Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
1345 replies to this topic

#61 srčica

srčica

    sramežljivec

  • Člani
  • 27 posts

Posted 24 August 2005 - 01:15 PM

A če se včlaniš na njihovi internetni strani tudi potrebuješ predstavnika? In predstavnik mora biti iz tvojega območja al kako?
  • 0

#62 kiara

kiara

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 24 August 2005 - 02:34 PM

Anie, od kod pa si? Jaz bi mogoče kaj naročila. smile.gif
  • 0

#63 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 August 2005 - 05:50 PM

QUOTE(srčica)
A če se včlaniš na njihovi internetni strani tudi potrebuješ predstavnika? In predstavnik mora biti iz tvojega območja al kako?

Ne, ti se samo tam včlaniš in potem ti glede na to, kje živiš, dodelijo predstavnika. Pradstavniki so pač za določena območja in dobiš tistega, ki je tebi najbližji. (ker če imaš kakšno vprašanje, ali če moraš kaj reklamirati, to lahko narediš kar osebno s predstavnikom).
Če se včlaniš tudi potrebuješ predstavnika - to je pač ena veriga, kjer potem ta predstavnik, ki te je včlanil, tudi pobira določene procente od tvojih nakupov. Včlaniti se torej ne moreš, če te nekdo ne včlani. In tudi prvo naročilo moraš v vsakem primeru oddati preko predstavnika (potem dobiš paket sicer na svoj naslov, ampak naročilo mora pa oddati predstavnik). Kasneje pa lahko vse sama naročaš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#64 srčica

srčica

    sramežljivec

  • Člani
  • 27 posts

Posted 24 August 2005 - 06:57 PM

Hvala, Sonchika! tongue.gif
  • 0

#65 Vilinka

Vilinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 September 2005 - 02:53 PM

punce, kaj menite o gelih za prhanje SENSES? zanima me tudi, kateri vonj najbolj priporocate. thx wink.gif
  • 0

#66 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 September 2005 - 02:57 PM

Meni je bil kar všeč, uporabljala sem Re-charge pa ima meni full lep vonj, samo pol sm se ga naveličala. Oči ima pa še sedaj moški gel za prhanje On power pa tudi ni imel nobenih pripomb.
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#67 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 September 2005 - 03:12 PM

Meni so Senses super. Samo moraš paziti pri doziranju, ker so precej močni in lahko izsušijo kožo. Jaz sem imela zelenga in mi je super vonj. Tak nenavaden.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#68 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 September 2005 - 12:49 PM

a lahko prosim kakšna uporabnica avona napiše, kateri losjon za nego kože je v redu? danes mi je teta namreč povedala, da nič ne bo s tistim, ki sem ga hotela, ker so ga dali ven iz prodaje ... sicer konec tedna menda dobim katalog za vpogled, ampak sem malce neučakana ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 September 2005 - 12:59 PM

.

Meni pa so povedali, da je tistega spreja za lase z granatnim jabolkom in jojobo zmanjkalo. Buuu.

Špela, meni je moja posrednica povedala, da so za telo dobri..... losjoni in kremce (sama (še) nisem poiskusila (sem si pa ta prva dva naročila), ampak je ona in še nekaj drugih punc, pa so vse super zadovoljne):
losjon za telo z vanilijo in sojinim mlekom
planet SPA krema za telo z granulami olivnega olja
secret of india - hidratantni losjon za masažo
brazilian rainforest losjon za telo
skin so soft - losjon za telo z anti-aging učinkom
losjon za telo z ovseno kašo




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 September 2005 - 01:09 PM

Ti so res v redu. Če imaš suho kožo je najboljši SSS, Planet Spa z olivnim oljem ali pa Dry skin, če pa normalno, pa vsi ostali.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#71 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 28 September 2005 - 01:54 PM

dry skin relief je zakon. jaz imam že tretjega
  • 0
lp, Martina

#72 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 September 2005 - 02:52 PM

ravno tegale s sojinim mlekom sem naročila in mi je rekla, da ga kao ni več v prodaji????? bah! ermm.gif blink.gif zdej pa res nimam pojma, kaj nej nardim ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#73 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 September 2005 - 03:44 PM

Seveda je v prodaji. Možno pa je, da ga ni v tej kampanji (no, da ni znižan). Je pa pred kratkim prišel v prodajo, tako da ne vem, zakaj bi ga že ukinili.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#74 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 September 2005 - 04:23 PM

tralala

pomota

lahko bi se dalo svoje poste brisat, btw



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#75 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 September 2005 - 05:47 PM

QUOTE(sonchika)
Seveda je v prodaji. Možno pa je, da ga ni v tej kampanji (no, da ni znižan). Je pa pred kratkim prišel v prodajo, tako da ne vem, zakaj bi ga že ukinili.


kako se pa da reči, ki niso v trenutni kampanji, naročiti? ker js bi res mela tisti losjon z vanilijo in sojinim mlekom .... js sm brez kataloga pa ne poznam niti kod/številk, po katerih se stvari naroča ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#76 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 September 2005 - 06:22 PM

A 12. kampanji je. Sem pogledala. Na strani 140, stane 850 SIT (redna cena je 1200 SIT, ampak je tokrat znižan), koda pa je 05421.

Če ga boš naročala, povej to številko in to, da naročaš iz 12. kampanje (ta se začne šele 14.10.).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#77 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 September 2005 - 06:30 PM

sonchika, najlepša hvala!!!!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#78 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5731 posts
  • Gender:Female

Posted 28 September 2005 - 07:41 PM

full dober losijon za telo je tudi: PLANET SPA WHIPPED BODY BALM AFRICAN SHEA BUTTER. je pa zelooooooooo redko na akciji, ampak diši!
natural: vanilija in sojino mleko je pa tudi ful fajn.
  • 0

#79 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 06 October 2005 - 06:32 PM

V avon se lahko vclanis preko interneta kjer pustis svoje osebne podatke in telefonsko, potem pa te poklice ena od predstavnic avona na dom in se nadalje z njo pogovoris, vclanis se pa lahk na tej strani http://www.avon.si , drugace pa kolikor vem lahko naredis nakup prek te internetne strani ali pa preko posrednika, povprasaj malo svoje prijateljice, kr jaz jih mam kr nekaj ki prodajajo to kozmetiko!
  • 0

#80 Jota

Jota

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 07 October 2005 - 01:10 PM

A je kera z Rudnika ali pa iz območja Škofljice, ki bi bila pripravljena zame naročat njihove izdelke? Jaz sem sicer včlanjena, ampak sem pogruntala, da se mi v bistvu sploh ne splača več sami naročat - veliko stvari ne rabim, za tisto eno na mesec pa nočem dat 2000 poštnine.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users