Jump to content


Photo

Maybelline Affinitone Perfecting&Protecting


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 08 March 2008 - 10:29 AM

Pač tkole je 3, 9 in 16, spadajo pod svetle. Kr men ustreza 16. Ampak 14, to je tretji odtenek je pa prav grdo rumen in men osebno se zdi, da ne spada v zaporedje. Ampak lahko, da so imeli v DM v Celju to, narobe postavljeno.
  • 0


#22 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 27 March 2008 - 08:29 PM

ta titanium dioxide na koncu je barva, a ne?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#23 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2008 - 08:41 PM

Ja.
  • 0

#24 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 27 March 2008 - 11:13 PM

Zanima me, če je katera že kupila puder, da bi povedala, kako se obnese po nekaj dnevni (tedenski) uporabi ...
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#25 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 28 March 2008 - 12:02 AM

Jinadaze je ful navdušena smile.gif ...
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#26 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 28 March 2008 - 01:45 PM

Suzyka, puder je zelo vredu.Sploh se ni vidi,da si napudran.Mozoljčke ne prekrije v celoti,tako da je potreben še korektor.pa zelo dolgo zdrži.včeraj sem ga cel dan mela gor,in je proti koncu zgledal tako kot na začetku.
  • 0

#27 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2008 - 02:08 PM

Sem še ena zadovoljna uporabnica tega pudra. Da zeloo naraven izgled, kožo lepo navlaži in prekriva nekje srednje.
  • 0

#28 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 31 March 2008 - 11:12 AM

QUOTE(Pupa20 @ 28. 3. 2008 - 14:45) View Post

Suzyka, puder je zelo vredu.Sploh se ni vidi,da si napudran.Mozoljčke ne prekrije v celoti,tako da je potreben še korektor.pa zelo dolgo zdrži.včeraj sem ga cel dan mela gor,in je proti koncu zgledal tako kot na začetku.



Aha, hvala. Zdaj bom pač porabla Max Factor, pol pa naslednjič poskusim tega smile.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#29 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82704 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 March 2008 - 10:11 PM

Se podpišem pod Vrano. Danes mi je sošolka rekla, da sem lepša brez pudra (sem ga pa imela gor). biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#30 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14811 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 31 March 2008 - 10:24 PM

I wanna i wanna i wanna!!! oops.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#31 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82704 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 March 2008 - 10:45 PM

Go get it! tongue.gif V Mullerju je bil znižan na dobrih 7€, mogoče je še. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#32 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 07 May 2008 - 08:33 PM

Kak je bil ta puder, ko ste ga kupile? Jaz sem ga dans nabavla v drogeriji Tuš in komaj zaj ugotovila, da je embalaža skoraj na pol prazna - tak se mi zdi. Je ful nek tekoč, ko mešaš ruži, kot da bi mel koktajl ... A je to normalno? Ta teden več ne grem v mesto, tak da ... eh bad.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users