Jump to content


Photo

Šminka - MAYBELLINE Hydra Extreme


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (8 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (5 votes [62.50%])

    Percentage of vote: 62.50%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [37.50%])

    Percentage of vote: 37.50%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 08:15 PM

Res najvlažilnejša šminka ki je sem jo sprobala v svojem življenju. Se gladko nanaša, da prelep videz-nekoliko sijoč, moker, z drobnim prekrasnim shimmrom, lepe barve, je lepo pigmentirana in še kar obstojna-gre pač za vlažilno šminko ki ni tako obstojna kot tiste ki zabetonirajo barvo v vaše ustnice. Jaz jo redno kupujem in jo še bom kupovala ker mi je fantastčna in vsebuje paleto lepih barv.

Ocena: 5

IPB Image
  • 0

#2 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 31 October 2006 - 01:30 PM

Tole šminko imam tud jaz in sem izredno zadovoljna. Je vlažilna, odtenki so super in niso preveč kričeči, zato vse skupaj izpade precej naravno. Definitivno jo bom še kupila.

5!
  • 0

#3 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 November 2006 - 07:36 PM

tole sminkico imam v odtenku sugar plum ice, ki je lepa nude barva z roznatim pridihom. ne vsebuje shimmra, ampak se na ustnih zelo lepo sveti (mogoce celo mal metalic). je zelo mehka, prijetne teksture, maze se kot putercek. na zalost se mi zdi zelo neobstojna, na usta jo moram namazat vsake pol ure cry.gif hvala bogu bledi enakomerno in na ustnicah ne pusca kaksnih sledi (meni se dostkrat pojavi tista bela crta na ustnicah, tega pri tej sminki NI). embalaza mi je lepa (ampak ne ta slovenska, ker deluje cheep), js mam bosansko verzijo, ki je veliko bolj stajlis (tudi rdeca, ampak metalic rdeca, tudi oblika je bolj moderna). cena se vrti okoli 2000 slovenskih tolarjev, kar se mi zdi relativno poceni za tako fejst sminko. skratka, edini - je (ne)obstojnost, zato 4!

Ocena : 4/5
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#4 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 24 June 2007 - 11:48 AM

nedolg nazaj me je pičl, de morm kupt eno šminko, ker nism mela še nobene in me nikol niso mikale, rajš sm mela vazeline raznih firm. razmišlala sm o eni avonovi, l'orealovi in pa maybelline, nazadne sm se odločla za slednjo, zard tega, ker naj bi bla vlažilna in lepga odtenka (mam nm. 506 -misty lilac, ne preveč vpadljiva barvo, moje ustnce rahlo potemni), nasploh so vsi odtenki zelo naravni in se je ktr težko odločt. Morm povedat, da je bil tale nakup zadetk v polno, je resnično supr vlažilna, ustnic ne izsuši. Res da barva nadpovprečno hitr zbledi z ustnic sam to je pač treba vzet v zakup. Aja, pa diši mi tud zlo fajn - tko mal po lubenici biggrin.gif. Embalaža mnogim deluje ful cheap, sploh pokrovček rad poči, men se pa zaenkrat sploh ne zdi problematična. Res da ni višek estetike, sam važna je vsebina =). V prihodnosti sigurno kupim še kakšno, če ne najdem kašne druge fajn vlažilne šminke. -->4,5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#5 phobia

phobia

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 22 October 2007 - 11:41 PM

Trenutno moja najljubša šminka. Krasno se maže, je vlažilna in čudovito diši. Ustnicam podari lep lesk. Imam odtenek 13 - Dark Rosewood, ki mi je resnično pisan na kožo in primeren tako za večerne izhode kot za čez dan. Embalaža je lepa (tudi moja je drugačna od te na zgornji sliki).
Šminka se na ustnicah obdrži kar dolgo, je nekako srednje obstojna. Bledi enakomerno in se ne nabira v grudice.
Zagotovo jo še kupim.

Ocena: 5


  • 0

#6 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 23 October 2007 - 08:09 AM

Šminka je lepo mazljiva, nemotečega vonja in zelo vlažilna. Trenutno jo raje uporablajm, kot kakšen vazelin. Imam jo v barvi Precious Rose in je skoraj enaka barvi mojih ustnic, le da ima rahel nemoteč šimer. Seveda ne želim izstopati in se mi tale šminka zdi za to zelo primerna. Omenila bi še samo, da se mi zdi srednje obstojna. Kajti jaz niti ne pričakujem od šmink, da so neke super obstojne za čez cel dan. Če drži, kako uro je to meni čisto dovolj. Saj če bi hotela obstojni, bi si pa takšno kupila.

Ker sploh ne uporablajm glosse, bom še verjetno kupila kakšno, saj imajo zelo lepo barvno paleto.

Ocena: 4 ( embalaža - ne maram rdeče oops.gif )
  • 0


#7 DEADmemory

DEADmemory

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts
  • Location:celje

Posted 27 July 2008 - 08:38 AM

to šminko sem si kupla zaradi obsedenosti z glosi in šmiknami. kupila sem jo ker mi je bila lepa embalaža. imam odtenek empire red..je zelo vlažilna in všeč mi je von biggrin.gif

Ocena: 5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users