Jump to content


Photo

Nega ustnic - BALEA Lippenpflege Sensitive mit Avocado und Mandelol


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2008 - 01:07 PM


IPB Image

Tale izdelek sem kupila na podlagi mnogih pohval in me ni razočaral. Ne zdi se mi sicer nadfantastičen (za to bi moral met neko lastnost, ki me bi res očarala), ampak zelo dober. Vsekakor seka iz povprečja. Všeč mi je, ker ne pušča nobenih (belih) sledi, upoštevajoč, da je hranljiv in precej negovalen. Jaz ga mažem pred spanjem, pa tudi čez dan... vključno pod glosse (če le-ti niso že sami po sebi dovolj negovalni, kot npr. gloss od Nuxe). Zelo lepo se maže, ni trd. Ustnice sem pred nakupom imela precej suhe, z uporabo tega vazelina so se mi kaj kmalu povrnile spet v dobro, mehko stanje. Vonj podoben običajnim Labellam, meni je všečen, kaj posebnega pa tudi ni. Embalaža mi je precej všeč, ker ni vsa pisana, ampak preprosto bela z modrimi napisi. Poraba zmerna. Cena nad vse ugodna, celó pod 1 eur.

Ocena: 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users