Jump to content


Photo

Sušilnik las oz. FEN :)


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#41 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2006 - 05:42 PM

Jst mam fen na ione in se ful opazi sprememba odkar ne uporabljam več navadnega fena, manj naelektreni lasje in bolj sijoči, fenam se pa čist skoz k si umijem lase, torej vsaka 2-3 dni!
  • 0
Posted Image

#42 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 14 April 2006 - 07:46 PM

Jz si svoje kodrčke sušim naravno .... laugh.gif
  • 0

#43 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 April 2006 - 10:31 AM

QUOTE(*naca*)
Jst mam fen na ione in se ful opazi sprememba odkar ne uporabljam več navadnega fena, manj naelektreni lasje in bolj sijoči, fenam se pa čist skoz k si umijem lase, torej vsaka 2-3 dni!


Enako, po nekaj mesečni uporabi je res dobr.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#44 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 June 2006 - 10:44 AM

Mi imamo takega. In je čist fajn.
IPB Image
  • 0

#45 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 June 2006 - 11:05 AM

Mamo istega. IPB Image Zadovoljivo upravlja svojo nalogo.
  • 0
Viens, reste ici!

#46 pikabuu

pikabuu

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 07 August 2006 - 06:26 PM

Ravn dans sm si takole rovento kokr je na slikci nad mano kupla. Sicr sm se odločala med ionskim in tem pa sm na koncu kr tega kupila. Fen je fen... Čeprov js še nikol pr sušenju las nism mela občutka da mam izsušene al pa slamnate lase... moji so hujši, če si jih ne fenam, kokr če si jih. Sploh pa če si jih ne fenam, me potem lasje pr ravnanju z likalnikom nočjo ubogat biggrin.gif
  • 0

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2007 - 01:23 PM

Jaz pa imam zdej novi fen za lase (stari se je končno pokvaril) in sm vzela Babyliss Ioni Ceramic, pa sem ful zadovoljna. Predvsem se mi zdi zanimivo to, da je stari fen pihal precej toplejši zrak in tudi z večjo intenziteto, vendar pa si z novim vseeno posušim lase skoraj dvakrat hitreje ... očitno ima tle res ta ionska tehnologija prste vmes. Pa tudi lasje so po uporabi ful bolj zglajeni in svilnati, kot pa pri starem fenu - sem zelo zadovoljna. Ima pa tri nivoje toplote in tri nivoje intenzitete pihanja, pa še en gimbek, da piha hladen zrak.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 March 2007 - 03:08 PM

kok so pa kj dražji od navadnih?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2007 - 03:11 PM

Ne vem, nisem bila pozorna, ampak pomoje nekih strašanskih odstopanj ni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 March 2007 - 03:36 PM

ja kok je bil pa tvoj? huh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2007 - 04:22 PM

Ne vem, mami kupla. tongue.gif Se bom pozanimala ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 13 March 2007 - 04:33 PM

naš ma tudi te funkcije kot Dilemin, pa je bil pred kakšnimi tremi leti že okoli 7 tisoč smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#53 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 March 2007 - 05:02 PM

Jaz bi tudi rabla en dober fen. Zdaj mam nekega za 2k, nima niti tistega gumba za nastavitev toplote, nič. Mam ravne lase, do ramen pa hitro se mi mastijo. Nebi jih pa rada preveč uničla, ker jih že itak z barvanjem dovolj cry.gif . Kateri fen mi priporočate ? hmm.gif
  • 0

#54 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 March 2007 - 08:26 PM

QUOTE(DiLeMa @ 13. 3. 2007 - 16:22) View Post

Ne vem, mami kupla. tongue.gif Se bom pozanimala ...



QUOTE(MLadoLetNa @ 13. 3. 2007 - 16:33) View Post

naš ma tudi te funkcije kot Dilemin, pa je bil pred kakšnimi tremi leti že okoli 7 tisoč smile.gif


Verjetno se je do zdaj cena že mal znižala ne ? .. Kakorkoli pa, DiLema povej potem ko izveš koliko je stal smile.gif .
  • 0
Memento mori.

#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2007 - 08:28 PM

Sem vprašala mojo mati in je rekla, da je zanj plačala okoli 8k. =) Pa sej feni dan danes niso več dragi, dobiš zelo kvaliteten fen že pod 10k in ni panike.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 March 2007 - 02:32 PM

Danes sem ga gledla v Mercatorjevi reviji : Sušilnik las BaByliss 5480CIE 2000W, IONIC/CERAMIC = 27,99€
Ta je a ne ?
  • 0
Memento mori.

#57 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 08 April 2007 - 04:44 PM

meni pa fen naredi take lase,da niso za nikamor.(lasje postanejo kot perje,naelektreni,preveč suhi) :-(
sicer nimam ne vem kako kvalitetnega in razmišljam o nakupu kvalitetnejšega,vendar se mi poraja vprašanje:,,kaj pa,če bo stanje po fenanju enako in bom denar za fen vrgla stran?''.
oops.gif
  • 0

#58 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 02 May 2007 - 08:09 PM

A tile "super" feni smile.gif na ione kj bolj zravnajo lase? Ker js tega ne želim. Po vseh teh hvalah (in nizkih cenah fenov smile.gif) sem še sama začela razmišljat o novem in boljšem fenu.

Kakšne so pa funkcije dušilca oz. kaj je fino uporabljat pri kodrih? Sama imam problem, da imam pol las skodranih, druga polovica pa zaradi teže lasa težko pade in se zato ne skodrajo vedno. Torej, kaj priporočate?
  • 0
Beauty is only skin deep.

#59 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 03 May 2007 - 06:05 AM

rada bi sam to povedala:prejšnji teden sem si kupila nov remingtonov fen k ma on neki ionic technology in morem rečt da je super.stanje po fenanju je bistveno boljše ko prej.ko bo čas prlimam slikco in povem kaj več.zdaj pa šibam v šolo.
  • 0

#60 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 03 May 2007 - 12:32 PM

Mami bo končno kupila nov fen, v Mercatorjevi akciji (BOSH beautixx comfort ion), pa upam, da bo res boljši od tega, ki ga mamo zdaj (čist obični, brez raznih funkcij). Ker hočem bolj ravne lase. mad.gif Če ga katera že ima, naj poroča, kako je zadovoljna. biggrin.gif
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users