Jump to content


Photo

Ljubkovalna imena


  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45412 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 February 2006 - 03:46 PM

Mislim, da teme še ni bilo.

Kako kličete svojega fanta/punco/moža/partnerja? Kako on/ona kliče vas? Vam je to všeč?
  • 0

#2 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 12 February 2006 - 03:58 PM

Moj je mucek pa lupček biggrin.gif biggrin.gif ...jaz pa srček, lubica, gospodična...blablabla. Vredu je to ja, samo nekje v javnosti pa ravno ne.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#3 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 12 February 2006 - 04:08 PM

Moj: muc,srcek,bavcek,(vcasih čuftek ali fukic)
Jaz: muca,princeska,bavka,fuxa,miska..
Tista bolj intimna imena ne bom napisala biggrin.gif drugace pa zgoraj nasteta imena se tudi v javnosti uporabljajo.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 February 2006 - 05:10 PM

midva si še zdej govoriva ljubkovalna imena, pa nisva več skupi. biggrin.gif js sm ga nazaj navadla, da je tut njegovo ime lahko ljubkovalno, drgač ga pa čuči kličem, on pa mene čuča. 8) (čuči/čuča smo si tri sošolke zmislile v 3. letniku gimnazije, ko nismo mogle opisat vseh + kvalitet kakšne osebe biggrin.gif - sam pazte, ta izraz smo patentirale in mamo copyrights!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif ). razne ljubkovalne različice mojga imena so tut velikokrat v igri: špelica, špelka, špeli, špelca marelca sm bla enmu ljubimcu ... brat me kliče buček. biggrin.gif en prijatelj me kliče lubi. biggrin.gif sovražim, če me kdo kliče bejbi. biggrin.gif

@lala: z bavko so mene strašili, ko sem bla mala, da če nem pridna, da me bo bavka vzela.

aja, ja, bivšega sem tut v javnosti klicala čuči, on pa mene čuča.
biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 12 February 2006 - 05:28 PM

midva pa sva oba "mišy" al pa "miš" tud v javnosti. drugače pa je še miškec/ica, baucek, srček, cartek.. ne predstavljam si, da ga bi klicala drugače, pač tak sem se navadla wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#6 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 12 February 2006 - 05:41 PM

[quote=Špela]

@lala: z bavko so mene strašili, ko sem bla mala, da če nem pridna, da me bo bavka vzela.



da vidim če tudi zdaj deluje..

bavvv bavvv tongue.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#7 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30687 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 February 2006 - 05:42 PM

Mene moj kliče Cukrčk in "mucica", jst njega Piki alpa muci.. Najbolj všeč mi je moj vzdevek Cukrčk..tk prisrčno se mi zdi.. oops.gif

Z bivšim sva pa en druzga klicala "meš", tud pred drugimi, čist podzavestno nama je to postalo, kar nekako namesto imen. In on mene še Piškotk.
Še vedno bi mu včasih, ko se pogovarjava, najraje rekla: "Ej, meš, a veš tisto.." 8)
  • 0

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 February 2006 - 05:45 PM

[quote=lala][quote=Špela]

@lala: z bavko so mene strašili, ko sem bla mala, da če nem pridna, da me bo bavka vzela.



da vidim če tudi zdaj deluje..

bavvv bavvv tongue.gif[/quote]

eh, zdej sm že prevelka. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 12 February 2006 - 05:51 PM

[quote=Špela][quote=lala][quote=Špela]

@lala: z bavko so mene strašili, ko sem bla mala, da če nem pridna, da me bo bavka vzela.



da vidim če tudi zdaj deluje..

bavvv bavvv tongue.gif[/quote]

eh, zdej sm že prevelka. biggrin.gif


hehe tongue.gif

mene je foter klical čuči (od 0-15.leta) paaa miščanči,piščanček,zajkla(?!),arašid..(ni cuda zakaj sem bezala ko sem ga vidla).V bistvu smo zelo poslinjena familija..daj lubija abu bu bu..*sliiiin* krneki.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#10 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2006 - 05:52 PM

