Jump to content


Photo

Toniki


  • Please log in to reply
647 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2005 - 12:52 PM

ponovno odpiram to temo...
Katere tonike uporabljate? Jaz imam enega Avonovega, ampak je po sestavinah poden. Na prvih mestih ima "formaldehyde releasing substance". Kriza. Kaj pa ve... kateri je dober?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 22 February 2005 - 01:29 PM

Jaz imam mastno kožo in uporabljam La prairie zeleno linijo. Gel za čiščenje in dvofazni tonik. Super zadeva.
  • 0
živi in pusti živeti

#23 slončica

slončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 22 February 2005 - 04:19 PM

lana koliko pa stane?
  • 0

#24 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 22 February 2005 - 04:33 PM

QUOTE(Finatina)
Po mojem mnenju so zelo dobri toniki in ostali produkti od Scheller-ja. (dm, Muller, Leclerc....)


men so še kar uredu. wink.gif
  • 0

#25 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 February 2005 - 06:04 PM

QUOTE(lana)
Jaz imam mastno kožo in uporabljam La prairie zeleno linijo. Gel za čiščenje in dvofazni tonik. Super zadeva.


Super linija, sam mal draga ermm.gif ...ne vem sicer kolk je zdaj, ampak nazadnje, ko sem gledala je tonik stal okrog 15000 sit.
  • 0

#26 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2005 - 06:15 PM

Opala... Toliko pa ne dam. Kakšne sestavine pa ima?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#27 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 February 2005 - 07:12 PM

QUOTE(Nadi)
QUOTE(lana)
Jaz imam mastno kožo in uporabljam La prairie zeleno linijo. Gel za čiščenje in dvofazni tonik. Super zadeva.


Super linija, sam mal draga ermm.gif ...ne vem sicer kolk je zdaj, ampak nazadnje, ko sem gledala je tonik stal okrog 15000 sit.


Kaaaj?

Jaz imam trenutno od Greenline enega.
  • 0

#28 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 22 February 2005 - 07:42 PM

Tudi pri izbiri tonica moramo v prvi vrsti upoštevati tip kože. Če je le ta suha, je dobro, da se odločimo za nežen predvsem brezalkoholen tonic (napr. Collistar multivitaminski tonic,, Anemari Borlind ZZ Senzitive, tudi Matis ima tak tonic...), za mastno kožo bi naj bil tonik, ki deluje antiseptično, pri mešani koži pa moramo biti posebej previdni pri izbiri, saj mora delno regulirati izstop maščob, po drugi strani, pa uspešno vlažit suh predel.

LP
  • 0

#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2005 - 07:51 PM

Strinjam se z Jadranko. Dodajam pa še to, da nobena koža ne potrebuje alkohola (tudi pri mastni koži lahko alkohol samo škoduje - kljub temu, da je zelo razširjeno mišljenje, da bo alkohol samo osušil kožo in jo naredil normalno). Torej, tonik brez alkohola za vse tipe kože.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 tanja123

tanja123

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:Koper

Posted 22 February 2005 - 09:28 PM

jz uporabljam gel vichy normaderm , tonik clinique mild clarifyng , in je supper , ce pa mi malo izsusi dam vsako tolko kremo clinianse zeleno jabolko ki ni mastna in je nekomedogena . super kombinacija res
  • 0
we must remamber that tomorw comes after the dark,so you will allways be in my heart

#31 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2005 - 07:17 PM

QUOTE(sonchika)
Opala... Toliko pa ne dam. Kakšne sestavine pa ima?


Sonchika, če verjameš ali ne sem iskala infromacije o teh proizvodih.Enkrat sem dobila njihovo brošuro. Vem, da so švicarski proizvodi višjega cenovnega razreda, delani na izvlečkih kaviarja in celularnih raziskav. Se pozanimam v drogeriji podrobno o blagovni znamki in napišem kaj več.

LP N
  • 0

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 February 2005 - 08:32 AM

Prosim, ja. Hvala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 24 February 2005 - 10:58 AM

Drži, da je cena strašno zasoljena. Krema je recimo 38.000, nočna prav tako, puder tudi. Niti ne vem več natančno koliko je tonik in gel, je pa čez 10.000. Jaz ponavadi kupujem, ko je promocija in taktat dobim popust.
Meni ta kozmetika izjemno odgovarja in dokler si jo lahko privoščim, si jo tudi bom. Res pa ni za vsak žep.
  • 0
živi in pusti živeti

#34 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2005 - 06:24 PM

QUOTE(Jadranka)
Tudi pri izbiri tonica moramo v prvi vrsti upoštevati tip kože. Če je le ta suha, je dobro, da se odločimo za nežen predvsem brezalkoholen tonic (napr. Collistar multivitaminski tonic,, Anemari Borlind ZZ Senzitive, tudi Matis ima tak tonic...), za mastno kožo bi naj bil tonik, ki deluje antiseptično, pri mešani koži pa moramo biti posebej previdni pri izbiri, saj mora delno regulirati izstop maščob, po drugi strani, pa uspešno vlažit suh predel.


Ja katere pa priporočaš za mešano kožo?
  • 0

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 January 2006 - 06:07 PM

.
Trenutno imam tonik od L'Occitane - Extra-Gentle Cleansing Water. To jaz uporabljam tako, namesto kreme ali pa pod kremo, za čez dan, da se malo ofrišam (ne uporabljam ga za čiščenje mejkapa). Ker mi ga bo počasi zmanjkalo, se odločam spet za ponovni, vendar cenejši nakup. In me zanima, katerega mi priporočate (neobčuljiva, suha koža)?

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 January 2006 - 06:08 PM

Sej veš... Garnier, a ne? smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 January 2006 - 06:17 PM

.
Essentials ne? Ti si bolj za zelenega?
Kaj pa od L'Oreala Hydra Confort (Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Lupine Protein, Teacarbomer, Hydroxyethylcellulose, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polystyrene, Methylparaben, Chlorphenesin, CI 16035, Parfum)?


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 January 2006 - 06:48 PM

js se odločam za lush ... ampak! oba (eau roma water in breath of fresh air) imata dost zgodej parfum in me to malo skrbi ... ermm.gif ali katera uporablja breath of fresh air, da bi lahko povedala, kako se obnese? če ne bo druge, bom pa zamižala na eno oko in si kupila garnier essentials zelenega.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#39 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 January 2006 - 06:53 PM

Jst tud rabim nov tonik. Trenutno mam od Garniera tazelenga. Pa bi mal spremembe nardila.

Lush 8) hmmm biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#40 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 January 2006 - 06:58 PM

QUOTE(miss*sixty)
Lush 8) hmmm biggrin.gif


samo tolko, da te ob ceni ne bo kap trofla: lusheva tonika staneta 1850 sit za kos. (mene vem, da ne bo, ker sem mela do zdaj l'occitanejevega za 3600.) biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users