Jump to content


Photo

Garnier Fructis Silk & Shine Regenerator


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 07:08 PM

Ta regenerator sem začela uporabljati ko sem si pred letom še barvala lase in se je odrezal perfektno,neverjeten sijaj,gladkost , brez kakršnekoli pripomb. Bil je eden izmed najboljših ki so odpravili moje suhe lase da so postali takšni kot sem želela. Tega balzama se porabi malo ker je zelo mazljiv, pustiš ga lahko le minuto ali dve in že imaš super rezultate, jaz sem ga puščala dlje da so se lasje povsem napili "zdravila".Zaradi svoje nekoliko sluzaste kvalitete je po spiranju ostalo dovolj na lase ne da bi se lasje zmastili zato je potrebno nekoliko več spiranja-to mu dajem zgolj v prednost ker potem lasje naslednji dan spet niso kot slama. Cena je ugodna glede na kvaliteto, vonj je saden-jaz sem se ga pošteno naveličala, se ohrani nekaj uric.
Ocena:5


IPB Image
  • 0

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 January 2007 - 11:23 AM

Čudovit balzam, ki kot je že moja predhodnica povedala, resnično učinkuje. Lasje so po uporabi prijetno mehki, svetleči, gladki in lepo se razčešejo. Porabi se ga malo, sama s spiranjem nisem imela problemov.


ocena: 5
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 January 2007 - 01:47 PM

Tudi meni je tole zelo v redu balzam, z značilnim za Frictis in meni zelo prijetnim jabolčkasto svežim vonjem. Balzam se meni sicer ne zdi dovolj za zelo suhe, poškodovane in močno kemično obdelane lase (trajno onduliranje in beljenje), bo pa spravil v red zmerno suhe in ne prepogosto barvane lase, saj jih vseeno lepo navlaži in naredi na njih en tak zaščitni film, ki naredi lase resnično gladke in sijoče. Kljub temu las ne obteži, zato so lepo lahki in volumnasti.

4/5 (ker vseeno ni dovolj za zelo zahtevne lase)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users