Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3501 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2013 - 07:45 PM

Pomoje kakšna pena ali kaj podobnega, kar si daš na vlažne lase in potem posušiš in oblikuješ.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3502 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 May 2013 - 08:06 PM

A misliš, da bi obstali? Pomoje bi bilo pa boljše utrdit po kodranju... sej ne vem :)


  • 0

#3503 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2013 - 08:30 PM

Iz prve roke ti ne znam povedat, ker tudi jaz ne uporabljam ničesar. :D Verjetno obstajajo tudi kakšni utrjevalci v spreju, za po oblikovanju. Če pošpricaš z lakom, so lasje trdi in zlepljeni. No, bodo druge povedale.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3504 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 May 2013 - 08:36 PM

Hvala :)


  • 0

#3505 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 May 2013 - 08:42 PM

Jaz si včasih malo laka pošpricam, čisto malo, na daleč.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3506 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 May 2013 - 07:00 AM

Včeraj sem si jih spet umivala in se splača potrpet tiste pol ure. Danes sem lepa. :glare: :lol:


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3507 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 May 2013 - 05:40 PM

Jaz si jih en dan zjutraj umijem in imam lepe, drugi dan pa si jih spnem. Potem pa ponovim vajo.


  • 0
Viens, reste ici!

#3508 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 July 2013 - 09:06 PM

Jaz sem se odločila, da se bom probala sama pobarvat doma (do zdaj sem vedno hodila k frizerki). Rada bi samo posvetlila za ton ali dva, nič drastičnega. Saj to lahko dosežem doma, ane? Nekje sem brala, da sam doma lahko posvetliš za max 2 tona.

 

A je res, da moram vedno izbrati svetlejšo barvo, ker potem na laseh pride ful temnejša? :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3509 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 July 2013 - 08:04 AM

Pri temnih to velja. :) Za svetle ti pa ne znam povedati. Bi se pa tudi sama rada svetlila, ampak si res ne upam doma. Jaz grem k frizerki (slabe izkušnje s črno). :D


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#3510 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2013 - 09:01 AM

Jaz se doma barvam in imam lepo blond barvo- ni, da se hvalim, tudi ostali tako pravijo :D Moraš pa pogruntati, katera barva ti odgovarja. Če nočeš biti rumena, svetujem odtenke kot so ledeno blond, biserno blond. 

Jaz naredim tako:

1. pobarvam narastek s posvetljevalcem (recimo Syoss)--> rezultat je rumena

2. ubijem rumen narastek s ledeno blond od Subrine

 

ven dobim približno tako barvo:

 

Blonde-Hair-long.jpg

 

Jaz imam naravno barvo svetlo rjavo in če si pobarvam le z to od SUBRINE, dobim medeno barvo (ne rumene!). 

Odvisno kako barvo imaš sedaj in kako si želiš.


  • 0

#3511 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 July 2013 - 09:11 AM

Jaz imam zdaj nekaj takega (prilagam sliko spodaj). Moja naravna barva je srednje rjava, barvala sem se zadnjih par let, najprej na blond pramene, zadnje parkrat pa na svetlo rjavo - vedno mi butne ven oranžna, no, ali pa se samo meni tako zdi.

 

Jaz si ful želim hladne blond in ne rumene, vendar sem pri frizerki vedno prišla ven z dokaj toplo barvo, ker mi je rekla, da bi sicer bila zelena. Se bojim, da bi tudi doma prišla zelena, če bi poskušala s preveč hladno barvo, kaj misliš? Ful se bojim, da bi prišlo še temneje kot sem, kar se baje doma rado zgodi. Včeraj sem v trgovini malo gledala barve, in to je zame precej španska vas :D

 

Moja trenutna:

105782510201372975184707.jpg

 

 

 

Želim si nekaj takega, temno blond, medena bi bila tudi v redu.

005.jpg004.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3512 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 July 2013 - 09:30 AM

Jaz na tvojem mestu res ne bi eksperimentirala sama. :D Sedaj imaš čudovito barvo, kaj pa če ti poskus spodleti? Ne vem, blond barve so zelo delikatne ...


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#3513 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 July 2013 - 09:45 AM

Ma tudi če ne pride taka kot na slikah, jaz bi primarno rada samo posvetlila malo. Bolj me zanima kaj sploh lahko spodleti. Lahko pridem temna, zelena? :D Hmm


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3514 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 July 2013 - 10:39 AM

Pomoje boš v naslabšem primeru preveč blond ali pa kanarčkasto rumena. Zelena ne boš, jaz sem bila samo enkrat, ko sem na že bele lase spet dala gor Subrinino Ice blonde po celi dolžini, potem so bile pa konice zelene, ampak se je videlo samo na mokrih laseh, drugače sem bila pač bela. :D

 

Jaz bi se na tvojem mestu bolj kanarčkaste barve bala, če že česa. Kaj pa če kupiš kakšno ledeno blond in potem za krajši čas butneš gor? Moja naravna barva je ful podobna tej tvoji, pa je meni barva vedno ok prijela.


  • 0

After all this time?

Always.


#3515 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 July 2013 - 10:44 AM

A da kupim dve, eno ledeno blond potem pa navrh še eno "navadno", pač temno blond? Huh, ne vem.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3516 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2013 - 10:52 AM

ne temno blond, če nočeš biti rjava.


  • 0

#3517 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 July 2013 - 10:56 AM

^^ :yes:

Temno blond ti bo na to barvo pomoje prijela rjavo.
  • 0

After all this time?

Always.


#3518 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 July 2013 - 11:21 AM

Kaj takega je potem pretemno? Moram vzet srednjo blond torej. Okej thanks :D

Subrina_PURE_08_1_b.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3519 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2013 - 08:00 AM

 

A je res, da moram vedno izbrati svetlejšo barvo, ker potem na laseh pride ful temnejša? :)

 

Ja res je. Sicer pa jaz tem trgovinskim namešanim blond barvam sploh ne zaupam.

 

Sarah kaj pa, če greš v kakšno frizersko trgovino in prosiš za nasvet katero barvo bi ti priporočali, da zmešaš? Če imate seveda kaj takega v Kopru.

Jaz imam tudi tako medeno in vem, da mi zmeša vsaj 2 ali 3 barve skupaj in je meni osebno res ful lepa, ker nisem ne oranžna, ne rumena.

Bi se pa tudi jaz ful rada enkrat sama barvala, ker je to res postal strošek in še fajn je, ko se lahko kadarkoli lepo pobarvaš. 

Ali pa mogoče, če greš v mullerja in kupiš rajši te barve od keune ali subrina professional in hidrogen ter vprašaš koga, ki se ful spozna kaj zmešat skupaj in ti pove prav po gramih. Potem lahko tudi zmešaš ful malo in probaš na pramenu las, če ti odgovarja. Jaz bom tudi enkrat tako, samo še frizerja moram enkrat prepričat, da mi pove skrivnostni koktejl. :D


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3520 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 11 July 2013 - 09:48 AM

evo, tale tema me je pripravila, da sem bom po dolgem času spet pobarvala doma. sicer vem, da me bo frizer spet kregal, ampak trenutno imam minimalno narastka, da se bo barva dobro razporedila. imam pa doma že syos vanilla twist (http://www.syoss.si/...okey_twist.html). upam, da bo ok.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users