Jump to content


Photo

Aok Porenverfeinernde Waschcreme


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 20 June 2008 - 08:43 AM

Sestavine: aqua, coco-caprylate/caprate, dicapryly carbonate, propylene glycol, pentaerythrityl distearate, retinyl palmitate, panax ginseng, nelumbo nucifera, arachis hypogaea, hydrolyzed soy protein, 1,10-decanediol, 10-hydroxydecanoic acid, sebacic acid, pinus sylvestris, ribes nigrum, alcohol, parfum, butylene glycol, sodium polyacrylate, tetrasodium edta, bht, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben.


Kakšna bi kaj bila ta? Z ginsengom se dobro sliši. Vendar če lahko še katera pove; kaj ima vse dobro ginseng za kožo? Bi prosila za pomoč tudi tebe sonchyka smile.gif
In bi bila primerna ta čistilna kremica za mojo občutljivo in suho kožo?

Namreč moram reči, da so se mi po Bubchen peni izpustili mozoljčki, ni bilo dobro za mojo kožo. Potem sem
poskusila tudi Babylove gel, tudi ni blo dobro za mojo kožo.
Vidim, da mi najbolj paše Schellerjev Waschgel.

Tu pa vidim, da je ginseng prisoten -me pa zanima, kako je s tole čistilno kremo od AOK. Malo me sicer skrbijo tudi tule na koncu parabeni (dva sta na koncu)....

Hvala za pomoč.

Attached Files


  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 June 2008 - 12:40 PM

Zadeva je kvalitetna, vsebuje kup naravnih snovi, ni K in je vlažilna. Ginseng je AOK, parabeni res so in zato se moraš odločiti, ali jih boš vzela v zakup ali ne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users