Jump to content


Photo

Afrodita anticelulitni gel


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 21 May 2008 - 06:15 PM

Mislim...da tte teme se ni...vsaj js je nism nasla tule na iskalniku....no v glavnem......taka belo oranzna embalaza je...nism nasla slike...

AFRODITA - Body Slim - Anticellulite body form cream 3 in 1 -

GARCINIA STRONG lipolysis & drainage & firming

Sestavine : Aqua , caprylic/capric triglyceride , glyceryl stearate , propylene gylcol , ruscus aculeatus root extract , lactic acis , olea europaea , pantylene glycol , isopropyl myristate , sodium cetearyl sulfate , stearyl alcohol , cetyl alcohol , butyrospermum parkii butter , ammonia , paulinia cupana seed extract , cyclopentasiloxane , dimiethiconol , cetearyl isononaoate , garcinia cambogia fruit extract , piper nigrum oil , tocopheryl acetate , bisabolol , panthenol , citrus medica limonum oil , citrus aurantium dulcis oil , myristyl myristate , BHT , ascorbyl palmitate , glyceryl distearate , citric acid , parfum , propylparaben , methylparaben , methyl nicotinate , diazolidinyl urea , C.I 18050 , geraniol , limonene
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 May 2008 - 08:53 AM

Precej K, sicer pa vlažilna krema, z AHA kislinami. Vsebuje kar nekaj naravnih izvlečkov in mi deluje kvalitetna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 22 May 2008 - 09:18 AM

hvala sonchika...

sm probala ceri to kremco...ful lepo disi...hitr se upije...bom uporabljala se neki cajta pa bomo vidli ce bojo kaki rezultati...

sam zdj nevem ce sm js dobla kako kontrareakcijo...sam js sm mela cist rdece pa vroce noge k sm se namazala hmm.gif pise pa na tistmu listku zraven da je krema ful mocna in da zato dobis obcutek da te "greje" sam nikjer ne pise da si rdec ko paradiznik hehe tongue.gif laugh.gif
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 May 2008 - 10:56 AM

Če se to zgodi, je ne uporabljaj.
Meni se je zadnjič podobno zgodilo z eno Aubrey masko za obraz. Čisto lišajasta sem postala in srbel me je cel obraz.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 22 May 2008 - 02:55 PM

sj zgine rdecica cez neki cajta...pojavi se sam ko me "zagreje" tista krema...prav ko kuhan rak sm tistih par minutk...potem pa zgine...pa mam normalno barvo koze... ermm.gif da bi me pa srbelo kej pa bolelo..pa ne.... hmm.gif sam tak vroc obcutek na kozi je....kot da bi te sonce opeklo....
  • 0

#6 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 23 May 2008 - 08:31 AM

Potem je to krema s toplotnim učinkom. Če imaš občutljive kapilare, je raje ne uporabljaj. Sicer pa ni problema.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#7 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 23 May 2008 - 09:44 AM

Evo bom prepisala kk pise na skatli

Krema proti celulitu GARCINIA 3 v 1

z mocnim trojnim delovanjem
-odpravlja tudi najbolj trdovraten celulit,oblikuje telo in zmanjsa njegov obseg
-pospesuje odvajanje vode in strupov iz koze
-vidno poveca gladkost in cvrstost koze
Je idealna resitev za enostaven in ucinkovit boj proti celulitu,se posebej ko nam primankuje casa

UPORABA : Kremo uporabljajte vsak dan zjutraj in vecer skozi vse leto. Nanesite jo na celulitne predele ali celo telo ( posebej v casu hujsanja ). Po nanosu krema zaradi termicnega ucinka rahlo greje.



......

pipi niam obcutljive kapilare...tk da je verjetno ta rdecica zaradi tega "termicnega ucinka" biggrin.gif ( ki me ne greje RAHLO ampak mocno.. tongue.gif )
  • 0

#8 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 23 May 2008 - 06:51 PM

Ja ja, rdečica je vsekakor zaradi termičnega učinka. Bodi edino pozorna, če se ti kaka kapilarica razpoči - redno opazuj stegna in morebitne vijola - plave žilice.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#9 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 24 May 2008 - 09:39 AM

kk jih naj opazujem...ce se mi sploh ne vidijo kapilare ermm.gif kk bom vedla da je pocla kapilarca ce je sploh ne vidim :S recimo ko gledam pr sestri...njej se ful poznajo te kapilare...js koda jih niam...sploh se ne vidijo hehe laugh.gif


  • 0

#10 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12104 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2008 - 12:50 PM

