Jump to content


Photo

Gloss - THE BODY SHOP Hi-Shine Lip Treatment


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 July 2008 - 12:14 PM


IPB Image

Gloss imam v odtenku 09, gre za prečudovit, sicer v osnovi brezbarven lip gloss, ki pa ima ogromno količino rozastega shimmra, kar pride izjemno lepo na ustnicah. V ta odtenek sem se zaljubila takoj, ko sem ga videla. Na ustnicah je shimmer zelo viden, so zelo svetleče in imajo krasen pink odblesk, so sočne in polne, seksi. Gloss je bolj gost, zato je morda nanos rahlo težaven - po drugi strani je pa ravno zaradi tega precej bolj obstojen oz. se čez čas na ustnicah malo "razredči". Da bi kaj posebej ustnice negoval, nisem opazila... jih pa vsekakor ne izsušuje ali kakorkoli drugače negativno vpliva na njih. Vonj ni močan, je pa prijetno sadno sladek. Embalaža je meni zelo lepa tuba, mene tovrstne pakunge ne motijo, ker večinoma uporabljam svetle, prosojne odtenke... za kakšne močne barve pa verjamem, da je lahko zadeva bolj nerodna. Vsebnost 14ml, cena pa 15,50eur, kar v bistvu sploh ni poceni... ampak jaz zaradi odtenka nisem preveč oklevala.

Ocena: 5



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users