Jump to content


Photo

Geli / kreme za prhanje


  • Please log in to reply
297 replies to this topic

#221 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2014 - 06:31 PM

Kneipp je meni naredil stalo, srbecico, fleke in suho kozo. Samo opozarjam! Ampak sem imela mandljev cvet. Sumim disave, ker je losijon bil enako problematicen.

 

Enako! Sem pa imela losijon in ne gela za tuširanje. 


  • 0

#222 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 December 2014 - 11:56 AM

Pred nekaj časa sem porabila Kneippovega do konca pa mi ni bil posebej všeč, tak brezvezen, ne bom več kupila. Včeraj sem odkrila Alverde kremo za tuširanje s kakavovim maslom in hibiskusom in mi je ful všeč pa še cena je sprejemljiva. Je pa LE, zato si bom naredila zalogo. Od Weledinih mi je citrusov zakon, ga bom občasno še kupila, bi pa probala še tanovega s svetlinovim oljem, samo mi je glede na trenutne razmere predrag.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#223 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 December 2014 - 11:58 AM

Mene ful srbi koža po rokah od poroda naprej, sploh med rameni in komolci, to si lahko nonstop praskam...  V lekarni sem kupila nekaj od LRP, ampak se mi ne zdi drastično bolje.


  • 0

#224 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2014 - 07:00 PM

Jaz sem pa pred kratkim kupila ta Alverde praznični komplet:

 

dc2fdc48ef.jpg

 

Moram pa povedati, da se mi zdijo vsi vonji Alverde tuš gelov enaki. Vsi imajo nek njihov značilen vonj in sploh ne opazim posebne razlike med nobenim. Res drugačna in všečna vonja sta mi tisti s papajo in pa z mandarino.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#225 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 28 July 2016 - 10:21 AM

Jaz sem spet nazaj na Kneipp, ker mi tako božansko dišečo kožo naredi... Za poletne mesece, ko koža ni izsušena, je čisto ok.

 

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, PEG-40 Sorbitan Peroleate, PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate, Glyceryl Oleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Flower Extract, Amyris Balsamifera Bark Oil, Pogostemon Cablin Oil, Bulnesia Sarmientoi Extract (Guaiacwood Oil), Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Parfum (Fragrance), Helianthus Annuus Hybrid Oil, Glycol Distearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, PEG-14M, Sodium Hydroxide, Silica, Tocopherol.

 

kneipp-mandelbluten-hautzart-duschbalsam

 

Oboje lepo, pudrasto diši.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#226 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 July 2016 - 12:04 PM

Tega moram tud kdaj sprobat. Jaz sem koncno porabila mal starih zalog (ki so se še bolj počasi praznile, ker sem občasno kar otroški gel uporabljala) in si kupila dva nova od Subrine, ki fuuul dišita. Pa enga Palmolive z zrnci, tko da sm za nekaj časa spet preskrbljena :-)
  • 0

#227 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 July 2016 - 04:56 PM

Meni so tej ful ful všeč trenutno. Imam magnolijo in vrtnico in orgazmično dišita. :D

 

afroditasecretgarden-4.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#228 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2016 - 11:47 AM

Jaz sem pa trenutno navdušena nad Original source shower geli, ful fajn naravni vonji, v Mullerju se jih dobi. Pa veganski so. 

 

Original-Source-Shower-Gel1.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#229 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2016 - 03:52 PM

Cena?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#230 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 August 2016 - 08:11 PM

Veganski? Katere sestavine drugih gelov pa so živalskega izvora? 


  • 0

#231 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2016 - 11:28 PM

Cena je tam nekje okrog 2-3€, ne morem se spomniti točne.

M s tem je mišljeno, da so vegan friendly se pravi ne testirajo in ne vsebujejo živalskih sestavin. Ne znam pa odgovorit na vprašanje katere so možne živalske sestavine v gelih, verjetno je bolj redkost.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#232 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 August 2016 - 06:20 AM

Praktično vse (med in drugi čebelji proizvodi, barve, lanolin, vse maščobe in derivati, glicerin, želatina...). Seznam. Seveda pa tudi testiranje oz. lahko je še tako vegansko, ampak, če prodajajo na Kitajskem, je isto kot nič, ker za njihov trg morajo testirati na živalih. Skratka, če striktno ne piše, je lahko notri vse živalsko.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#233 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2016 - 10:08 AM

Meni so tej ful ful všeč trenutno. Imam magnolijo in vrtnico in orgazmično dišita. :D
 
afroditasecretgarden-4.jpg

Jaz sem pa kupila divjo orhidejo in tudi zelo lepo diši. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#234 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 August 2016 - 10:24 AM

Jaz sem si Original Source redno kupovala ko sem še živela v Londonu. Te in Body Shopove.


  • 0

#235 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 08 January 2017 - 08:23 PM

Moji zadnji, ki so mi bili zelo všeč:

 

Zelo lepo diši, tak nežen, sladek, pudrast vonj. Pa nasploh so mi pene za tuširanje zelo prijetne.

 

Schaum-Dusche_Mandelbluete_D_AUG04-3184.

 

Ta je moj drugi iz te Afroditine kolekcije in mi je krasnega vonja. Edino nič kaj oljnat se mi ne zdi.

 

13188211_1608652692759694_625946610_n.jp

 

Joj, tale mi naravnost božansko diši, kot jogurt. Škoda, da nimajo še losjona za telo s tem vonjem. Jaz sem kombinirala kar z njihovim jagodnim moussem.

 

kremni-geli-raspberry-250-390x730.jpg


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#236 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2017 - 08:39 PM

Meni pa ti novi Afroditini obupno smrdijo, en bolj kot drug. Sami umetni, premocni vonji. Imam mandljevega in je vonj OK, sicer pa nic posebnega in cisto prevec se ga vlije in porabi. Za ta denar so mi Baleini mnogo boljsi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#237 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 08 January 2017 - 10:00 PM

Mandljev je res pretekoč.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#238 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 03 May 2017 - 09:49 PM

Kaksen predlog za tusgel brez sulfatov? Botega verde sem imela nazadnje in so mi bili super ampak nimam namena v kratkem hodit v lj ali koper.
  • 0

#239 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 17 March 2019 - 05:47 PM

Le Petit Marseillais Lait de Vanille krema za tusiranje mi je verjetno najljubsi proizvod z vonjem vanilije ever. Topla, brez cudnih primesi, pozimi me spominja na bozicno peko in poleti na soncno kremo. Pa se mehko kozo imam po njej in komaj cakam na tusiranje.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#240 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 March 2019 - 08:20 PM

Super, meni bi bla tud najbrž všeč! Sicer mi pa počasi zmanjkuje tako Lushevega kot Afroditinega in bi kazalo nabaviti nekaj novega.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users