Ja, ker ti še niso popokale.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#11 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 24 May 2008 - 10:27 PM

QUOTE(Hevea @ 24. 5. 2008 - 9:50) View Post

Ja, ker ti še niso popokale.


a je to dobr...al slabo? vrjetno dobr an oops.gif oops.gif
od cega pa poknejo?
  • 0

#12 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12104 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2008 - 10:29 PM

To je zelo dobro tongue.gif Popokajo lahko, kolkor jst vem, od vročine, pa še od česa verjetno, ampak jst nisem tako izobražena.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#13 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 25 May 2008 - 12:55 AM

uh..srecnica js potem tongue.gif
eheheh...sj ni panike...sj si mi dost informacij dala... oops.gif thumbup.gif
  • 0

#14 Vijoličarka

Vijoličarka

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 29 June 2008 - 09:07 PM

Res je. Prav žalostno, da na embalaži delovanje ni tako lepo opisano, kot na njihovi internetni strani. če še katero zanima:


QUOTE
Body Slim krema proti celulitu Garcinia 3 v 1
lipoliza & drenaža & učvrstitev

dermatološko testirano

Krema proti celulitu GARCINIA 3 v 1 z močnim trojnim delovanjem odpravlja tudi najbolj trdovraten celulit, oblikuje telo in zmanjša njegov obseg, pospešuje odvajanje vode in strupov iz kože ter vidno poveča gladkost in čvrstost kože.

Je idealna rešitev za enostaven in učinkovit boj proti celulitu, še posebej ko nam primanjkuje časa.



uporaba
Kremo uporabljajte vsak dan zjutraj in zvečer skozi vse leto. Nanesite jo na celulitne predele ali celo telo (posebej v času hujšanja). Po nanosu krema zaradi termičnega učinka rahlo greje in povzroči blago, lahko pa tudi intenzivno rdečico - odvisno od tipa kože, stresa ali splošnega počutja - ki pa po preteku ene ure mine. Toplotni učinek pomeni, da je proces razgradnje tudi najkompaktnejšega celulita in izločanja vode ter strupov iz kože v polnem teku. Rezultati so vidni že po nekaj dneh uporabe.
nasvet
Da bodo anticelulitni rezultati še boljši, vam ob rdeni uporabi Kreme proti celulitu Garcinia priporočamo tudi veilko gibanja, pitje veliko tekočine, zdravo prehranjevanje, izogibanje stresu, itd.
glavne aktivne sestavine
- IZVLEČEK GARCINIE

blokira encim, ki sodeluje pri nastajanju maščob iz ogljikohidratov ter aktivira proces termogeneze.

- ETERIČNO OLJE POMARANČE

pospešuje prekrvavitev, obnovo celic, limfni sistem in razstrupljanje organizma ter gradi hidrolipidni sloj.


Sama sem kupila kremo, ker sem staro porabila in ker je bila dobro ocenjena, sem kupila to. Še na debelo sem jo namazala, vesela, kako lepo diši, lepo zmasirala, kar naenkrat pa so postala stegna in zadnjica topla, zabuhlo rdeča, da sem se res ustrašila, če imam kakšno alergično reakcijo.

Mislila sem že vse skupaj sprati dol, pa sem se spomnila te teme in drvela na internet preveriti, če na njihovi strani kaj piše. Hvala bogu, piše. Zdaj sedim tu (na rdeči, precej topli zadnjici oops.gif ) in gledam na uro, če bo res v eni uri minilo.

Moram reči, da ta občutek toplote ni neprijeten. Upam, da bo to 'trpljenje' imelo tudi kakšen pozitiven učink. tongue.gif

Počasi toplota popušča, torej ni panike.

Ampak uporabljati jo mislim pa samo zvečer. Zjutraj res ne morem takale letatai okoli.


  • 0

#15 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82712 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 June 2008 - 10:54 PM

Jaz zase lahko rečem, da ni šans, da si v tej vročini to gor pacam. blink.gif ohmy.gif Raje uporabim Cimetov gel, pa je.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#16 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 30 June 2008 - 12:38 PM

Vijoličarka...a tebe tud tk skuri k se namažeš biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hehehe...mene isto...sm ko kuhan rak ko se namazem z kremo...sam je kr fajni obcutek laugh.gif drgac js to kremo uporabljam kak mesec...vsak vecer se namazem z njo...pa morm rect..da mi kr pomaga...mam velik lepso kozo ko prej..pa tud celulita je vidno manj.. thumbup.gif thumbup.gif tk da bo odslej naprej moj redni gost v kopalnici na polički laugh.gif

Um...pa eno vprasanje...ko glih o teh anticelulitnih kremah govorimo...a lahka recimo 2 na enkrat uporabljas? ...al ne? blink.gif oops.gif
  • 0

#17 Vijoličarka

Vijoličarka

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 30 June 2008 - 07:50 PM

Ja, danes je drugi dan 'trpljenja za lepoto'. Danes kreme nisem namazala tako na debelo, temveč bolj na tanko in se bolj potrudila, da sem jo razmazala. Toplotni učinek je, vendar ne tako drastičen kot včeraj. Včeraj mi je kar 'pumpa' hitreje pognala. Najbrž ne bi smela masirati.

