Jump to content


Photo

Nega ustnic: CERA DI CUPRA Balsamo Labbra


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2009 - 08:05 PM

Zadnje čase se navdušujem nad izdelki Cera di Cupra, zato sem se odločila še za nakup tegale balzama za ustnice.

IPB Image

QUOTE
Cera di Cupra Nourishing Protective Lip Balm is the specific treatment for the beauty and protection of your lips. Its exclusive formula rich in nourishing and protective elements such as Cera di Cupra Cream, Jojoba Oil and Shea Butter, nourishes and provides wellbeing to your lips, protecting them against external agents (sun, wind and cold). (*) Clinical studies carried out on MAXI-LIPTM show that it is able to increase the lip volume of 40%. Dermatologically tested.


Jaz imam tega za nego in zaščito ustnic. Obstaja še za regeneracijo ustnic (anti-ageing), ki je v rdečkasti embalaži.

Gre za zelo fin balzam za ustnice, ki je dejansko bolj podoben glossu, kot balzamu. Učinkuje pa isto kot balzam.

Sama embalaža ni nič posebnega - tubica z odrezano konico, ki pa dobro učinkuje glede na konsistenco balzama.

Zelo mi je všeč občutek, ki ga pusti na ustnicah - tako mehak in gladek. Ustnice lepo neguje in jih zaščiti pred mrazom. Poleg tega pa jim podari neverjeten sijaj (kot lip gloss, a ni nič lepljiv).

Je rahlo rozasto-marelične barve (kot perla), ki pa ustnicah ne pusti blede sledi, ampak jih naredi naravne in sočne.

Z lahkoto se razmaže po ustnicah, potrebna zelo majhna količina. Na ustnicah ostane kar dolgo.

Vonj je nevsiljiv, kremast. Ne znam določit. Meni je všeč.

Zelo dobro se obnese tudi za dodaten lesk povrh šminke.

Na embalaži piše, da dokazano poveča ustnice za 40%. Mislim, da gre za stvar optike, saj zaradi leska ustnice res izgledajo večje in polnejše. Mislim, da ne vsebuje nič takega, kar bi ustnice umetno napihnilo.

V glavnem, super stvar, ga bom še kupila ko ga zmanjka.

Tudi cena je glede na kvaliteto ugodna (a ne najcenejša): €2.85 v DM-u.

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users