Jump to content


Photo

Šampon - TIGI Catwalk Fashionista Shampoo Safe For Color


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2008 - 01:27 PM


IPB Image

Šampon sem kupila v kompletu z balzamom (750ml dvojček). Šampon je bolj kot ne namenjen v uporabo fantu, jaz ga uporabim zgolj občasno. Gre za povsem povprečen šampon, brez kakšnih presežkov v smislu nežnosti, bogate sestave, itd. Tako da za nego občutljivih, suhih las in "zakompliciranega" lasišča odpade. Pri šamponu mi je všeč to, da lase umije učinkovito in predvsem ne pusti obteženosti - lasje so kar malo žimasti. Tudi fant pravi, da mu je šampon všeč zato, ker po njemu nima mehkih las, ampak bolj trde. Jaz torej šampon uporabljam občasno (tudi fant, no, ampak vseeno pogosteje), ker sicer uporabljam precej kvalitetnejše šampone. Na vsake toliko pa zapaše - tudi seveda zaradi omamno sladko-borovničastega vonja. Peni se precej, zatorej je poraba bolj kot ne minimalna. Sprememb glede ohranjanja barve nisem opazila, niti ne verjamem, da so dejansko kakšne opazne spremembe v tej smeri. Šampon je v običajni prodaji na voljo v 350ml plastenki, cena previsoka glede na sestavinsko povprečnost, okoli 9 oz. 10 eur.
Priporočam nezahtevnim lasem (in lasišču), sploh, če ste ljubitelji borovničastih vonjav.

Ocena: 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 August 2008 - 03:24 PM

Šampon sem imela pred časom in sedaj sem ga ponovno kupila, predvsem zaradi vonja ki je čudovitomalinastobonbončkast biggrin.gif, skraka super.

Ko sem imela črne in izredno dolge lase se mi je barva neverjetno izpirala, kar se pri dolgih laseh najprej pozna(pustost odtenka) in ne morem verjeti..tale šampon je bil pravzaprav edini ki je ohranjal svežo barvo las.
Porabi se ga malo, kot ostalih Tigi šamponov, cena je tam nekje 10-11€ za 350ml.
Sestavinsko je šmpon povprečen, vsebuje balzam in na koncu nekaj malega proteinov in (mislim da) tudi aminokislin, sicer pa ne vsebuje olj in bi bil primeren tudi za mastne lase.

Jaz sem po njem še vedno uporabljala balzam ali masko ker sem imela tkrt kar fejst suhe in unične lase.

Dam mu 4/5 zaradi povprečnosti in cene.
  • 0

#3 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 13 December 2008 - 12:23 PM

Končno sem se spravila ocenit še en Tigijev izdelek, ki me tako kot ponavadi, ni razočaral.
Šampon res neverjetno lepo diši, po sladkem. Vonj sicer na laseh kar hitro zgine. Porabi se ga izredno malo, tako da ga bom imela za zelo dolgo, glede na to, da imam bolj kratke lase.
Lase dobro očisti, jih ne obteži, zmasti (imam sama mastne lase in ne opazim kakšnega hitrejšega maščenja). Glede ohranjanja barve pa ne vem... Jaz niti ne opazim sprememb, ker se mi barva že sploh izpira kot nora (rdeče/vijola). Za suhe lase pa šampon res ne bo, če pa že, pa skupaj s kakšnim dobrim balzamom.
Cene ne vem točno, pomojem pač tipično za Tigi, ampak glede na to, da se ga tako malo porabi, se mi cena ne zdi tako pretirana, je pa res, da sestavinsko dobiš veliko boljših šamponov.

4
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users