Jump to content


Photo

ADP


  • Please log in to reply
191 replies to this topic

#141 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 January 2021 - 11:43 AM

Meni je glupo da zdaj trajba eno, spomladi pa čisto kontra. 

Pa zadnjič ko je bila na posegu :o, grozno izgledajo te opekline oz ranice. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#142 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 08 January 2021 - 11:46 AM

A ni spomladi v skafandru okrog hodila :lol:
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#143 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 08 January 2021 - 11:53 AM

Haha...ma daj...ta je res zrela za obravnavo.
  • 0

#144 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 08 January 2021 - 12:07 PM

Ja spomladi smo skoraj vsi. Ampak zdaj po enem letu pa eni se vedno, drugi pa pac ne vec.
  • 0
 

#145 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 08 January 2021 - 12:10 PM

Jaz nisem nikoli z nekimi jakimi zaščitnimi prevlekami okoli hodila, maska in umivanje rok, nič drugega.


  • 0

#146 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2021 - 12:21 PM

Ne spremljam, ampak se mi zdi sramota za zdravnico. Naj gre raje pomagat, kjer jo rabijo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#147 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 08 January 2021 - 12:46 PM

Enako Potrc...ne da serje dobesedno po nickrivih kolegih,ki ze skoraj malo na meji prostovoljstva pomagajo bolnim.
  • 0

#148 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22282 posts
  • Gender:Female

Posted 08 January 2021 - 12:51 PM

Zadnje čase, če že grem pogledat njen profil, samo preskakujem, ker naštanca en kup storyjev, se mi sploh ne da brat in poslušat.

 

Ja spomladi smo skoraj vsi. Ampak zdaj po enem letu pa eni se vedno, drugi pa pac ne vec.

Ja, ampak pri nas se mi to zdi drugače. Ona je pa zdravnica in se mi taki preskoki zdijo prav smešni. Takrat je cela panična kazala, kakšna je šla v trgovino, cela pokrita, z zaščitnimi očali, doma se je skorajda že pred hišo cela slekla. Zdaj pa čisto kontra.

 

Ne spremljam, ampak se mi zdi sramota za zdravnico. Naj gre raje pomagat, kjer jo rabijo.

Bi se kar strinjala. Jaz take zdravnice ne bi nikoli hotela imet, se mi zdi naravnost psihotična.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#149 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 08 January 2021 - 12:56 PM

Saj ne more ona iti pomagati... kdaj bi pol hodla na lepotne posege in tretmaje, če bi imela normalni delovnik?


  • 0

#150 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2021 - 01:54 PM

Ona veliko kopira DrTyna z instagrama. Imata podobne teme glede virusa in una je tudi obremenjena s hejterji, ampak malo manj kot ADP. 


  • 0

#151 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 08 January 2021 - 03:30 PM

Ja, saj jo dostikrat “reklamira” (ADP Tyno).

ADP je enkrat razlagala, da ker se dognanja spreminjajo, se spremeni tudi njeno mnenje/obnašanje. Meni je za ene stvari v redu, drugo pa preskočim.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#152 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2021 - 03:47 PM

Jaz tudi.


  • 0

#153 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 18 February 2021 - 05:54 PM

Zdaj ko sem si ig nastimala obcasno pokukam...pri njej se mi zdi vse ful komplicirano pa obcutek dobivam da se ves cas samo snema in lepotici in govori tako da nekako izgubim zaupanje in sistem prioritet pri njej kot taki mi je tako vprasljiv, da hvala ampak ne hvala 😁

Pa kdo ima ob sluzbi in druzini voljo in cas vse te rituale in lepotne posege izvajat???
  • 0

#154 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 18 February 2021 - 06:35 PM

Ne bom trdila, ampak se mi zdi, da samo se te svoje ambulante dela. Ne vsak dan. Jaz verjamem, da je marsikomu pomagala. Ni pa vse za vse. Ona je ena sama in dvomim, da je prav veliko ljudi, ki bi lahko temu popolnoma sledili.

Tyna pa ni MD. Naturopatinja je :D Ampak pri njih je drugace. Lahko tudi zdravila na recept da.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#155 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 18 February 2021 - 06:46 PM

Aha no to marsikaj pojasni ja. Verjetno si potem hudo reklamo dela skozi vse to in tudi drugim ki ji potem omogocajo vse to.
  • 0

#156 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2021 - 08:32 PM

Meni se pa ADP sploh ne zdi (več) zakomplicirana. Je posebna, ampak se pa v mnogih pogledih tudi strinjam z njo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#157 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2021 - 08:53 PM

ADP je visokofunkcionalna. Na faksu se je ucila po 16 ur na dan ipd.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#158 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 18 February 2021 - 09:18 PM

Ja ampak z druzino to ne sfolgas...dveh stvari hkrati ne mores... Ali si pa jaz ne predstavljam kako.
  • 0

#159 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 18 February 2021 - 10:11 PM

Meni je sla dolgo na k, velikokrat sem jo odfollowala pa nazaj followala, zdaj pa mi je kul. Kar me ne zanima preskocim (torej vse o kremah in mejkapu), kar me zanima vzamem in meni je uporaben vir informacij. Marsikaj sem pri njej izvedela in uporabila. Vsak ima svoje prioritete, vidi se da ocitno njen IG postaja tudi prodajna platforma (kar spet preskakujem). Ta craft naprimer, zdaj verjetno dobita vse zastonj, ker jim delata reklamo.
Kakorkoli, nekdo 3-4 ure na dan scrolla po netu, ona pa pac dela nego obraza, pripravlja obroke in fura treninge...mislim da izkorosti vsako sekundo. Najbolj vsec pri njej mi je da se zaveda da je bi.ch in tezka za prenasat, ne olepsuje tega in to da je sposobna toliko samorefleksije da se tega zaveda (in tudi tega da ni prijazna) se mi zdi velik plus v casu zlaganih ig profilov.
Dejansko imam od slovenk samo se njo in brigito chuuya in nikogar drugega. Pa slomemijo..ostalo je pa se par joga profilov. Barbi sem skenslala.
Se mi pa zdi da Ig postaja njena sluzba. V smarjeskih tako vec ne dela, v kranju ma ambulanto pa ne vem ce se kje dela. Velik casa za ig torej, ko so otroci v soli. In za kreme.

Mi je bil pa bukov zadnjic njen odgovor, ko sem ji rekla da tudi v Avelani vec ne predpisejo kompresije 2 za asimptomatske (beri, noge ne otekajo) primere, pa je rekla da to zato, ker so zenske lene in nocejo dvojke oblacit.
Wtf :lol: kaksen odgovor je to. Tu lenoba ni vprasanje, tista ki zateka in jo noge bolijo kot da ima debla namesto njih se bo z veseljem pomatrala oblect te stumfe za olajsanje.krneki.
  • 0
 

#160 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2021 - 10:29 PM

Fiona, glede kompresijskih - ni nujno. Se spomnim cimre v porodnišnici, je imela res zatečene noge, a se ni hotela posloviti od svojih nogavičk do gležnjev.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users