Meni to tista zguljena pocukrana imena, alla miška, mucka, medvedek...rahlo bedna.
Jaz mojga fanta kličem lubo(ok, ta je beden zguljen smile.gif ) al pa kuko(v našem narečju je to ljubkovalni izraz za prašiča), s prijateljico ga med sabo včasih imenujeva kakec smile.gif
On pa meni reče volk al pa lubica.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 February 2006 - 05:54 PM

QUOTE(lala)
mene je foter klical čuči (od 0-15.leta) paaa miščanči,piščanček,zajkla(?!),arašid..(ni cuda zakaj sem bezala ko sem ga vidla).V bistvu smo zelo poslinjena familija..daj lubija abu bu bu..*sliiiin* krneki.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kr ne morm se nehat smejat!

men je blo full čudno, ker so vsi otroc svoje fotre kličal oči, js sm pa mojga ati. biggrin.gif zdej je pa že vsaj 10 let fotr.

aja, pa js nikol nobenga ne kličm nč živalskega al pa lubi. mi ni všeč. lubi edin, kadar se zajebavam.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 12 February 2006 - 05:57 PM

...konj mooooj lol

jaz pa fotra klicem foter ze 2 leti..prej nisem mogla ker mi je bilo tako nemoralno.Pazi - stara sem 18.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 February 2006 - 05:59 PM

QUOTE(lala)
...konj mooooj lol


biggrin.gif ma ne konj, tko sm mislila muci/zajči (to je itak žalitev za tipa!)/miško in kar je še teh ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30687 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 February 2006 - 06:03 PM

Mene so pa doma klicali "botrica lisica" (moja fotr in tamala sestra) po uni živalci iz Zverinic iz Rezije, na katere sem bila nora!!

Starše pa jst kličem tati in mama. oops.gif
  • 0

#15 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2006 - 06:07 PM

QUOTE(_M_)
Mene so pa doma klicali \"botrica lisica\" (moja fotr in tamala sestra) po uni živalci iz Zverinic iz Rezije, na katere sem bila nora!!

Starše pa jst kličem tati in mama. oops.gif


Botrica lisica! Lol biggrin.gif Ta je dobra! smile.gif
Meni je blo pa čudno, ker so vsi klicali, oz. pr nas še vedno več al manj vsi svoje očete kličejo tata, pr nas doma pa mu rečemo ata. Dedka sem pa klicala oče.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#16 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 February 2006 - 06:08 PM

moj bivši fant in njegov brat že od malega starša kličeta po imenu. mojga brata smo pa učas klical primula podpetelinjek zarad ene pravljice (pa ker mu je ime primož). zdej brata kličem mrož (on si je skos zmišljeval rime na vsa imena, js se pa nism mogla nobene zmislit, pol si je pa ena prjatlca zmislila primož mrož, pa še mroža mu je nardila iz fimo mase.)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#17 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 12 February 2006 - 06:11 PM

Bruderja vedno klicem bratec(k se ful dobr razumeva).Potem je pa clovek presenecen in vprasal ja koliko pa je star fantek? - 27.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#18 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 12 February 2006 - 06:23 PM

QUOTE(Marmelada)
Dedka sem pa klicala oče.


Jaz pa atek. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#19 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 12 February 2006 - 07:42 PM

Mene je fant krstil za "muci", jaz pa njega kličem po imenu, čeprav mi tudi kdaj uide "ej muc". smile.gif

Bi mi bilo pa zelo čudno in smešno, če bi ga klicala npr "lubi" ali pa "srce" ali pa kaj takega. smile.gif
  • 0

#20 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2006 - 10:19 PM

midva se pa včasih ful nasmejiva na račun risanke Pošasti iz omare...pa se kličeva šmucipu in gugelivugeli ... biggrin.gif oops.gif biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users