Jump to content


Photo

Lavera-šampon za lesk (za normalne lase)


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena tega izdelka: (1 member(s) have cast votes)

vaše mnenje:

  1. 5 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 11 January 2007 - 11:11 PM

Sestavinsko ok šampon (veliko naravnih ekstraktov,zgodaj na spisku aloe vera gel), sicer z amonium lauryl sulfatom ki bi naj bil nekje naveden kot agresiven ,drugje pa kot nežen..po izkušnjah lahko povem da se mi niti malo ne zdi agresiven.Je zelo tekoč,rahlo gelast in se dokaj fajn peni na lasišču,razporedi se še kar v redu,tukaj sem pričakovala več,saj se ga drugače preveč porabi..torej srednja poraba-glede na ceno spet ni najbolj ugodno.Pena neverjetno ugodna,mehka,tudi vonj po sivki je izredno sproščujoč.Lasje so pa rahlo zapleteni po šamponiranju,čeprav ne delujejo izsušeni ali trdi,vendar nekoliko zavozlani,saj je šampon pač naraven.Majhna količina oz. zelo majhna količina balzama to popravi vendar je več dela..Primeren bolj za mastne lase,saj je nežen vendar zelo dobro očisti.
Pričakovala več,čeprav mi je zelo aromatičen in po tuširanju z njim ( raje uporabim kaj kar ne zavozla lase,ker sem lena in ker nimam več suhih las, če se le da balzam izpustim) sem čisto prerojena,izredno dobro name deluje..uporabljam gobico ker drugače se težje speni (dokaz da je nežen,pa tudi koža je neverjetno mehka).Cena 4,90, (1100 sit).Lavera izdelki se lahko kupijo preko spleta ali pa v trgovinah kjer prodajajo naravne-bio izdelke.
Ocena:3 (štirka bi bla če bi bil bolj ugoden, glede na količino in porabo namreč ni)
IPB Image
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users