Jump to content


Photo

Gliss Kur Liquid Silk Šampon


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (5 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 12:29 PM

IPB Image

Spet dober šampon katerega sem kupila zgolj zaradi vonja, je zelo podoben tistemu za svetle lase, le da vsebuje proteine svile. je dovolj nežen in hkrati učinkovit in naredi lepe lase. Porabi se ga malo do srednje.

Ocena: 4
  • 0

#2

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 01:11 PM

Meni je ta šampon naredil izredno štrleče, na videz zelo suhe in "skrepane" lase. Imam skodrane, morda zato, ne vem. Sem ga pa uporabila le 3x že pred časom, spomnim pa se, da sem se tudi težko počesala in da kodri niso imeli nikakršnega leska. ermm.gif

Ocena: 2 (vonj še kar prijeten)
  • 0

#3 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 03 September 2006 - 07:58 PM

Meni je super! Izredno lepo diši, ne porabi se ga veliko, vonj je kar obstojen (čeprav ga zdej prekosi vonj maske), cena je ok in moji lasje so po njem lepi, gladki in mehki!
  • 0

#4 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17020 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 09:13 PM


Doma imam v uporabi mini 50 mL flaško, ki sem jo našla pri sestri. In sem že ob prvi uporabi vedela, da si bom v bližnji prihodnosti kupila cel šampon. Je belo-roza prozorne barve, za eno šamponiranje je potrebno malo količine (cca za en lešnik). Šampon v trenutku ustvari bogato, kremno peno, ki nežno, a temeljito očisti lase. Sama po uporabi nisem potrebovala še balzama, moji lasje so bili dovolj mehki že od šampona, vendar pa bi bil pri suhih laseh balzam mogoče potreben. =) Kakorkoli že, ko se lasje posušijo, se izredno svetijo, so mehki in lahki. Šampon je tudi sestavinsko kvaliteten, vsebuje provitamin B5, pšenične proteine, sericin in tekočo svilo. Vonj tega šampona pa je naravnost prekrasen, nasplošno mi cela linija Liquid Silk zelo lepo diši. =) Škoda pa, ker se na laseh ne obdrži nevem kako dolgo.
Embalaža nič posebnega (upam, da se pokrovček pri večji embalaži lahko odpira), cena pa je glede na kvaliteto ugodna, mislim, da je pod 3 EUR.

Ocena: 5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users