Sem že razmišljala, da tole ne bo primerno zame, saj imamo v družini nagnjenost h krčnim žilam, katerim se sama, z vzdrževanjem teže in nizkimi petami, uspešno izmikam. In včeraj nisem imela prijetnega občutka v golenih in stopalih. Ampak danes sem pomirjena - jo bom mazala na tenko, pa še prihranila bom. smile.gif

Naredila bom 'kuro' s to kremo in jo občasno ponavljala. Rezultati so pa res. tongue.gif Sem videla veliko razliko že po prvem nanosu. Proti tej kremi so vse druge kreme, ki sem jih doslej uporabljala, 'blažev žegn'.

Sprašuješ, če lahko uporabljaš 'dve kremi'. Da bi nanašala obe hkrati, po moje ni priporočljivo, ker nikoli ne veš, kako bodo različne sestavine med seboj reagirale. Če pa naneseš en dan eno in drugi dan drugo, pa najbrž ne more biti nič narobe. Tale krema sicer odlično deluje, ampak si je enostavno ne upam uporabljati kar v nedogled, zato jo tudi jaz nameravam kombinirati. Ampak s katero, to je zdaj vprašanje.
  • 0

#18 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 07:18 PM

QUOTE(Vijoličarka @ 30. 6. 2008 - 16:50) View Post

Ja, danes je drugi dan 'trpljenja za lepoto'. Danes kreme nisem namazala tako na debelo, temveč bolj na tanko in se bolj potrudila, da sem jo razmazala. Toplotni učinek je, vendar ne tako drastičen kot včeraj. Včeraj mi je kar 'pumpa' hitreje pognala. Najbrž ne bi smela masirati.

Sem že razmišljala, da tole ne bo primerno zame, saj imamo v družini nagnjenost h krčnim žilam, katerim se sama, z vzdrževanjem teže in nizkimi petami, uspešno izmikam. In včeraj nisem imela prijetnega občutka v golenih in stopalih. Ampak danes sem pomirjena - jo bom mazala na tenko, pa še prihranila bom. smile.gif

Naredila bom 'kuro' s to kremo in jo občasno ponavljala. Rezultati so pa res. tongue.gif Sem videla veliko razliko že po prvem nanosu. Proti tej kremi so vse druge kreme, ki sem jih doslej uporabljala, 'blažev žegn'.

Sprašuješ, če lahko uporabljaš 'dve kremi'. Da bi nanašala obe hkrati, po moje ni priporočljivo, ker nikoli ne veš, kako bodo različne sestavine med seboj reagirale. Če pa naneseš en dan eno in drugi dan drugo, pa najbrž ne more biti nič narobe. Tale krema sicer odlično deluje, ampak si je enostavno ne upam uporabljati kar v nedogled, zato jo tudi jaz nameravam kombinirati. Ampak s katero, to je zdaj vprašanje.


Ja ja tko sm misla...da en dan eno uporabim drug dan drugo...nism tk nora da si dam 10 anticelulitnih na sebe.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif da me skuri oops.gif ermm.gif cry.gif tongue.gif

Js tto afroditino kombiniram z baleino..tista z algami ko je al s cem ze oops.gif ...ona belo zelenomodra pakunga [ mas tule oceno na 4umu ]...mi kr ustreza...pa ne smrdi tk ko ta afroditina....pa 3x cenejša je....pa ne skuri te ko si jo naneses hehe...

pa mam vidno ze kr manj celulita...pa lepso kozo..bol mehko...pa bol cvrsta je...
  • 0

#19 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 July 2008 - 08:44 PM

Tole Garcinio si je tudi moja mami kupila in je ful zadovoljna, so rezultati res kmalu vidni. Se pa maže vsak večer, čeprav piše, da naj bi se mazal 2x na dan. Sem jo tudi sama probala, pa res ful zažge, rata rdeče, samo kmalu mine. Nič takega. Si jo bom tud sama vrjetno nabavla.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users