Jump to content


Photo

Piki žuželk


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#41 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27028 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 August 2008 - 06:36 PM

Tigrasti I guess? wacko.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#42 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 August 2008 - 06:51 PM

ja oni v štunfih ja biggrin.gif , pa tudi navadni, še čez majco so me napikali ohmy.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#43 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15442 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2008 - 08:17 PM



Jst sem pa šla to temo brat, ker sem mislila, da je naslov Piki kužek. laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#44 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 August 2008 - 10:12 PM

Ej mene so letos nenormalno popikal, res prou ni za vrjet. Še noben let do zdj me niso tok. Letos pa brez pretiravanja pa to, sem fasala vsak dan ene 3 pike,povrh vsega sm si pa še vse pike spraskala v živo tko da sm bla čist krastasta po nogah, ful je grdo zgledal, pa tud tko ful mi je otekla koža tm okol pa tud večjo bulo sm mela k fnt. A si na to tud lah kej alergičn tko k na osje&čebelje pike?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2008 - 10:29 PM



Ja, si lahko. Sem brala na sosednjem forumu, da je za eno bil pik usoden.
Jo je osa pičila, pa sploh niso vedeli, da je alergična. Je bojda bila zaradi tega celo
nekaj časa v komi, ker ni dobila pravočasno adrenalina, zdaj je pa doživljensko nepokretna!
Grozljivo.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 August 2008 - 10:34 PM

Ja fak.
Ja sj za osje pa to vem, mami je ful alergična in lah tud dihat ne bi mogla če se je ne bi recmo pelal v bolnco.
Sam nism pa 100% za komarje pike.
Ker moji piki pa od fanta so se ful rzalikval, njegovi mejhni, moji pa ful velki pa debeli, rdeči.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2008 - 10:37 PM



Aja, malo površno sem prebrala vprašanje - sem mislila, da sprašuješ, če si lahko
alergičen na osje in čebelje pike... ne pa, da če si lahko na komarjeve, kot na osje in čebelje. ;-)
Hm... če bo kaj sumljivejšega, bi jaz šla kar lepo k zdravniku... pa magari zgolj za pomiritev.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 August 2008 - 10:44 PM

Hja, najbrž res, čeprou se bom počutla kt hipohondr, haha.
Če si kkšna razpraska me zanima, a dobi vn tako malo trdo pikico?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2008 - 10:48 PM



Ma boli te. Eni grejo k doktorju že zato, kr prdnit ne morejo. laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 August 2008 - 10:51 PM

Ej 1 moja sošolka v 1 letniku je od začetka 1 ure ( 7.30 ) pa do 3 ure ( 10-11 ) ibr jokala da jo trebuh boli, hodt ni mogla, zvijala se je, pol jo je pa razredničarka pelala na urgenco, so ji pa prtisnl roko na trebuh in je iiibbbbrrrr prdnla, pol je blo pa bolš laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2008 - 10:52 PM




lol1.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 August 2008 - 11:08 PM

mah ni hudega Rea, jaz imam že od malega probleme s komarjevi piki, sicer se je reakcija malo umirila z leti, s starostjo biggrin.gif ampak še vseeno imam prave bule. Ko sem bila majhna pa sem imela prave otekline čez pol roke/noge, kaka zabava je šele bila ko me je na veko pičil wuhu. Zdravnica ni mogla verjet, da mam take bule od komarjev. Mi pa recimo ni preveč hudega ob čebeljem ali osjem piku, malo srbečice, rdečice, flekec in je to to. Z izjemo prsta pred leti, me je v kazalec osa pičila in sem imela 3 dni takega kot čevap in vijoličnega, srbelo je pa ko hudič biggrin.gif
Tako da ni panike Rea, eni smo pač bolj občutljivi na te krvosese, pa se seveda ne moremo upret praskanju wink.gif Čeprav mene srbi šele pol, ko zateče in pol si s praskanjem (čeprav se poskušam kontrolirat, pa ne gre vedno oops.gif ) naredim še večjo pizdarijo rolleyes.gif In ja tista pikica je prisotna wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#53 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 August 2008 - 11:28 PM

Jaaa, chandra, pol šele k oteče spraskaš a ne smile.gif
Jz sm si prou hraste nrdila kt, da bi padla kam. Sam zdj so že odpadle.
No kul, očitno eni bolj močno reagiramo!
Hvala ti!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#54 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 August 2008 - 10:46 AM

Mene so letos tud eni komarji popikal, ampak ni blo pene. Zanč pa me je neki pičl v roko in sem naslednji dan imela ene 4 centimetrsko bulo, tko da nisem mogla met kratke rokave. K zdravniku nisem šla, ker se je vidl, da se ta bula manjša, tko da zdej je zginla. Čudn je tud, da me ni nč pretiran srbel hmm.gif
  • 0

#55 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 11 August 2008 - 10:50 AM

QUOTE(rea @ 11. 8. 2008 - 0:28) View Post

Jaaa, chandra, pol šele k oteče spraskaš a ne smile.gif
Jz sm si prou hraste nrdila kt, da bi padla kam. Sam zdj so že odpadle.
No kul, očitno eni bolj močno reagiramo!
Hvala ti!


ma ja, saj jaz sem tudi čisto krastava hehe, prav grdo zgleda, ampak kaj čem, če pa taaaak srbiiii biggrin.gif
malenkost Rea!
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#56 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2008 - 10:33 PM

Kolega je v lekarnu kupil losjon proti komarjem s 30% nevemveččesa, ki odganja komarje. Avtan ima samo 15%. Nič naju ni pičlo tisti večer.
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#57 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2010 - 01:44 PM

Ikaridina mogoce? Ravno berem na embalazi enega izmed Autanov (nimajo vse razlicice enakih aktivnih sestavin); iscem nekaj ucinkovitega, nelepljivega in zdravju (pretezno) neskodljivega. Citronella maybe; kaj sploh je to, raziscem. : ) Edit: aha, neka trava! ---> http://www.color-car...s-of-Citronella


Ja, tema privlecena iz pozabe. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#58 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 July 2010 - 10:10 AM

Jaz sem v lekarni pred časom nabavla tega. Sicer nima ravno najbolj blagodejnega vonja - diši/smrdi po citrusih, ampak učinkovito odganja komarje in ostal mrčes.
IPB Image
KLIK

Planetka... mogoče bi bilo to zate... http://www.toptrade....dex.php?prod=20 Ne vem. Mogoče sem čist mimo vdarla. Se ne spoznam na sestavine in te zadeve. oops.gif
  • 0

#59 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 21 July 2010 - 09:01 PM

QUOTE(Kalypso @ 12. 7. 2010 - 11:10) View Post

Planetka... mogoče bi bilo to zate... http://www.toptrade....dex.php?prod=20 Ne vem. Mogoče sem čist mimo vdarla. Se ne spoznam na sestavine in te zadeve. oops.gif


Zanimivo, hvala! Tudi sama ne poznam citrepela oz. p-mentan-3,8-diola, pise, da naj bi bil naravni repelent. Nice! woot.gif Raziscem.


Trenutno po potrebi uporabljam zapestnico, prepojeno z etericnim oljem citronelle. Picilo me ni se nic, me pa moti, ker je zapestnica precej mastna (logicno - etericno olje).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#60 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2010 - 10:02 PM

Jst mam pa kr robčke proti komarjem... mam skoz v torbici in se samo namažem, ko je panika. Pomagajo ful smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users