Jump to content


Photo

Balea Balzam Za Rjave Lase (Avokadovo Olje & Ekstrakt Oreha) In Za Blond Lase (Avokadovo Olje & Ekstrakt Kamilice)


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2007 - 12:24 PM

Tale balzam je le še eden izmed mnogih zelo kvalitetnih Baleinih proizvodov. Odlikujejo ga zelo v redu sestavine, je torej zelo vlažilen, poleg tega že na 3. mestu vsebuje avokadovo olje in malce kasneje še provitamin B5 ter izvleček oreha. Namenjen je negi naravnih ali barvanih rjavih las, obljublja pa povečan lesk in voljnost, saj vsebuje tudi na svetlobi odbojne bleščeče pigmente. Sam balzam je malo bolj tekoče, a kremaste konsistence, nanaša se ga zlahka in kar zdrsi po laseh, ki so po uporabi izredno mehki, vidno zglajeni in se z lahkoto razčešejo. Res pridobijo tudi na lesku in delujejo lepo navlaženi in nahranjeni, vendar ne obteženi ali mastni. Učinek je zelo podoben kot pri L'Oreal Nutri Gloss balzamu, ki je sicer moj najljubši. Vonj balzama je meni zelo všeč, diši za moje pojme precej prehrambeno (ampak ne na slab način), spominja me na nekakšno mešanico kokosa in orehov, pa nekako smetanasto, precej sladko potegne, jaz zaznam celo malo ruma. =) Tudi na posušenih laseh se ga zelo lepo vonja, glede obstojnosti vonja pa še ne morem poročat, ker sem ga uporabila komaj pred nekaj urami. Embalaža je meni grda, kar je res, je res ... ne izgleda niti malo estetsko, je pa uporabna in to mi zadošča, glede na siceršnjo kvaliteto vsebine. Točne cene ne poznam, je pa verjetno okoli 400 tolarjev za 200 ml.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users