Jump to content


Photo

Ostalo - ESSENCE Ready to Relax Eye & Face Pads


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 March 2008 - 03:25 PM



IPB Image

Sestavine: aqua, glycerin, butylene glycol, propylene glycol, aloe barbadensis, hamamelis virginiana extract, anthemis nobilis flower extract, cucumis sativus extract, cucurbitaceae extract, allantoin, dipotassium glycyrrhizinate, polysorbate 80, triethanolamine, carbomer, disodium EDTA, imidazolidinyl urea, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, parfum, citronellol, hexyl cinnamal, limonene, cinnamyl alcohol, benzyl salicylate, alpha-isomethyl lonone, citral, lyral.

Tole reč sem kupila čist iz radovednosti, ki se je sprožila na podlagi pohval, ki sem jih zasledila. No, res gre za eno luštno stvar. Okrogle, prepojene krpice, res imajo vonj kumaric, tudi taki motiv imajo, sestavinsko so precej zgledne. Naj bi se pa uporabljale za blagodejno nego utrujene kože okoli oči. V kakšne čudežne zadeve ne verjamem, jaz jih uporabljam kar namesto tonika, torej da si z njimi dodobra navlažim celoten obraz in vrat. So zelo prepojene, tako da imam eno krpico za 2x. Kožo mi zelo lepo navlaži, tako da skoraj kasneje sploh ne bi bila nujno potrebna krema oz. serum. Embalaža je dobra in preprosta, dobro se da zapreti, da "kolobarji kumaric" ne izhlapevajo, v enem pakiranju jih je 10. Cena seveda ugodna, okoli 2eur. Zanimiv dodatek k negi... najbrž jih bom še kupila.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users