Jump to content


Photo

Tonik - AUBREY ORGANICS Alcohol-Free Facial Toner


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Ocena izdelka (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 07 April 2008 - 07:58 PM



Tonik ima zelo preprosto sestavo, vsebuje sok aloe vere, izvleček nepozebnika (ki naj bi ožal pore), in je edini Aubreyem tonik ki ne vsebuje alkohola, zato sem ga tudi kupila. wink.gif
Za nakup mi ni žal, tonik se na koži odlično obnese. Ker se mi zdi tonika (in vatnih blazinic) škoda, tonik nanašam na kožo kar s prsti (embalažo čisto majčkeno odprem, in nato kapnem) ter namažem po obrazu. Kožo odlično navlaži, poleg tega pa je nič ne masti, in jo odlično pripravi za nadaljni nanos kreme. Ne zdi pa se mi, da bi kožo kaj nahranil, tako da tistim s suho kožo sam tonik ne bo dovolj.
Najboljše od vsega je, da čisto nič ne draži, tudi če zaide v oči, ne peče nič, kot vodica. smile.gif Tako da ga res priporočam za občutljivo kožo. Čeprav sem brala da nekaterim tudi ni odgovarjal...
Embalaža je odlična, z finim dozirnim pokrovčkom, vsebina je 237 ml.
Tonik ima zelo zanimiv vonj, tak malo medicinski. ;p
Za moj žep je žal malo predrag, sploh če štejem še poštnino, vsekakor pa mi za nakup ni žal.

IPB Image


Ocena: 4 (cena)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#2 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 08 April 2008 - 07:42 AM

Ta tonik je res odličen. Matilda je pravzaprav povedala že vse, jaz bi samo še dodala, da tonik kar dolgo traja ker se ga ne porabi veliko.
Cena je res malo višja, ampak ga bom zagotovo še kupila ker me je prepričal.

5/5
  • 0
We must let go to live on.

#3 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 08 April 2008 - 01:36 PM

Podpišem se pod post od Matilde, le da bi dodala še to, da je meni embalaža oz. tudi nanašanje skrajno nerodno. Če uporabljam vato za nanašanje se mi zdi, da ga preveč porabim, z rokami pa mi ga je težko spravit na obraz.

Ocena:4/5
  • 0
500-krat ti lahko povem....




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users