi, ki se mi vcasih pojavi do vecera (odvisno, koliko se mrscim cez dan), mi je pa ravno to super, da mi tako nahrani kozo, jo naredi sijoco in nic ne masi por. Z mojo kremo mi je idealna kombinacija za zvecer, tudi poleti ga uporabljam vsak dan. Olja mi pa nikoli niso odgovarjala, mi obsedijo na kozi in so brez ucinka. Ce bi TF s cim nadomestila, bi bil to squalene, ne kaksno olje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1429 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 07 July 2020 - 10:01 AM

Hvala, Emily!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1430 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2020 - 04:13 PM

Hylamide vitamin C pa Niacinamide s cinkom (oboje od
The Ordinary) uporabljate čez vse leto?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1431 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2020 - 08:10 PM

Jaz sicer nimam trenutno od The Ordinary, ampak jaz uporabljam Vitamin C in pa Niacinamide cez vse leto, brez pavz.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1432 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2020 - 08:45 PM

Kul, hvala! Se vestno mažeš s SPF po obrazu ali izpostavljenost soncu ni tako problematična kot pri uporabi kislin npr.?
Vem sicer, da je vitamin C občutljiv na svetlobo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1433 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2020 - 09:08 PM

Planet ne vidim razloga zakaj teh dveh sestavin ne bi uporabljala poleti. Niacinamide ne dela kože nič občutljive, lahko se ga uporablja skozi vse leto, zjutraj in zvečer.

Vitamin C je pa sploh priporočen v poletnem času: 

 

Topical use of Vitamin C has been proven over and over to be an effective way to slow down the appearance of skin aging, when used on a daily basis. During the summer when there is an increase in sun exposure and free radical activity is at its highest, usinVitamin C is a must.

Since vitamin C is an antioxidant, it’s going to add an extra layer of protection by helping to neutralize free radicals. Basically, it supports and strengthens skin cells to fight against environmental aggressors such as UV, IR, and pollution—the main culprits of oxidative stress in skin. 

 

Druga zgodba je seveda s kislinami in pa retinoidi itd., je boljše narediti pavzo čez poletje oz. obvezno SPF.

Jaz se mažem vestno s SPF, ker tudi čez poletje uporabljam retinaldehide. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1434 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2020 - 10:18 PM

Emily, najlepša hvala za vse informacije! :kiss:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1435 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 11 July 2020 - 08:07 AM

Kdaj pa nanašate vitamin C, sploh zdaj poleti? Samo zvečer, ali tudi zjutraj? Ker je občutljiv na sonce, sem razmišljala, koliko ima sploh učinka, če ga zjutraj naneseš.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1436 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 11 July 2020 - 08:51 AM

https://www.100perce...or-day-or-night

Marmelada seveda ima ucinek, samo moras nanesti tudi spf cez, ce zj. uporabljas.
Jaz ga sicer uporabljam zvecer, sploh trenutno ker imam Tetraforce in mi je premasten za zjutraj pa tudi ta cista oblika se mi zdi bolj primerna, da se jo zvecer nanese, se pravi fajn je pogledat tudi kaksno obliko vitamina C imate.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1437 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 11 July 2020 - 12:43 PM

Jaz sem ga dosedaj vedno zvečer, izmenjaje z niacinamidom, pozimi pa izmenujem še kisline. Danes sem vitamin C prvič tudi zjutraj (zvečer sem niacinamid). Jeseni si omislim še nekaj od retinoidov.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1438 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 11 July 2020 - 02:51 PM

Emily, vitamin C in niacinamide mažeš tudi okrog oči?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1439 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 11 July 2020 - 02:57 PM

Sicer nisem Emily, a jaz tam ne mažem ničesar razen uv in vlažilno nego.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1440 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 11 July 2020 - 02:59 PM

Hvala! Jaz UV ne upam :/, imam zelo občutljive oči in raje skrbno nosim velika sončna očala.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users