Jump to content


Photo

Tigi Control Freak Serum


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 September 2006 - 06:41 PM

Naj bodo vaši kodri lepi kot še nikoli, ali pa jih popolnoma zravnajte! Gel varuje lase pred zunanjo vlago in zato omogoča dolgotrajno urejeno pričesko. Je lahek in olajša oblikovanje kodraste ali ravne frizure, hkrati pa lase nahrani, navlaži in izboljša sijaj.

Imam sicer ravne, ampak nekoliko samosvoje lase, ki radi frlijo naokoli in se pri špicah nekoliko frkajo, zato jih je takorekoč nemogoče spravit v popolnoma ravno in gladko stanje - če že, pa se takšni obdržijo zelo kratek čas. Pri frizerju so mi zato svetovali dotični izdelek, ki naj bi temeljito zravnal in zgladil vsak tip las, celo skodrane. Seveda sem podlegla hvali in izdelek je po kratkem prepričevanju pristal tudi na moji polički. Lahko rečem, da izdelek dobro izpolni svoje obljube. Gre za redek vodnat gel, ki se ga nanese na mokre lase po pranju in kar zdrsi po celotni dolžini. Las niti malo ne zmasti, tudi obteži jih ne. Sama nato lase sušim z glavo navzdol in jih ves čas gladim s krtačo. Lasje so med sušenjem nekoliko lepljivi, vendar pa na suhih laseh ta občutek izgine, so pa lasje nekoliko bolj kompaktni - vendar ne trdi ali zlepljeni. Izdelek uspešno zravna lase in predvsem poskrbi, da taki ostanejo do naslednjega pranja. Vonj ima prijeten, ovojnina je simpatična na pogled in zelo dobra za natančno doziranje. Cena za 250 mL je 3.100 tolarjev, izdelka pa se porabi zelo malo.

IPB Image

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 20 October 2006 - 01:37 PM

Meni ta serum ni pripomogel k večji zravnanosti las. Imam valovite lase, zato si jih ravnam s krtačo in fenom. Edin plus je, da je zelo lahek in da ne zmasti las.
2/5
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users